Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Holnap mindennek vége.. fórum

Segítsetek! Holnap mindennek vége.. (beszélgetős fórum)


1 2
38. ab4b6bc17d (válaszként erre: 37. - D879a0c5b4)
2009. júl. 27. 14:16
Az a jó! De ha mégsem jönne be elsőre, másodjára biztosan ránk talál, vagy megtaláljuk/ill. aki még szingli megtalálja egymást a párjával. Csak komolyan kell gondolni.
37. d879a0c5b4 (válaszként erre: 36. - Ab4b6bc17d)
2009. júl. 27. 13:19
Lassan, de biztosan mi is efelé tartunk :)
36. ab4b6bc17d (válaszként erre: 35. - D879a0c5b4)
2009. júl. 27. 13:07
Én sem írtam, hogy jó volt :) sőt, voltak nagyon nehéz periódusok is, amikor igen, nekem is dejó lett volna, ha ott van és fogja a kezem, megsimogat, stb (csak úgy mentek ilyenkor az sms-ek). azóta 7 év telt el, 5 éve vagyunk házasok, s van egy négyéves kislányunk is. Ez a jutalmunk, azt hiszem :)
35. d879a0c5b4 (válaszként erre: 33. - Ab4b6bc17d)
2009. júl. 27. 12:59

Igen, egy évig én is bírtam, és azóta is időnként, de attól még nem jó a távkapcsolat...


De persze embere válogatja, általában én is könnyebben bírnám, de bizonyos okok miatt igenis arra van szükségem, hogy ott legyen, fogja a kezem és tudjon megvigasztalni.

Ez pedig nem megy távkapcsolatban.

De én én vagyok, mások mások. Nekem erre van igényem, biztos van, aki jobban bírja.

34. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - LiiLii T.T)
2009. júl. 27. 12:58
Na, innentől már téleg jobb, ha mégiscsak külön válnak az útjaitok. Az ilyen pasik még nem nőttek fel egy komoly kapcsolathoz.
33. ab4b6bc17d (válaszként erre: 13. - D879a0c5b4)
2009. júl. 27. 12:52

Ha két ember szereti egymást, bármennyire is nehéz, kibírják a távolságot/a távkapcsolatot, amíg nem találnak jobb megoldást.

Annak idején a vőlegényem és köztem 2000 km volt másfél évig, mégse néztünk más nőre/férfira. Annál édesebb volt, mikor végre letelt a szerződése, hogy hazajöhetett, de természetesen addig hol én mentem, hol ő jött haza, havonta. Ja, és főiskolás voltam éppen, munka mellett.

Mi ehhez képest a 300 km???

32. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - 12e6471c08)
2009. júl. 27. 12:46
Egyetértek. Minek itt már pedálozni?
2008. okt. 31. 19:51
*szélén
2008. okt. 31. 19:01

Ohh köszii!!^^

Nagyon a sírás,kiabálás szálán voltam, de végül megtudtam vele rendesen is beszélni a dolgokat..:)

29. ae12cc5be5 (válaszként erre: 28. - LiiLii T.T)
2008. okt. 31. 18:55

Jól tetted, részemről büszke vagyok rád!

Kívánom, hogy találj egy olyan pasit, aki megérdemel Téged!

2008. okt. 31. 18:19

Hello!:)

Na írtam neki, úgy ahogy annelly mondta. Rám is írt 1 SMS-t, hogy most mivan. De én nem írtam vissza. Eljött ide a házamhoz, és valaki beengette a lenti kapun. Becsöngettett hozzám, de nem nyitottam ajtót. Kb fél óra múlva megint csönget. Elkezdett 'habi' sírni. Na akkor kinyitottam, és a nyakambaborult. Én elmondam a mondani valómat. De mostmár valahogy jobban érzem magam.:) Megkérdezte, hogy járjunk-e még. Mondtam, hogy szerintem ne.

1.Úgyis elköltözöl.

2.Szerintem van valakid..

És erre nem is mondott semmit..:/ Utánna elkezdett mentegetőzni, hogy De neem!! Nincs! Csak téged szeretlek.. oké persze. Utánna leültünk beszélgetni a lépcsőházban és beigazolódott,hogy tényleg 'Volt' valakilye, de már nem tartja vele a kapcsolatot. Utánna elővettem 1 levelet amit a csajírt neki. (amikor bevolt rugva a pasim, ugye ittvolt, és nállam volt aznap éjszaka. Hozott 1 táskát is. Kipakolt meg miden, és amikor pakolt vissza, csak a levél maradt kint. Amit elolvastam. nemszép dolog, de ez van.:/ Arra lettem csak figyelmes, hogy csóknyomok a boritékon és aláírva az, hogy Zsanettől Szivemnek..rögtön tudtam hogy neki írta.mivel más nemjárkál a szobámban.) Megnézte, és utánna bevallotta hogy tényleg még eljárnak ide-oda.. Nem veszekettünk, hanem megbeszéltük a dolgokat. Mostmár nincs senkim..:S de lehet hogy jobb ez így..:/ Majd lessz más..:)


Hát kb. ennyi.:)

27. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1. - LiiLii T.T)
2008. okt. 31. 14:31
Hello Lili! Nos, leírod, mi lett végül?
2008. okt. 30. 18:22
Szia Lili. Szerintem igazad van, a nagy pillanatokat meg kell élni, felejthetetlenné tenni. De ugy, hogy vidàm legyen, ne az elbucsuzàs szomorusàga dominàljon, hanem az együttlét öröme...és utàna ugy is még nagyobb pillanatok vàrnak ràd, màssal is. Ettôl szép az élet.
25. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - LiiLii T.T)
2008. okt. 30. 15:29

Szia Liilii

én megtettem ugyan ezt moindván szakítunk meg utolsó és aztán meg volt olan is nemsokára rá,hogy az akkori barátnőjénke meg én csomagoltam el az ajándékát 2 hónappal később.Ne tegyél iylen megalázó dolgot.Mert csak kihasznál.És az utólag fog bnned felmerülni.És az egészet csak utólag fogod tisztán látni.Nálunk is barom jó volt a szex minden zsigeremet érezte.De túl fiatalon vágtunk bele egy eléggé hosszú kapcsolatba.Felnő

tt fejjel másképpen élem át.Még mindíg megdobban a szívem és a mostani eszemmel és korommal kllene vele lenni biztosan Ő lenne a legjobb.DE vége.És már csak egy kedves emlék.


úgyhogy ne tegyél ilyen butaságot.Legyen benned tartás.És legyél önző egy kicsit.Szexre mindíg kapható pár pasi.De az nm melegíti a lelkedet.: ))

24. emily (válaszként erre: 20. - LiiLii T.T)
2008. okt. 30. 15:27
Telefon kikapcs, ajtó becsuk...csináljon, amit akar, de Nélküled! :)
2008. okt. 30. 15:25
Oh, Lili, te annyira szép csajszi vagy, légy ennél sokkal büszkébb (azért csak mértékkel), heverjen ő a te lábaid előtt, vagy valaki más!
22. 274c9996b8 (válaszként erre: 20. - LiiLii T.T)
2008. okt. 30. 15:23
Ugy intezd , hogy KÖD ELÖTTED , KÖD UTANNAD ........! Ne talaljon sehol.
21. Nycol
2008. okt. 30. 14:59

Sziasztok!

Lili egyetértek a többiekkel...

Ne tedd, ne alázd meg magad... Utána csak hibáztatni fogod magad érte.. Nem szabad. Ne add meg neki ezt az örömöt. Had menjen... Kívánj neki sok boldogságot és csukd be mögötte az ajtót...

20. LiiLii T.T (válaszként erre: 19. - D879a0c5b4)
2008. okt. 30. 14:56

Igen-Igen, azon vagyok:D

de holnap szerintem megfog keresni és beszélni akar velem..-.- mitmondjak majd neki?:/ vagy majd az jön magától?

2008. okt. 30. 14:53
Tessék mindent elfelejteni :)
2008. okt. 30. 14:48
Szerintem egyáltalán ne foglalkozz vele többet, mintha nem is lett volna.
17. LiiLii T.T (válaszként erre: 16. - Pintyőke72)
2008. okt. 30. 14:47
Okés:)
16. pintyőke72 (válaszként erre: 15. - LiiLii T.T)
2008. okt. 30. 14:46
Ne nyomozz, ne kérdezz rá,mert ha mégis beigazolódik a sejtésed még szarabbul fogod magad érezni, ne kínozd magad! Menjen isten hírével!
2008. okt. 30. 14:44

Nagyon szépen köszönöm azoknak akik írtak, és amit írtak!!:)

Igazatok van!! Nem megyek el!!:) Nem fogok utánna bánkódni! Menjen ha akar..:/ Ő is talál mást, és énis..:) (remélem)

Nagyon aranyosak vagytok, hogy "bátorítotok", és hogy nem ő az 1etlen pasi a földön..:) De van 1 olyan érzésem, hogy a 3év alatt megis caslt..:( De nem akartam gyanakodni eddig.. Szerintetek rákérdezzek?:/ Vagy csak nyomozzak valahogy?:S 3nap múlva költöznek, de addig biztos találkoznak még..

Szerintetek?:S

2008. okt. 30. 14:42
Lili egy fantom:-)))
2008. okt. 30. 14:40

Ne menj el!

Ez egy beteg kapcsolat volt, most már úgysem tudjátok meggyógyítani, csak megaláznád magad!

Ha szeretett volna eddig, akkor belemenne a távkapcsolatba is, ne legyél tovább a játékszere! Én és a párom között 270 km van/volt - mikor hogy-, de mi megoldottuk!


Tudom, hogy nem ilyen válaszokra számítottál, de ne csinálj hülyeséget!

Fel a fejjel, szép nő vagy :) Ne hagyd, hogy megtiporjanak!

2008. okt. 30. 14:39
Én egy ilyen pasival szóba se állnék többet, nem, hogy lefeküdjek vele.
2008. okt. 30. 14:38

18-evessen meg SEMMINEK NINCS VEGE !!MEG CSAK MOST KEZDÖDIK MINDEN !!!..........DDD

Viszont a 9.sz.valasz nem rossz ! Sött a helyedbe en megfogadnam....

2008. okt. 30. 14:36

Láttam az adatlapodon a korodat!!

Figyelj,semmiféleképpen ne menj el arra a találkozóra,ne akard magad a földig alázni,nem vagy játékszer!!!Ha el kell neki költözni,az még érthető,de gondolj bele,attól,h elköltözik mehet ő lakni 300kmre is tőled,ha a kapcsolat kerek lett volna,nem szűnne meg a veled való kapcsija!menjen a francba,fiatal ,csinos,de légy okos nő,ne BUTA FRUSKA!!!!

2008. okt. 30. 14:35

Tanácsot nem tudok adni, de azt nagyon szívesen megosztom veled, amit én csinálnék a helyedben.

A találkahelyre 1 órával hamarabb mennék, ott hagynék neki egy cetlit, hogy kések egy órát, de sosem érnék oda, hadd várjon. Mire hazaérne találna a postaládájában egy levelet, amelyben részletezném, hogy mégis milyen dolog ez? (de nagyon csúnyán)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook