Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GazdálKODÓ angol üzleti nyelvvizsga fórum

GazdálKODÓ angol üzleti nyelvvizsga (beszélgetős fórum)


2013. jún. 3. 22:27

Sziasztok!


Valaki tett ilyen nyelvvizsgát, elmondaná, hogy miből készült, és mik voltak a nyelvvizsgán, főleg a szóbeli része érdekel.

Köszönöm

2012. szept. 19. 12:29
Valaki volt mostanában vizsgázni? Megköszönném, ha leírná a tapasztalatát :)A szóbeli illetve a magnó érdekelne. Köszi!
2012. júl. 12. 11:26

Sikerült a NYELVVIZSGÁM! :-) Korábban egy másik fórumon olvastam egy angol tanárnőről, én is és a barátnőm is hozzá jártunk és tényleg nagyon jól tanít. Minket 4 hónap alatt készített fel a sikeres üzleti nyelvvizsgára (nem húzta az időt, hatékonyan magyarázott, sok feladata és tétele van).

Én is tudok infot adni róla annak, akit érdekel.

E-mailben (juditnagy1989@gmail.com ) szívesen válaszolok a kérdésekre, és megadom a Tanárnő elérhetőségét. További szép nyarat mindenkinek! Jucy

2009. febr. 2. 20:40
igen, ez lesz, mer önerőből nem tudok rájönni :)
5. dancingqueen (válaszként erre: 4. - Bernuska)
2009. febr. 2. 17:24
tanulmányi osztályt hivd fel,mert minden suli mást és mást kovetel...
2009. jan. 29. 20:20

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Nem találok pontos információt arra vonatkozóan, hogy milyen nyelvvizsgát is kell(ene) tennem. Gazdaságtudományi karon tanulok, pénzügy és számvitel szakos vagyok. A suli oldalán semmi egyértelműt nem találtam, sőt igazából máshol sem látok szakmai anyagra vonatkozó összeszedett információt. Üzleti, közgazdasági, pénzügyi, számviteli, gazdasági.... milyen lehetőségek vannak?

2009. jan. 11. 16:45
sziasztok!no,mi újság nyelvvizsgával?
2009. jan. 6. 14:36
Szia, én is decemberben voltam ezen a vizsgán, és azt szeretném kérdezni, h mikor lesz eredmény? A honlapon 30 napot írtak, de ma már a 31. nap van és semmi hír. Egyébként neked hogy sikerült?
2008. okt. 30. 17:33
Sziasztok! erről a nyelvvizsgáról szeretnék egy kicsit többet megtudni, decemberben megyek középfokra. tapasztalatok, vélemények esetleg, aki volt már ezen a nyelvvizsgán. Szívesen várom a hozzászólásokat! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook