Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék OTP részvényt venni.Hogy kell ezt intézni? fórum

Szeretnék OTP részvényt venni.Hogy kell ezt intézni? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 26. 09:11

Már biztos megvetted és lehet, hogy már el is adtad:-)

Részvényt lehet bankban is és befektetési szolgáltatással foglalkozó cégnél is venni.

Én a bankokat ajánlanám!

2008. nov. 3. 12:14
Én nemrég vettem.Csak brókercégen keresztül vehetsz.Ahol laksz,biztosan van brókercég,nevet szerintem nem lehet leírni itt,de a TV-ben reklámoznak többet is.Ques....zándékosan nem írtam le a teljes nevet.Ott mindent elmondanak.
2008. nov. 1. 15:44
Köszönöm!
2008. okt. 31. 20:55
Bemész egy bankba,elmondod, hogy mit szeretnél. Nyitnak Neked egy befektetési számlát. Elmondják a költségeketmeg miegyebet, ill. hogy a részvények azért sok kockázatot is rejtenek. Megkérdezik mennyiért szeretnél venni és hány napig kívánod az ajánlatodat fentartani (aznap, T+1, T+2 nap). Ha azon belül a részvény jegyzési ára eléri az általad megadott összeget akkor végrehajtják a tranzakciót, ha nem, akkor új megbízást kell adnod. Dióhéjban ennyi.
2008. okt. 31. 16:29
Köszi már megvan!
2008. okt. 31. 10:22
Szerintem Keress fel pénzügyi tanácsadót. Én is hasonló téren mozgok, ezért annyit ajánlok, ne egy lábon próbálj megállni, csak ha nem szeretsz nyugodtan aludni éjszakánként. (ld.: Baumag.)Biztosan befektetési alapokban tudhatod a pénzed.
2008. okt. 30. 21:35
Remélem ezt nem minősitik üzleti tevékenységnek, ha igen irok privit, ha van kinek. Szeretnék OTP részvényt venni. Nincs sok pénzem, de azt ami van szeretném befektetni!Fogalmam sincs, hogy kell ezt ügyintézni.
2008. okt. 30. 21:33
Van-e köztünk pénzügyi tanácsadó? Részvény iránt érdeklődnék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook