Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
22877. Cseppkő
2011. ápr. 13. 07:08
Ja és kávéillatú, szép, jó reggelt!
22876. Cseppkő
2011. ápr. 13. 07:05
A fiamnak nem sikerült a vizsgája. Átment egy sárgán mert úgy gondolta, ha nem megy akkor hátulról belémennek. A vizsgabiztos szerint rosszul döntött. A fiam sirva dühösen hívott s közölte nem fogok örülni... Újabb vizsga 20ezer. Eddig 170ezerben van ez az egész móka, mert már eddi is venni kellett plusz órákat. Kicsit már az az érzésem, hogy pénzre megy ki az egész. A fiam szerint ez volt élete legrosszabb napja.
22875. Cseppkő (válaszként erre: 22873. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 13. 06:54
Értjük Dodóka!
22874. 004e54a7c6
2011. ápr. 13. 06:16
Tegnap megint tök jó fej volt a főnököm, olyan mint régen, de jó lenne ha mindig ilyen lenne. Egész más volt a hangulat.
22873. 004e54a7c6
2011. ápr. 13. 06:15
Na csak megint, egyébként jó reggelt, szóval azoknak, akik nehezen mozognak, nem akarok személyeskedni, Cami, Erzsi, meg még aki suttyomban nem mondja el, napi 20-30 perc már nagyon jó idő a mozgáshoz, nem kell órákig, ha nincs az embernek ideje. Persze ez baromi kevés, de ha egyszer nincs rá mindig több idő, akkor elég, fél óra, értitek!!!
22872. c266838064
2011. ápr. 13. 05:34
Jó reggelt, legyen szép napotok!
22871. Erzsi..
2011. ápr. 12. 22:52
Csajok ma hívtak telefonon, és most szombaton kell be mennünk a Kárrendezési osztályra. 1-2 óra hosszú lesz, így most az ablakost lehet vissza is mondhatom. Dodóka a fogyókúrámat szokásomhoz híven jól elszúrtam. Erre nincs semmi mentség, hülye vagyok és kész.
22870. c266838064
2011. ápr. 12. 22:20

Szép estét mindenkinek! Remélem, kellemesen elfáradtatok, és szerencsésen hazaértetek Csepike!

A kis kék szemű szépségnek mielőbbi jobbulást! Biztos a pöttyök is jól állnak neki.:) Zsike, neked csak azt tudom mondani, hogy ne hagyjátok magatokat, és nagyon sok múlik azon, mennyire vagy tájékozott, minden infót be kell szerezni! Keri, Te meg ne dógozz annyit, gyere már ide is!

Magamnak meg annyit, hogy húzzak aludni, mert eddig minden éccaka max három órát aludtam...

22869. 004e54a7c6
2011. ápr. 12. 18:16

Sziasztok! Erzsikém most is nagyon csúnyát tudnék csak mondani, elképesztő ez a totojázás, ez a lelketlen hozzáállás, én szégyenlem magam már a helyükben komolyan. Hogy is tudnál így a fogyira összpontosítani, én akkor most felmentelek, ha hibát követsz el, akkor gondolj arra, hogy Dodóka felmentett, de gondolom a többiek is velem vannak.

Csepike remélem, hogy nagyon jól érzitek magatokat, és igaz, hogy nem nagyon van dugó, és, hogy kevesebb az autó?

Bőrötök, hajatok szép?????

Én már dec. eleje óta nem voltam Pesten, nem is akarok menni, mert csak a pénzt költeném, ruhám is rengeteg van, ebben az évben nem is akarok semmit venni magamnak. Mert ha felmegyek, akkor egy kis kaja, buszjegy, séta a plázában, kávécska, és máris elment egy csomó pénz. Majd ha kell valami fontosat vennem, akkor megyek, addig spórolás.

Elég sokat dolgozom a héten, szegény lánykám itthon van egyedül, olyan édesen elvan, rendet csinál, számítógépezik, minden nap megtanulja a leckét, és vár haza minket. Amíg van egy-két pöttye, addig nem mehet suliba, sajnos vagy nem sajnos nem nagyon jött ki rajta a bárányhimlő, nem volt lázas és nincs is sok pöttye, csak itt-ott és az is gyorsan múlik. De nem tudok vele mit csinálni, mások is voltak így a suliban, az orvos is megnyugtatott.

22868. Erzsi..
2011. ápr. 12. 07:41

Sziasztok. Még nem voltam reklamálni a bútorok miatt, és akiknél lehetne oda nem is tudnák menni, mert szinte őrzik őket. Még mindig nem hívtak minket, nagyon lassan megy. Tudod Cami össze-vissza beszélnek az emberek, és tegnap is felhívtak a Vörőskeresztől kaphatnánk új paplanokat, de komolyan aggasztó senki nem tud normális felvilágosítással szolgálni. Még azok az emberek sem tudják, akik valamilyen szinten azért ott vannak. Mert ha levonásra kerülnek az adományok akkor már nem biztos jó dolog azokat felvenni. Mert ha hasonló árakkal fognak számolni, mint a bútoroknál akkor könnyen előfordulhat olyan csapda, hogy ami máshol pl.(vasaló deszka)5 ezer nálunk majd 10 ezert vonnak le a az ingóságunknál. Miért mindig utólag tájékoztatnak, engem ez idegesít. Benzin is drága, meg a busz sem olcsó már. Nekem már nagyon sokba van ez is, mikor mindig valami miatt menni kell, de ezt senki nem téríti meg. Múlthéten kérvényt írtam, most holnap szerződést hosszabbítok. Amit a végén lehet mégsem fogadnak el, mivel a főbérlőnk Angliában van. Így ő nem tud jönni, és ez lehet gond lesz. Hétvégeken meg megyünk a házhoz, már megkésve sok olyan dologgal, ami nagyon fontos volna. Akiknek építik a devecseri lakóparknál a házakat, ott rend lesz. Mert ott már rendelkezésre állnak az anyagi dolgok. Mi meg várjuk mikor kapunk már valamit, az elveszett dolgainkért, hogy mi is tudnánk valamit is csinálni. A kutyusunk már bizonyára azt hiszi elfelejtettük. Olyan messze van hozzánk, de pénteken senki ne mondjon nekem olyant fontos, mert a kutyám lesz nekem az első. Szegénykémet már tovább nem szabad más miatt háttérbe tenni, hiszen érző szív ő is. Már komolyan vele álmodom, hogy játszunk az udvarban vele. Ez nagyon fáj a lelkemnek, hogy elvagyunk szakítva mások gondatlansága miatt. Hálás vagyok azoknak az embereknek, akik gondozzák Bobikát, és mikor nem vagyunk ott szeretik helyettünk is.

Fogyóról: Elbénázok minden napot. Tegnap a palacsinta sütés, ...bukás. Annyi szóljon mellettem, hogy nagyon sokat gyalogoltam tegnap is. Ma is szerintem 3 km gyors tempóban fogom megtenni. :)) Ami lehet másnak persze = lenne a döcögéssel. Mentem szép napot!

22867. Cseppkő (válaszként erre: 22866. - C266838064)
2011. ápr. 12. 05:45

jóvan akkor a lányaid miatt aggódhatzs Te is. én most kezdem majd a fiamnál az aggódást a vezetés miatt.

Nekem warburgom volt 18évesen. Ngayon szerettem! Igaz, hogy a mostani autók gyorsabbak, de annyival talán biztonságosabbak is. Inkább az a gáz, hogy tényleg sok autó van az utakon. De ez is csökkenni fog, ha a benzin árak ilyen ütemben emelkednek...


No negyek!


Legyen szép napotok, akár mit is csináltok! Pusz

22866. c266838064
2011. ápr. 12. 05:29

Jó reggelt!

Csepike, szorítok a kis családodnak, Ti pedig érezzétek nagyon jól magatokat!

Csütörtökön megy a nagylányom is Bp-re állásinterjúra, amíg nem ér haza, nem leszek nyugodt. Amióta vezetnek, ez van.:( Mindegyiknek van 17 éves korától jogsija, tehát elég korán kezdtük az aggódást. Nekem is volt, még 17 sem voltam, apukámnak nem hagytam nyugtot, hogy vigyen pályaalkalmasságira, mert én vezetni akarok. Volt kire hasonlítsanak a csajok, nem reklamálhatok. Csak azért más volt 30 éve mint most. Akkor trabik, zsigulik, wartburgok voltak, nem ilyen szuper gyors járművek, mint most. Ja, és nem ennyi... Szóval vigyázzatok magatokra!

22865. Cseppkő (válaszként erre: 22862. - C266838064)
2011. ápr. 12. 05:15
A fogyi miatt én is dühös vagyok, híztam egy kilót, de lehet, hogy ez a tomboló piroskának tudható be. Legalábbis én ráfogom :)))
22864. Cseppkő (válaszként erre: 22861. - C266838064)
2011. ápr. 12. 05:14
Köszönöm lányok! Igyekszünk kikapcsolódni és jól érezni magunkat.
22863. Cseppkő
2011. ápr. 12. 05:13

Jó Reggelt!


A zuramat mindjárt keltem, megy várpalotára vizsgázni, ma lesz az első vizsgája.

A nagyfiamnak meg ma lesz 9kor az utolsó vizsgája. Az elméleti, az elsősegly, és a rutin vizsgán túl van, de ma forgalomban vezet, és ha sikerül, akkor meg is kapja nemsokára a jogsit.

Kérlek szorítsatok mindkettőjüknek!


A kicsifiam meg nagyon izgatott amióta tegnap délután elmeséltem neki, hogy ma nem kell suliba mennie, hanem pesti csavargás lesz helyette. Igyekszem boldoggá és emlékezetessé tenni neki ezt a napját. Na én meg ezen izgulok, hogy minden ok legyen, s a végén épségben hazaérjünk. Nem szeretek pesten vezetni, elszoktam már tőle.

22862. c266838064
2011. ápr. 11. 22:11

Most értem haza, munka után egy kicsit rendbeszedettem magam: fodrász, köröm. Egy nagykezelés is ráférne a képemre, majd kérek időpontot. Holnap megint jó későn érek haza, tovább kell maradnom dolgozni, de nem baj.

A fogyi miatt dühös vagyok, mert ahelyett hogy fogynék, hízok. Ez már végképp pofátlanság.:(

22861. c266838064
2011. ápr. 11. 22:08

Csepike, érezzétek holnap jól magatokat, biztos klassz lesz! A kicsikének pedig örök élmény marad, meglátod.

Zsike, Te meg járj mindennek utána, mert könnyen el lehet csúszni, ha egy kicsit is nem figyelünk oda, és ez mindenre igaz.

Mi a helyzet a bútorvásárlással?? Kérted-e hogy írják le, melyik jogszabály tiltja, hogy ott vásárolj, ahol akarsz??

22860. Erzsi.. (válaszként erre: 22857. - Cseppkő)
2011. ápr. 11. 13:45
Érezzétek nagyon jól magatokat a kiránduláson. Nagyon örülni fog a gyermeked az biztos. Az ilyen meglepik mindig jól sikerülnek. Még többet is Cseppike, sokkal többet is megérdemeltek. Szép időt kívánok hozzá. Puszika.
22859. Erzsi.. (válaszként erre: 22858. - Cseppkő)
2011. ápr. 11. 13:41
Úgy van Cseppike ahogy írod. Ennyire a nyarat várni, még nem hiszem volt ilyen. Szerintem nagyon sok minden változik, és a fiam (Jocókám) is fél évre elmegy valószínű. :( Nálunk most süt a nap, mennem kell a postára, csekkek.. Megint jött egy érdekes csekk, ismét mehetek reklamálni. Most nem a vizesek, hanem az áramtól. Úgy látszik ennél az albérletnél még azt is velünk akarják megfizettetni amit még szerintem az előző tulaj használt. A kicsi drágám palacsintát kér, megyek sütök neki.
22858. Cseppkő (válaszként erre: 22853. - Erzsi..)
2011. ápr. 11. 11:32

Előbb utóbb minden a helyére kerül meglásd!

Csak legyen vége a sulinak, és végre ott lakjatok, akkor helyben lesztek, s addig pakolgatsz, rendezkedsz kedvedre amíg csak akarsz. Most még, hogy csak a hétvégén jártok oda, és itt is laksz meg ott is, közben sehol sem vagy még otthon, így nagyon nehéz. De túl lesztek ezen az időszakon is.

22857. Cseppkő
2011. ápr. 11. 11:26

Na ez megint nem fogyis téma, de szeretném megosztani veletek.

Azt találtam ki itt nagy magányomban, hogy kiveszem a gyereket egy napra a suliból, s elmegyünk egy nagyot kirándulni. Holnapi napot gondoltam, a kölyök még nem is tudja. Megszerveztem az egész napot. Korán indulunk pestre, 9től csodákpalotája, 11től tropikárium, 14.30tól planetárium, 18tól mozi Maci Laci 3D-ben. Este 9kor érük haza. Remélem bírni fogja a kölyök ezt a zsúfolt programot, ha nem, akkor valamit kihagyhatunk. Majd meglátom. Most megyek a suliba, és elkérem a tancsitól. Nem ócsó ez a kirándulás, de egy évben mi is megérdemlünk ennyit. Nyaralni úgyse tudunk. Kettecsén a fiammal egész nap....alig várom.

22856. 004e54a7c6
2011. ápr. 11. 10:51
puszi puszi!
22855. Cseppkő
2011. ápr. 11. 07:38
Jó reggeltet :)
22854. c266838064
2011. ápr. 11. 05:49
Jó reggelt és szép hetet!
22853. Erzsi..
2011. ápr. 10. 22:19
Sziasztok. Hétvégén elmentünk a házikónkat felfedezni. Sokat dolgoztunk, és látszat szinte semmi. Mert rengeteg lom van össze-vissza,(ami ott maradt), és persze már ez mellett nekünk is szaporodnak a saját kis szatyrokban, csomagokban a dolgaink. Most már ha még ez nem volna elég, a férjem szombatra oda rendelte az ablakost. Kezdődik az utálatos rész, a por. Nem is értem meddig kell ezt még csinálnom, mert alig vártam vége legyen az olyan munkáknak, mint a korszerűsítés. Ez a harmadik ház amit rendbe teszünk. Bízom benne sikerül, és talán egyszer majd élvezhessük is. Jelenleg kertem az nincs, de van elég sok málna. Most férjemmel neki is álltunk és megmetszettük a málnásunkat. Nagyon kevés maradt vissza, az majd a legközelebbi szombaton csináljuk meg. A szomszédokkal kicsit összeismerkedtünk, és a gyerekeim meg kicsit csavarogtak, ismerkedtek a faluval. Csak pár km-r tőlünk a rengeteg olyan üzlet, ahol érdemes a nagyobb bevásárlást tervezni. Igazán időnk sem volt rá nagyon, hogy mindent jól megnézzünk. A kutyámmal álmodtam, és ha csak agyon nem csapnak, akkor most pénteken végre el tudok hozzá menni. Már totál betege vagyok, és alig várom ismét etethessem, és látnom kell milyen az állapota. Mert azért a telefonon érdeklődöm utána, azért az mégsem olyan mintha találkoznánk. Mert akkor legalább láthatom, és nem csak a híreket hallom róla. Különben nagyon szomorú, és nagyon vágyik már ő is arra, hazavigyük végre. Mentem mert mindjárt itt alszok el rögtön. Jó pihenést!
22852. keri123
2011. ápr. 10. 21:57

Engem vissza hozott.

vége!Reggeltől indul a hajtás.Így megyek most egy kicsit aludni.

22851. c266838064
2011. ápr. 10. 20:43

Mindenkit elvitt a szél?:D

Ma egész sokat mozogtam, volt ebben közönséges lődörgés, gyaloglás és ducitánc. Még eszek egy joghurtot, és ennyi. Vettem a L..l-ben nagyon fincsi 0,1 zsírtartalmú almás-müzlis joghurtot, 123 kcal van benne. A kalóriát biztos a cukor nyomja fel benne, már nem is mérgelődök azon, hogy ha a zsírt lecsökkentik, akkor vajon a cukrot miért nem? Vagy miért nem pótolják gyümölcscukival? Ehh, kár ezen rágódnom.

22850. Cseppkő
2011. ápr. 10. 09:13
Sziasztok!
22849. c266838064 (válaszként erre: 22843. - Cseppkő)
2011. ápr. 10. 06:49
Ez a fogyizás egy ki...ott mókuskerék. Hol jól megy, és repdesünk, hol sehogy. Nálam most sajna a második van.
22848. c266838064 (válaszként erre: 22844. - Keri123)
2011. ápr. 10. 06:48

Elég baj.:(

Remélem, utána pihensz is!

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook