Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéz- és lábápolás, műkörömépítés fórum

Kéz- és lábápolás, műkörömépítés (beszélgetős fórum)


2019. márc. 7. 18:51
Sziasztok valaki el tudna kuldeni a kéz ápolás műköröm építés kidolgozott tételeit? Nagyon megköszönném!:) merszita94@gmail.com
2010. aug. 16. 11:18

Sziasztok!

Székely György: Kéz- és lábápolás, műkörömépítés Elmélete és gyakorlata című szakmai kézikönyv eladó.

Érdeklődni:gergely.agnes@freemail.hu

14. Pufacs (válaszként erre: 11. - E84f402a75)
2010. márc. 2. 14:45
Köszönöm!Nagyon hasznos tanácsot adtál Kenyka!
13. briggica (válaszként erre: 3. - Szisszancs)
2010. márc. 2. 14:42
szia! nem marad meg a körmöd le fogja dobni a műkörmöt. A két anyag nem komponen egymással. Max a műköröm végén amikor már minden munkával végeztél zárásként tehetsz rá lakkot.
12. e84f402a75 (válaszként erre: 11. - E84f402a75)
2010. márc. 2. 12:53
jah és Én még mellette sokat böngésztem a neten, mit,hogyan,miért csinálnak. De ez már csak a szorgalmon múlik...
11. e84f402a75 (válaszként erre: 10. - Pufacs)
2010. márc. 2. 12:51

Szia! Én a nyáron azaz tavasszal végeztem ott. Olcsó,korrekt viszont mindent fertőtleníts le mielőtt elkezded a "munkát". Ez egy jó tanács ha nem szeretnél szép zöld gombás körmöket :P

Az alapot tanítják, de ha ügyes vagy akkor ennyi is elég... Sok sikert hozzá :)

10. Pufacs
2010. márc. 2. 12:19
Helló!Ismeri valaki a fashionnails 1hónapos hétvégi tanfolyam képzését?Kíváncsi lennék olyan emberek véleményére,akik ott végeztek....megköszönném ha írnátok.Állítólag voltak visszaélések az Ő nevükben,de én a hiteles tanfolyamról érdeklődnék...üdv
2010. febr. 14. 18:43

Sziasztok.

Körömversenyre keresek szép, bevállalós(a ruha miatt)) modellt. Ha érdekel és van kedved hozzá írj!

2010. jan. 5. 10:30
Sziasztok! Nyugati pályaudvar melletti OKJ-s tanfolyamra keresek modelleket kedd, szerda, péntek délelőtti órákban műkörömépítéshez, illetőleg pedikűrre. Manikűrt, műkörömkészítést az otthonomban is vállalok, előzetes egyeztetés alapján. Amennyiben érdekel, írj a norinna50@freemail.hu-ra.
2009. máj. 27. 01:23

Na basszus:D

De mennék Én is:D

De nekem nem szép a kezem, szal ezt buktam:D

6. KingaT89 (válaszként erre: 5. - KingaT89)
2009. máj. 25. 01:10
A könyv már elkelt.
2009. máj. 11. 21:40

Hello!! UV lámpa és kéz és lábápolás, műkörömépítés elmélete, gyakorlata c. könyv eladó! külön is lehet.

Érdeklődni: kingatulip@gmail.com

2009. ápr. 26. 21:15
Miért távoktatásban? ELO-nál?
2009. ápr. 26. 21:15

2 zselé réteg közé ha körömlakkot rakok, normálisan megmarad?

hobbi szinten kezdtem el a mükörmözést kizárólag saját magamnak csinálom, anyu testvére tanitott meg aki ebben a szakmában dolgozik.

de sajno az átlátszó zseléken kivül mást szinüt még nem szereztem be de viszont rengeteg körömlakkom van.

Várom válaszotokat

2008. okt. 30. 15:56

en magamnak csinalom a kormeimet mar jo par honapja, igaz nem mukorom, de tole lestem el a praktikakat.

nem egy nagy ordongosseg,ha van 1 kis kezugyeseged.

eleinte szenvedtem amikor a bal kezemmel kellett a jobb kezemen festeni a mintakat, de mar az se okoz gondot.

sok penzt es idot sporolok meg, hoyg magam csinalom, es nem sok a befektetes se.

megterul, ert amennyit hetente, vagy 2 hetente ott hagytam a kormosnel,azon vettem lakkokat,meg kellekeket, es meg szorakoztato is.

2008. okt. 30. 15:48

Sziasztok!

Olyan hölgyeket keresek, akik ezzel a szakmával foglalkoznak. Most kezdem el távoktatásban a tanfolyamot és szeretném, ha leírnátok ezekkel kapcsolatban a véleményeteket, tapasztalataitokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook