Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
22757. c266838064 (válaszként erre: 22754. - Keri123)
2011. ápr. 2. 06:56

Ez van mindenhol.:( Már a turis boltokban is alig van forgalom, nem tudom, hova vezet ez.

A jó cuccért pedig nem szabad sajnálni, mert nem egy-két napra szól Most meg hónap vége is van, a jövő hét biztos jobb lesz, kapnak a népek fizut.

22756. c266838064
2011. ápr. 2. 06:54

Sziasztok!

Dodóka, ne őröld magad, sajnos Neked kell meghoznod a fájdalmas döntést, mert a főnököd a végtelenségig kihasznál. Senki nem fog neki ingyen dolgozni, és Te ritka dolgozó vagy, ezt tudhatná ennyi idő után! Ha Téged nem becsül, akkor vajon kit? Nem érdemli meg, hogy kikészítsd magad, semmit nem tesz azért, hogy valamivel ösztönözzön, mindig csak kevesebbet, kevesebbet akar adni, és egyre többet követel. Oldja meg a problémáját, hagyd a francba, ő már nem az a "barát", aki volt!

Remélem, találsz magadnak normális állást, ami kárpótol ezért a sok szemétségért!

22755. 004e54a7c6
2011. ápr. 2. 06:17

Sziasztok! Sajnos ideje más munka után néznem, pedig a szívem fáj. Már mondtam a barátnőmnek, aki főnök egy helyen, hogy gondoljon rám, sajna 1 hónapja vett fel valakit. Elég jó cég, jó feltételekkel, jó bejelentéssel. Ott betartják a munka törvénykönyvét, van szabadság és hétvége.

A főnököm olyan arcátlanul ki akar használni nyáron is, hogy el is sírtam magam. Pedig mi itt nyáron mindig kerestünk egy csomó pénzt, csak sokat kellett hozzá melózni.Az a baj, hogy tudom, hogy válság van és kevés a pénz, de ennyi pénzért már nem éri meg nekem egész hétvégén dolgozni, mert két gyerekem van. Gyilkosként néz rám, aki sokba kerül és viszi a pénzt, pedig régen barátok voltunk és a végsőkig kiállt az alkalmazottakért. Borzasztóan érzem magam napok óta, nem tudok aludni éjszakánként. Ez a kis hely volt számomra a legjobb munkahely, legalább beszélne velem, hogy tartsak ki, lesz jobb is.

22754. keri123
2011. ápr. 1. 21:31

Szép estét.

Túl vok az első napon,nagyon nincs az embereknek pénzük ,alig vásárolnak,akik meg igen azok meg mindent ingyen szeretnének,pedig nem adunk semmit drágán.

22753. Erzsi..
2011. ápr. 1. 11:16
Sziasztok. Ma megyek a temetőbe apám és tesóm sírját megcsinálni, közben anyut is meglátogatom. Ma reggel kotyvasztottam, és nem volt valami finom. Mert amit a mikróban csináltam az keményre sikerült, mint a kő. Diétás kenyérke félével kisérleteztem, de ezen még sokat javítanom kell. Majd ha már az arányok sikerülnek jól, csak akkor írom be a receptjét a naplómba. Mentem szép napot csajok.
22752. Cseppkő
2011. ápr. 1. 07:01
Szép, jó reggelt!
22751. c266838064
2011. ápr. 1. 05:55

Szép jó reggelt!

Szomorú amiket írtatok, de tényleg ez van. Sajna az vágja át az embert, akitől pont nem várja...

22750. keri123
2011. márc. 31. 19:06
Ez a magyar mentalitás.Most elég jó a csapat,de még nem hagytam őket magukra,bár a párom itt lesz,de ő inkább nekem szól mintsem a lányoknak.Csepike,téged sem irigyelek,főleg ezek a mai fiatalok nagyon beleszarnak a munkába aztán meg csodálkoznak mikor alig kapnak fizetést.
22749. 004e54a7c6
2011. márc. 31. 12:46

Nagyon sajnálom, hogy csalódtál az embereidben, meg kéne becsülni a jó légkört, a jó főnököt és azt, hogy minden évben számítanak rájuk. Tudom, hogy 50%-ban én is a volt lopós-csalós-hazudós kollégáim miatt kapom azt, amit kapok. Csak én már sok évvel ezelőtt is sokszor bizonyítottam a becsületem. Tegnap olyan komoly elszámoltatásban volt részem, hogy csak lestem, a vendégek el voltak hűlve, de nem baj, engem lehet ellenőrizni. Kéne standolnunk, és akkor nem lenne bizalmatlanság, csak sajnos a főnököm erre lusta és kényelmes.

Remélem, hogy jó és becsületes emberekre találsz, akik hűségesen fognak melózni. Az a baj, hogy nem divat a becsület és a jóság, sőt röhögni való. Engem mindig kiröhögnek, ha találok egy 100-200 forintost és azt is beteszem a kasszába, sőt a múltkor már azon is csodálkoztak páran, hogy megcsinálom az a munkát, amire a főnököm kért. Poharak elmosása és polctakarítás volt az elvárás, nem egy nagy kunszt, de erre is az volt a válasz, hogy kár megcsinálnom, mert úgyis fáj a főnök dereka, és nem tud felmászni ellenőrizni... Szép egy világban élünk, ugye???

22748. Cseppkő (válaszként erre: 22743. - Keri123)
2011. márc. 31. 09:05

Ez a betanítás önmagában is elég megterhelő lehet, s hozzá még a vásárra való készülés... nem irigyellek!


Mostanában én is sokat gondolkodtam, hogy mi lesz az üzletben a nyáron. Úgy döntöttem, hogy lecserélem a dolgozóimat kivétel nélkül, nincs kedvem még egy olyan nyárhoz, mint a tavalyi. Már 5-6éve velük dolgozom, már nagyon otthon érzik magukat, már már úgy éreztem, hogy szívességet kérek amikor megkövetelem a takarítást. A lopásokról meg nem is beszélve, meg arról, hogy rokonaikat, barátaikat etették az én kontómra stb... tudom, én vagyok a hibás, met barátként kezeltem őket, megbíztam bennük, s a fejemre nőttek. Nos nem lesz egyszerű a dolgozók lecserélése, föleg úgy nem, hogy a férjemre sem számíthatok idén, mert ugyebár dolgozik egy cégnél. Sőt még az is plusz elfoglaltság, hogy neki kaját csomagoljak, vásároljak. Tudom ez alapjában nem nagy dolog, de nyáron pisilni sincs időm. Gondolni kell rá előző nap, vásárolni, és csomagolni.. de megoldom!


A páromról még annyit, hogy hajnal 4ig zenélt egy szállodában, 6ra meg ment dolgozni... Szegényt nagyon sajnáltam reggel.

No megyek én is dolgozni. Terveim szerint, holnap végzek a kerítéssel. De már van tervem a következő napokra is. kívűlről lemosom a házat, redőnyöket, permetezni is kéne...


A fogyit most lesza..m igyekszem normális mértéket tartani.

22747. Cseppkő
2011. márc. 31. 07:54
Kávéillatú, szép reggelt!
22746. Erzsi..
2011. márc. 31. 07:35
Jó reggelt!
22745. c266838064
2011. márc. 31. 05:55
Jó reggelt, szép napot!
22744. Erzsi.. (válaszként erre: 22743. - Keri123)
2011. márc. 30. 21:10

Nagyon félek a változástól, de már vágyom arra nagyon, hogy ismét legyen otthonunk. Ezek a hónapok már ami előttünk vannak a költözésig, biztos hosszúnak fogjuk érezni. Még mindig nincs papírunk, és azt sem tudom mikor küldik ki, vagy hívnak be bennünket érte. Mert azt már mi aláírtuk az ügyvédnél, csak ő letétbe tette, addig míg az eladóinknak a pénzt kiutalják. Ők már megkapták a pénzüket, mi meg még mindig nem kaptuk meg a papírt. :( Ádámka itt kijárja a sulit,(5. oszt) aztán költözünk. Bár addig is sok munka vár ott ránk. Villany, víz, fürdő, ..ezek a legfontosabbak ahhoz, hogy elmenjen az automata mosógépem majd.


Azt hiszem kicsit számolnom kéne, ezt utálom ennél a kcal-nál. Biztos elszúrtam kicsit a délutáni evést, mert most érzem ismét savas vagyok. Ez pedig annak a mutatója, sok volt biztos a szénhidrát. Na mentem számolni, majd jövök.

22743. keri123
2011. márc. 30. 20:16
Itt vok.Megint kezdődik az a rohadt 10 napos vásár.Arra készülünk már egy hete,meg a lányaimat igyekszem mindenre betanítani,ugyanis ezek még ujjak és nem tudnak minden szokást.Remélem nem lesz semmi baj.Látom a cecelegyet sikerült elkergetnem a környéketekről:)ennek nagyon örülök.Erzsi,bár az április elég bolond hónap,de remélem nem tréfál meg benneteket és végre költöztök.
22742. 004e54a7c6 (válaszként erre: 22739. - Cseppkő)
2011. márc. 30. 15:25
Rottweiler ez is. Nem is tudtam, hogy két t-vel kell írni. Hamarosan jön az uram és körbebástyázzuk a kertet, meg a nagy teraszt. Jó ideges voltam ma, de attól még éhes... A kiskutyámat a szomszédok simogatták és kibújt a kerítésen, én meg ugye szemből mindent látok, úgyhogy rohantam haza, ami a halálom, munkahelyről nem szerencsés rohangálni, még akkor is, ha csak pár méter. Már nem akarok panaszkodni, de megint megváltoztatta a fizetési rendszert a főnök, de nem is nektek kéne írnom, hanem vele kéne ezt megbeszélnem.
22741. Erzsi.. (válaszként erre: 22740. - Cseppkő)
2011. márc. 30. 08:09
Igazad van tudom, de már több hónapja lemondtam sok olyan dologról amit az előtt engedtem magamnak. Például főzeléket sovány tejjel habarom. Nem is veszek zsíros sajtot sem már, tejfölből is a soványt választom.
22740. Cseppkő (válaszként erre: 22738. - Erzsi..)
2011. márc. 30. 08:03
Te asszony! Ne várj már naponta minusz kilókat! Sajna van, hogy az feljebb kúszik a diéta ellenére is! De ilyenkor az nem jelent tényleges hízást! Ha most nem dobod be a törölközőt, hanem mindennek ellenére folytadod a diétát, annak eredménye kell legyen. Lehet, hogy nem egy hét alatt, lehet, hogy csak egy hónap múlva, de eredménye lesz! Fel e add soha!
22739. Cseppkő (válaszként erre: 22731. - 004e54a7c6)
2011. márc. 30. 08:00

Hát nem lesz egyszerű az első időszak. Milyen fajta kutyus egyébként?

Ne felejtsétek el tanítani is kicsit... ez fontos, hogy a későbbiekben jó kutya legyen.

22738. Erzsi..
2011. márc. 30. 07:57
Sziasztok. Ha a mérlegelőmbe néztek,láthatjátok én a nyolcas fogja maradok. Már csak a szerencsétlenkedés amit csinálok. Lehet hagyom a francba. Pedig semmi fehér kenyér, semmi süti nem volt.
22737. c266838064 (válaszként erre: 22736. - Cseppkő)
2011. márc. 30. 07:56
Viszont!:))))
22736. Cseppkő
2011. márc. 30. 06:14
Madárcsicsergős, szép reggelt!
22735. c266838064
2011. márc. 30. 05:55
Jó reggelt!
22734. c266838064
2011. márc. 29. 22:24
Keri, őrzöd a cecelegyet, hogy be sem kukk ma? :D
22733. c266838064
2011. márc. 29. 22:23

Zsike, nehéz dolgok azok, amikről írsz, tudom én is...

Remélem, el tudtad intézni a vízdíjat. Jó voltál ma?

Én annyira nem az evéssel, de végre tornáztam, és ez rohadt nagy szó, mert eddig nem voltam képes magamat rávenni. Hiába, minden kezdet nehéz.:(

Egész nap normálisan ettem, de estére nagyon kikoplaltattam magam, és kitört belőlem, hogy "most kizabálom a hűtőt". Még jó, hogy egy csomó diétás cucc van benne, így nem volt olyan gáz, de lecsúszott fél cs. diétás keksz is.:( Az ebédem egy cs. zsírszegény túró volt, kicsit később update pudlingot ettem.

Jobban oda kell figyelnem erre is.

Jóccakát és szép álmokat, remélem Csepike holnapra itt leszel velünk!

22732. Erzsi..
2011. márc. 29. 07:41

Jó reggelt. Már nem bánnám Cami ha ott lennénk, mert akkor már a Bobika is velünk lenne. Lehet most pénteken elmegyek meglátogatom.

Ma a vizeseket kell megkeresnem, mert kijött majdnem 32000 Ft-os számla. (éves) Elszámolás csekk ami 2010 tavaszától van nézve, mi meg tudjátok októbertől vagyunk az albérletben. Anyum meg ezerrel kever, őrületbe tud kergetni a sok maflaságával. Oda is mennem kéne, sajnos elég beteg. Így mint minden télen 5 hónapot nálam szokott tölteni, ez most is így lesz. Csak rohadtul nehéz természete van, és be fogok őszülni tőle. Mert mindent jobban tud mint a másik, és mindenek úgy kell történni, ahogy ő akarja, mert különben megharagszik. Mert elég messze költözünk onnan nem tudok hozzá azért hetente járni. Ezért lehet ő is költözik velünk, és nem tudom mennyire fogom neki tolerálni a hülyeségeit. Mert utálom ha mosogat nálam, neki meg ez a mániája. Folyton be akar előzni, szóval rondán mosogat, és mindenemen olyankor folyik a víz. Ennek ellenére én öt szeretem, és mindig segítek neki. Már annyit vétet ellenem, hogy gyakorolnom kellett a megbocsájtást, mert a lelkemet is szinte megmérgezte a harag. Tudom nem bízhatok benne, mert ezt már sokszor tapasztaltam. Csak akármilyen mégis az anyám, és ezt nézem. Nem panaszkodásként írtam, de teljes elnyomást gyakorol a másikon. Ezt szeretném csak elkerülni, és ez miatt vagyok feszült. Agysorvadás az MR vizsgálat ezt mutatta ki nála. Kicsit néha akadozva beszél, és nem tudom hogyan lehetne ezt a folyamatot megállítani. Biztos már találkoztatok ti is olyan emberrel aki tolakodni tud ezerrel minden hol. Az én anyámnak mindig jutott ülőhely a buszon, az orvosnál tök mindegy hányan vannak előtte...ha belép az már tuti ő megy be. Jó múltkor meg már ő állította fel a diagnózist az orvosnál. Lehengerlő és ez mellett meg mégis mindig segíteni kell neki, mert jól megkeveri a dolgokat, aztán tegyek rendet. Mentem csajok puszi.

22731. 004e54a7c6
2011. márc. 29. 06:51
A teraszunk el lett barikádozva, hogy a kiskutya sehol ne tudjon még egyedül lemenni ebbe a nagy kertbe. Első délelőtt rombolta szét az összes barikádot, úgyhogy maradt minden a régiben. A régi kutyánk miatt úgyis felül kellett vizsgálni az egész kerítést, csak nem tud kimenni sehol, bár ezek nagyon találékonyak.
22730. c266838064
2011. márc. 29. 04:24
Hurrá, nem tudok aludni.(
22729. c266838064 (válaszként erre: 22728. - Erzsi..)
2011. márc. 28. 22:42
Hála a jó égnek, akkor nemsokára költöztök!
22728. Erzsi..
2011. márc. 28. 22:18
Sziasztok csajok. Cseppike depis hangulat engem is sokszor elér. Jön a jó idő minél többet ki kell menni a szabadba, és nyoma sem lesz a letargikus nyomott hangulatnak. Ma gyönyörű lila árvácskákat láttam, én már úgy diszítgetném az udvarom környékét. Az eladóinktól tudom ki van fizetve már nekik a ház. Már a mienk, és most szombaton megyünk szerintem körülnézni egyet, és kulcsot megkapjuk. Még a papírt nem kaptuk meg, ami letétbe van helyezve. Jó pihenést kívánok.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook