Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy alulműködés okozhat szédülést? fórum

Pajzsmirigy alulműködés okozhat szédülést? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 6. 12:56
3 ónapig szédültem miután kiderült, hogy alulmüködésem van. A gyógyszer elkezdése után 1,5 hónappal múlt el. Egyszer újból előjött, mikor terhes lettem, de még nem tudtam, megemeltem az adagot és elmúlt.
2016. okt. 3. 13:11

Nekem is alulműködik a pm és igen szerintem is okoz szédülést mégha az orvos ebben kételkedik is. Évek óta gyógyszert szedek rá mármint a pm-re, és hiába jók az értékek ezek a tünetek így is úgy is megmaradtak.Hajhullás, szédülés :/ , rossz közérzet.

Galaj teát próbálta már valaki? Állítólag nagyon jó a pm-re!

2010. márc. 22. 15:19
én is szoktam szédülni,meg iszonyúan lefogytam,pedig ez nem igazán jellemző már 7 hónapja szedem a gyógyszert de nem az igazi
2009. júl. 4. 21:49

Pajzsmirigy alulműködés tünetei:

-hízékonyság - puffadó szemhéj és arc-vizenyősödés - hajhullás -

alacsony pulzusszám - magas koleszterin érték - durva illetve száraz bőr -

rekedt hang - fáradékonyság - aluszékonyság - székletszorulás

tompult gondolkodás - fázékonyság

2009. júl. 4. 16:33
Az alul,es tul ..mukodes is okoz szedulest...de meg milyet...hogy ugy forog veled minden hogy ,elviselni aztan kunszt.
2008. okt. 30. 10:03
Nekem is alul működik a pajzsmirigyem és én is szoktam szédülni.Tudom hogy ettől lehet.
2008. okt. 30. 10:02

Szerintem keress fel egy orvost! A pajzsmirigy túl illetve alulműködése nagyon sok kellemetlen tünettel jár.Fogyás,hirtelen hízás,fejfájás,inge-

rűltség stb.Feltétlenül menj el orvoshoz,még akkor is,ha az általad írt problémát már megállapította. Mivel a szédülésnek több oka lehet.

2008. okt. 30. 10:00
Igen, sőt ájulás is bekövetkezhet igen szélsőséges esetben
2008. okt. 30. 10:00
Én ugy tudom ,,igen.
2008. okt. 30. 09:54
Pajzsmirigyalulműködés okozhat szédülést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook