Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
22817. c266838064
2011. ápr. 7. 06:01

Szép napot!

Sajnos a fejfájást nem aludtam ki.:( Asszem kénytelen leszek gyógyszert beszedni, mert így nem fogok tudni dolgozni. De először gyógyszertárba kell mennem, mert egy szem sincs itthon.

22816. 004e54a7c6
2011. ápr. 6. 22:13

Na ez fasza, akkor mindenki toppon van.

Zsike van a szemölcsre is tuti krémem, én amolyan csodakenőcsös néni vagyok. Igaz, hogy nem olcsó, de tuti, a lányom szájáról elmúlt a szemölcs, amikor égetés után ismét kiújult. De még megnézek valamit, hátha ott is van, nem csak ez a drága.

A lánykám bárányhimlősen jött haza a suliból.

De állítólag ez a két homeós bogyó is nagyon jó szemölcsre. Nekem van is, hogy tudnám eljuttatni hozzád?

22815. c266838064
2011. ápr. 6. 20:49

Zsike ne őröld magad, ha megnyugszol, menni fog! Amíg pedig nem zajlik le a költözés, próbálj meg - ahogy lehet - mértékkel enni, utána már minden más lesz!

Most elköszönök, asszem kidobom a taccsot, rohadt fejgörcsöm van.:(

22814. Erzsi..
2011. ápr. 6. 20:37
Látom ma mindenkinek sok volt a dolga. Remélem azért a szabadban is voltatok. Nekem ma nagyon fájnak a lábaim, sokat mentem. Az összes gyógyszertárt bejártam, a homeopátiás bogyóért. Ez a nevük: thuja occidentalis 15 ch és antimonium crudum 9 ch. Állítólag egy hónap alatt elmulasztja a szemölcsöt. Már annyi mindent kipróbáltam, semmi nem használt eddig. Egyszer kiégették, de hiába pár év múlva ismét virít. Igaz nem kiemelkedő, de nagyon, makacs. Adok még magamnak három hónapot, és ha ez sem segít, akkor maszek orvost fogok keresni. Mert kicsit csalódtam a másik rendeléseken. Órák hosszat várni, (hiába van időpont)és két perc alatt, kész voltam. Igaz vissza rendelve nem, arra megint hónapokat várni kell. Ezért hanyagolom mert ehhez nekem nincs türelmem. Vettem még egy ecsetelőt is rá, szóval belsőleg is és külsőleg is kezelve lesz a két szemölcsöm ami van. Máltai szolgálatnál is voltam,(albérletet fizetnék) kérelmet adtam be erre a két hónapra, amíg az albérletben leszünk. Jó volna ha meg ítélnék, mert az sem kevés mikor mindenért át kell utazgatnom. Csajok abba hagyom a fogyít, mert nekem úgy sem megy. Legalább is nem foglak benneteket bosszantani a mindennapos bukásaimmal. Ha csinálom is mostantól csendben, nem verem nagy dobra. Amíg azt nem látom van reményem, addig nem zengek regényeket a diétámról. Mert tény három nap sem sikerült egymás után betartanom, ez tényleg nagy gáz. Szép estét.
22813. Erzsi..
2011. ápr. 6. 07:32
Sziasztok. Csak köszöni jöttem, és megyek is. Sok a dolgom. Szép napot csajok.
22812. Cseppkő (válaszként erre: 22807. - Keri123)
2011. ápr. 6. 07:23
Szegényke! Majd csak túl lesztek a vásáron. Tudom milyen az éjszaka a dolgozók helyett dolgozni... Én is hajnalba szoktam bepótolni azokat a munkákat, amiket a munkásaimnak napközben kellett volna elvégezniük...
22811. Cseppkő (válaszként erre: 22809. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 6. 07:11

Kávéillatú, szép, jó reggelt!

Dodóka, jó lesz ha aktívan keresel magadnak munkát és minél előbb otthagyod a jelenlegit.

Persze tudom, hogy ez a hely sok szempontból jó volt Neked, hiszen a lakásod mellett van. De le kell zárnod ezt a fejezetet, és belevágni valami újba. Hozzád közel van Siófok, az mégis csak egy nagyobb város, ott tuti találsz éves állást. Mindenesetre én azt tanácsolom, hogy nagyon állj rá a munkakeresésre.

22810. c266838064
2011. ápr. 6. 06:08

Sziasztok!

Én is ébren vagyok 3 órától, próbáltam visszaaludni, de nem tudtam. Közben jól felhúztam magam, tiszta idegbajos voltam. Az előbb kiderült, pircsi miatt.

Dodóka, ez így nem is járja, bármennyire barátnak tekinted/tekintetted a főnöködet, nemá, hogy visszafelé haladjunk, és főként ne a Balcsi partján! Persze, tudom, sehol sem könnyű, de ha nem tud fizetni, vagy nem akar, akkor közölje tényként, mondjon A-t vagy B-t, és akkor Te is tudod, hogyan tovább. Tudom, hogy szereted amit csinálsz, jól érzed ott magad, de van egy határ, amikor azt kell mondani, hogy ragaszkodom a munkámhoz, de nem minden áron! Pofátlan és aljas, meg sem érdemel Téged! Az, hogy őrlöd magad, már szervi gondokat is okoz, a késés tuti ettől lett!

22809. 004e54a7c6
2011. ápr. 6. 05:48

Jó reggelt! Annyi problémám van, hogy egyszerűen 4-kor kidobott az ágy. Nem szoktam panaszkodni, de most megkapjátok. Ez a munkahelyi probléma teljesen felemészt, nem tudom, hogy fogom megoldani. Nézek közben kiadó üzleteket, de igazából itt semmi újat nem lehet kitalálni. A nyarat nem biztos, hogy végigcsinálom a munkahelyemen, mert több munkáért sokkal kevesebb pénzt akar adni, viszont komolyan nem lehet vele beszélni, mert nem mond konkrétumokat. Beszélni nem lehet vele, mert támad, ordít, tegnap mind a ketten elbeszélgettünk vele a kollégámmal és attól viszont nagyon beijedt. Ráadásul nem betegedtem meg, csináltam tesztet, de az negatív, ilyen még soha nem fordult elő velem.

Most kéne váltani melóhelyet, még van egy csomó lehetőség, persze főként csak nyárra, de két gyerekkel ez nem túl egyszerű. Az egészséges táplálkozásra nemigen van kedvem, eszem össze-vissza.

22808. c266838064 (válaszként erre: 22807. - Keri123)
2011. ápr. 5. 22:15
Hát ez faxa.:( Akkor pihenni sem tudsz.:( Meddig tart a vásár?
22807. keri123
2011. ápr. 5. 21:31

Helló sziasztok.

Túl vok a felén,nagyon szar a vásár,szét unom az agyamat annyira nincs ember.Ráadásul meg itthon nagyon sok a meló,a lányok nem haladnak jó tempóban ezért aztán éjszaka be kell segítenem.Most menek aludni ,majd háromkor kelek.Jó éjszakát.

22806. c266838064
2011. ápr. 5. 21:19

Sziasztok! Jól kicsavarogtuk magunkat, mostanra kinyúltunk mint a békák.:)

Látom, Ti nem ilyen haszontalanul töltöttétek a napot, mint én.:)Jó volt, csak estére már igencsak fütyült a szél a buxámban, ezért hazaindulót fújtam. Még két helyre szerettem volna menni, de abból se lett semmi. A lényeg, hogy magamnak alig vettem valamit.:( Térd és vászon nacikat akartam venni, de amiket felpróbáltam (kb 20-at) vagy szűk volt, vagy hülyén állt, így egy darabot sem tudtam venni. A misszeknek viszont érdekes módon minden jó volt, és jól is állt.:))) Na, majd legközelebb már biztos néhány kilóval kevesebb leszek, oszt akkor majd lesz nekem való cucc is!

22805. Cseppkő (válaszként erre: 22803. - Tündérke 26)
2011. ápr. 5. 20:06
ez a legjobb ötlet, de legalábbis a leg egészségesebb :)
2011. ápr. 5. 19:10
azt hittem:)
22803. Tündérke 26 (válaszként erre: 22802. - Cseppkő)
2011. ápr. 5. 19:10
:PPP azt ettől több ötletet is kapok:)))
22802. Cseppkő (válaszként erre: 22800. - Tündérke 26)
2011. ápr. 5. 19:09
Diéta, mozgás!
22801. Cseppkő
2011. ápr. 5. 19:08

Basszus annyit dógoztam ma, hogy csuda. S zárásként az egyik pulim szőrét renbe kellett tenni. 3órába telt, de most szép lett a szőre, s nagyon jól is érzi magát a kis dög. Szerencsére a többiek szőrzete most rendben van. 2évente kell egy teljes szőrkezelés. Jővő tavasszal 3kutya lesz soron. Amúgy kertészkedtem, meg befejeztem a kerítésfestést, végre! Most gyorsan vacsit dobok össze a fiúknak.

Szép estétet :))

2011. ápr. 5. 19:06
sziasztok:)most írok ide először:) 26 éves vagyok bizony rám is rám férne egy kis fogyi :)vmi tuti ötlet esetleg?:)))
22799. Cseppkő (válaszként erre: 22797. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 5. 19:05
Szóval a krém tett nálad csodát!? AZt hittem magadtól vagy szép...
22798. Cseppkő (válaszként erre: 22797. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 5. 19:04
Érdekel!! köszi!
22797. 004e54a7c6 (válaszként erre: 22795. - Cseppkő)
2011. ápr. 5. 17:31

Találtam ismét csodakrémeket, van pattanásos arcbőrre is, tán ki kéne próbálnotok a gyereknél. Olyan szép az a fiú, nem is hiszem el, hogy rossz az arcbőre.

Szóval egy gyógyszerész találta ki ezeket, csak természetes anyagokat tartalmaz, igazi magyar termék és nem is túl drága. Én egy termékét használtam, az csodát tett. Majd kipróbálom a hajsamponját is, meg a krémeit nőknek, van éjszakai, stb. Ha esetleg valakit érdekel, priviben megírom, mert reklámozni ugye tilos.

22796. 004e54a7c6 (válaszként erre: 22792. - Erzsi..)
2011. ápr. 5. 17:26

Erzsikém menj csak kozmetikushoz, ennyi minden nőnek jár. Én semmilyen tekercselésben nem hiszek, csak a bőr állapotán javít, de fogyni attól nem lehet. Jártam én is combra, semmit nem ért, biztos egy fokkal szebb lett a bőröm, de más semmi.

Diéta és mozgás, sajna ez a recept.

22795. Cseppkő (válaszként erre: 22792. - Erzsi..)
2011. ápr. 5. 07:49

Én nem tom mi az a tekercselés, úyhogy nem tok ebben segíteni.

A kozmetikust már nekem sem átana meglátogatnom, bár mos nincs különösebb gondom az arcbőrömmel. Kivéve, hogy mostanában sokat voltam kint, és a nap meg a szél kiszárította a bőrömet. De készítettem rá méz-tojássárgája-tejszín pakolást, a múlthéten 3szor is bevetettem, és tök jó eredményt hozott. A maradékot a kezemre kentem, mert azt meg kiszárította a higító, amivel a festéket mostam le a kezemről. Szóval érdemes kipróbálni száraz bőrre. Jó is hogy eszembe jutott, ma megint keverek egy adagot este.


A nagyfiam arca viszont kritikus állapotban van. Már mindent kipróbáltunk, még bőrgyógyinál i voltunk. De amit a doki írt kenőcsöket az sem segített. Itthon mindig cseszegetem a kölyköt, hogy kezelje magát ahogy mutattam, de szerintem egész héten a koleszban egyszer sem keni magát....

22794. Cseppkő (válaszként erre: 22793. - Erzsi..)
2011. ápr. 5. 07:39
nem hiszem, hogy gond van vele, mert az iwiwen folyamatosan játszik... Szerintem csak beleunt az örökös fogyiba :))
22793. Erzsi..
2011. ápr. 5. 07:19
2011.01.29. volt utoljára bejelentkezve a mi kis Veránk. Komolyan aggódom érte, mert sokáig itt volt azért közöttünk. Remélem nem bántottuk meg valamivel, amit esetleg nem is vettünk észre. Drága Vera ha esetleg egyszer olvasód amit itt írok, akkor gyere vissza közénk. Mert várunk téged.
22792. Erzsi..
2011. ápr. 5. 07:12
Jó reggelt. Tegnap voltam kozmetikusnál, és szuper kényeztetést kapott az arcom. Ilyen masszást én magamnak nem tudnák, mert néha még olyan érzésem is volt, mintha akupunktúrás pontokat nyomott volna az arcomon. Ennyit megérdemlek, és nem hiszem éveket fogok várni ezután, hogy menjek. Mindig hagytam magam mindenről lebeszélni, minek az neked jelszóval.. Ma csinálok egy hastekercselést, 20 perc az szerintetek elég?? Nem csináltam ilyent még, de hiszek benne nagyon. Csak picurkát javít nekem már az is jó. Legyen gyönyörű szép napotok.
22791. 004e54a7c6
2011. ápr. 5. 06:15
Te nem is vagy idegen, és nem nagyon jön a kerítéshez, mert inkább a ház túloldalán van. Jaj de édes, éjjel ő is felébresztett, be akart jönni és a macskák a padláson szintén felkeltettek, akkora ramazuri volt, hogy csak na.
22790. Erzsi.. (válaszként erre: 22788. - C266838064)
2011. ápr. 4. 21:31
Ha a diétára gondolok, nekem is szembe kéne magam köpni. Hogy megyek én fürdeni így a nyáron, mikor semmit nem vagyok képes fogyni.
22789. Erzsi.. (válaszként erre: 22786. - Cseppkő)
2011. ápr. 4. 21:28
Köszönöm Cseppike nagyon sokat segített nekem a kedves szavak.
22788. c266838064
2011. ápr. 4. 21:18

A mai napról nem beszélek, csak annyi, hogy mocskosul utálom magam.

Holnap megyünk Bp-re, csajos napot tartunk, nagyon fogok igyekezni, mert még egy ilyen nap és szembeköpöm magam.:(

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook