Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a megszakításos szexről? fórum

Mi a véleményetek a megszakításos szexről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. nov. 12. 02:28
Mi elég rég óta így védekezünk, a férfin múlik minden az tuti. Az óvszer nekünk nem jött be, a hüvelykúpot használtuk, rossz íze van a férjem szerint. Hüvelykúpot azért néha veszünk.
2008. nov. 7. 18:55
Jajj, gyerekek, nemsokára jön a párom!! :D Most csak azért ülök a gép előtt, hogy gyorsabban múljon az idő. Ma minden-minden nélkül fogunk huncutkodniii! Jujj, a hideg is kirááááz! :D Csak nem tudom, hogy ma doromboló kiscicus legyek, vagy szexi vadmacska? Azt hiszem, az utóbbi... Úgy rávetem magam, hogy ideje sem lesz annyit mondani, hogy Szia Életem! Grrrrr!!! :D
95. Zsuzsa88 (válaszként erre: 93. - Franzie)
2008. nov. 4. 18:56
=D
94. vacsek (válaszként erre: 85. - Silverblue)
2008. nov. 4. 12:51
Párom a gyűrűt használja már 2 éve és eddig semmi kellemetlensége nem volt.
2008. nov. 4. 10:11

1. Az IMPLANON mellett létezik egy MIRENA méhenbelüli rendszer is alacsony hormonszivárogtatással, 40 péz és 5 (öt!) évre szól.

2. A tao szerelmi művészete. Így utólag sajnálok minden férfit, aki még nem tanult meg uralkodni magán. El tudja képzelni a kedves olvasó, hogy - nemtől függetlenül - órákig élvezhesse a párját, szünetekkel, újrakezdve, reggel-délben-este? Egy olcsó köny, némi gyakorlás, odaadás, sok szeretet és működik. És sem neked, sem a párodnak nem lesz gondja azzal, hogy uristen mostmilesz...:))))

92. pemete (válaszként erre: 85. - Silverblue)
2008. okt. 30. 17:19
Én már, mint lentebb írtam is, használtam ilyen hüvelygyűrűt, és nekem túl nagy volt, nehéz volt a felhelyezés, és szex közben is zavart, ha meg levettem alig bírtam utána visszarakni, sokszor nem is sikerült rendesen és éreztem ahogy léptem.
91. MelisUK (válaszként erre: 89. - Sziamiaú)
2008. okt. 30. 16:38
Ez nem mindenkinél van így, pecsétes vérzések azért előfordulnak sokaknál. De nekem amúgy is alig van valami vérzésem, szóval ha még ezt is elvenné, az fantasztikus lenne. Még van két havi gyógyszerem, utána akkor át is térek erre a fogamzásgátlási módra.
90. anyuca66 (válaszként erre: 71. - Silverblue)
2008. okt. 30. 16:33
Igazából a fiú(k) se szeretik...
89. Sziamiaú (válaszként erre: 74. - MelisUK)
2008. okt. 30. 16:26
Az egyik kolleganőmnek is ilyen pálcika van beültetve a karjába és azt mondta, hogy nemhogy enyhíti a menstruációs görcsöket, de nem is látogat el hozzád a Mikulás
88. MelisUK (válaszként erre: 77. - D58b988bee)
2008. okt. 30. 16:05
Utána olvastam. Sehol nem írták, hogy csak akkor használható, ha már szült valaki. Főleg a mai világban egyre jobban kitolódik a szülés, egyetem, karrier, stb. Én is 18 éves korom óta a párommal vagyok, 25 éves vagyok és még egyáltalán nem tervezünk babát. Az egyetem megvolt, most jöhet a pénzkeresés, alapok megteremtése, addig is miért ne lehetne ilyen jellegű fogamzásgátlást használni? Az én véleményem szerint nem feltétele szülés az implanon használatának.
87. MelisUK (válaszként erre: 85. - Silverblue)
2008. okt. 30. 15:58

Ahogy egy tampont se érzel magadban (én még normálnál nagyobbat nem használtam, mert nincs szükségem nagyobbra, alig vérzek), úgy a gyűrűt se. Fölveszi a formád, rugalmas, totál semmit nem lehet érezni belőle.

Ami ellene szól az én szememben: drágább, mint a fogamzásgátló.

Ami mellette: csak havonta kell betenni.

2008. okt. 30. 15:56
Szerintem egyébként az óvszerrel történő sex egyáltalán nem jelent kevesebb élvezetet, vannak ám isteni óvszerek. Mi fogamzásgátló mellett is szoktunk óvszert használni - mikor milyet - pusztán élvezet szempontjából és mindig másfélét, G pontosat, bordásat, extra síkosat, mikor mit, van bőven választék a különféle élvezetek kielégítésére.
85. Silverblue (válaszként erre: 82. - MelisUK)
2008. okt. 30. 15:54
Te próbáltad már ezt a gyűrűt?Nem tudom elképzelni,hogy milyen lehet,Állandóan érzed,vagy az ember hozzá szokik?Valahogy számomra olyan furcsa.
84. MelisUK (válaszként erre: 77. - D58b988bee)
2008. okt. 30. 15:53
Erről nem hallottam, bár akit ismerek és használ ilyet, az már szült. Akit érdekel, járjon utána.
2008. okt. 30. 15:52
Hat a megszakitasos modszer elegge rizikos..regebbi kapcsolatainba azt hasznaltuk...(hasznalta)...nem lett semmi de azert nagyon feletem..jelenleg kizarolagosan ovszer!!! habar mindenki a korulottem levok kozul megszakitos modszert hasznal...es nem esnek teherbe...de tobbet en akkor sem valalnam be....inkabb kicsivel kevesebb elvezet..mint egy nem vart terhesseg...
2008. okt. 30. 15:51

Egy másik egész jó fogamzásgátlási szer a HÜVELYGYŰRŰ.


Ennek használata:


A menstruáció 1–5. napján kell a hüvelybe helyezni, ahol 3 héten keresztül fejti ki hatását. Csak ezt követően szabad eltávolítani, ekkor megjön a menstruáció, és lezárul a ciklus, majd pedig az újabb gyűrű felhelyezésével folytatódik a nem kívánt terhességgel szembeni védelem. A két gyűrű közötti gyűrűmentes időszak 7 nap. Lényeges, hogy a 7 napos szünet alatt is védett vagy.


Ennek kicsit húzósabb az ára, ha jól tudom, akkor egy gyűrű 3ezer forint.

81. döngicsélő méhecske (válaszként erre: 80. - Krizsanevi)
2008. okt. 30. 15:51
ok :)
80. krizsanevi (válaszként erre: 76. - Döngicsélő méhecske)
2008. okt. 30. 15:50
Megjegyzés, még nem hallottam róla.
79. csibus85 (válaszként erre: 57. - Az álarcos)
2008. okt. 30. 15:49
dettó!
78. d58b988bee (válaszként erre: 73. - Döngicsélő méhecske)
2008. okt. 30. 15:49
Már ebből is van bio:o)))
77. d58b988bee (válaszként erre: 74. - MelisUK)
2008. okt. 30. 15:48
Én úgy tudom csak akkor adják, ha már szültél.
76. döngicsélő méhecske (válaszként erre: 75. - Krizsanevi)
2008. okt. 30. 15:46
Ez most kérdés? Vagy csak egy megjegyzés?
75. krizsanevi (válaszként erre: 73. - Döngicsélő méhecske)
2008. okt. 30. 15:43
Mik vannak? :)
2008. okt. 30. 15:43

Hallottatok az IMPLANON nevű fogamzásgátló szerről? Ez egy pici rugalmas pálcika, amit a karba ültetnek be. Ez által 3 évig nem esünk teherbe és csak akkor egyszer kell a bőr alá betetetni. Ha mégis babát szeretne valaki, akkor egyszerűen ki kell szedetni és jöhet is a baba. Összesen 30ezer forintba kerül, ami jóval olcsóbb, mint a gumi vagy a tabletták vagy bármi más, ennél nincs kockázat, nem felejted el bevenni este, nem szakad el, stb, nincsenek olyan hátrányai, mint más fogamzásgátló szereknek.


A megszakításos módszer rizikós, nagyban múlik a férfin. Van olyan fiatal fiú is, aki képes kontrollálni magát, a páromnak én voltam az elő és 8 hónapon keresztül a megszakításos módszert alkalmaztuk, majd fogamzásgátlót, most pedig az implanon jön szóba, csak még azt kell megtudnom róla, hogy a menstruációs görcsökre is ugyanúgy jó-e, mint a tabletta. Ha igen, akkor váltok.

2008. okt. 30. 15:42
Létezik bio óvszer is. Teafa olajos ha jól tudom. Az még fertőtlenít is.
72. d58b988bee (válaszként erre: 70. - Pemete)
2008. okt. 30. 15:42
:o))
71. Silverblue (válaszként erre: 67. - Pemete)
2008. okt. 30. 15:40
Van latex mentes óvszer is,igaz,hogy nem a legolcsóbb.Mi is védekeztünk megszakítva,de nekem nem volt egy nagy élmény úgy a szeretkezés.Kinél mi válik be.
70. pemete
2008. okt. 30. 15:38
Nem tudom, hogy mitől lehet, de szörnyű! Nem voltam allergiavizsgálaton, de nagyon nem is izgat a dolog, megoldjuk gumi nélkül:P
69. anyuca66 (válaszként erre: 67. - Pemete)
2008. okt. 30. 15:36
Gumi allergia??
68. d58b988bee (válaszként erre: 67. - Pemete)
2008. okt. 30. 15:35

Lehet allergiás vagy a latexre:o(


Én meg csak a gyümölcsöset bírom a többinek a szagától rosszulvagyok:oDD

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook