Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a dohányzásról?.. fórum

Mi a véleményetek a dohányzásról?.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 12. 17:54
Minenki maga dönti el cigizek e vagy sem. Én dohányoztam, de január1től nem szvom. Na ez nem fogadalom volt, csak Szilveszter éjjel megbetegedtem, és amikor beteg voltam amúgy sem cigiztem. Majd megbeszéltük, hogy gyereket szeretnénk, akkor gondoltam nem gyújtok rá, most 6 hetes terhes vagyok, és még néha kívánom, de nem vészes. Ám én nem voltam nagy cigis. Terhesség alatt mindenkinek magánügye a dohányzás. Én nem tenném.
89. copfos66 (válaszként erre: 83. - Badonyimariaeva)
2009. júl. 12. 17:39

Az első soroddal egyetértek

a másodikkal pedig Én is így vagyok.

2009. máj. 6. 15:50

Addig, míg nem érzel semmi változást az egészségedben /nem köhögsz, nincs légcsőhurutod/

nagyon kellemes érzés, főleg kávéval kombinálva egy-egy szál cigit elszívni, vagy társaságban l-2 pohár mellett lehetetlen nem rágyujtani annak, aki dohányos. Én is ennek a szenvedélynek éltem több mint 3O éven keresztül, de miután kezdtek panaszaim lenni, elgondolkodtam rajta, érdemes-e?

Sajnos többszöri próbálkozás ellenére sem tudtam letenni. Jött egy fordulat az életemben, műtét előtt álltam, s akkor határoztam el, hogy abbahagyom, a kórházban úgysem tudok dohányozni. Nagy segitségemre volt a Nikobrovin tabletta. Már több mint l5 éve nem dohányzom, azóta nem köhögök, nem újúl ki a légcsőhurutom!

Mindenkinek ajánlom a leszokást, mert most már nagyon sokba is kerül, s nem beszélve az ártalmasságáról.

87. pemete
2009. máj. 5. 15:51
ÉN még mindig imádok füstölni:) Mikor terhes lettem egyből letettem, és amíg szopizott a gyerek, addig eszembe sem jutott, hogy rágyjtsak. Utána még két hónapig bírtam cigi nélkül, és végül a párom mondta, hogy inkább gyújtsak rá, mert addig sem fogok zabálni:p
2009. máj. 5. 15:03

Kedves dohányosok!


Nem vagyunk egyformák én ismertem olyan személyt, aki aktivan szivta és hosszu életet megélt. A szervezettől függ sok minden. Az én férjem azért szokott le róla, mert csunya hurutos köhögés kinozta minden reggel és azóta sem hiányzik neki.

Én magam sosem próbálkoztam ilyesmivel, de a nagyobbik lányom rászokott sajnos. Nézzük a másik olalról, ha ezen a világon senkisem venné ezt az élvezeti cikket, akkor egy-kettőre bezárhatnák a gyárat.

Köszönöm, hogy meghallgatattok.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

85. aithra
2009. máj. 2. 18:21

Imádok dohányozni!

Szeretem az ízét, az illatát.

Ennek ellenére, amint gyermekvállalás helyeződik kilátásba, leteszem még jóval előtte. Le tudnék szokni, ebben biztos vagyok, de így most nincs semmi, ami erre motiválna.

2009. ápr. 17. 20:12

Káros, költséges, mindenkinek ajánlom a leszokást!

Nekem sikerült, már több mint lO éve.

2009. ápr. 17. 16:54

Büdös,drága,egészségtelen!

Már többször próbáltam leszokni,de nem megy!!!

82. Kristóf (válaszként erre: 81. - 8a82dce401)
2009. ápr. 17. 15:02

Terhesen sörözöl, meg cigizel?

Azért ez elég durva. Ha a barátnőm ilyen módon várná a gyermekem, biztosan nem hagynám!

2009. ápr. 17. 13:14

én le akarok róla szokni, de még nem sikerült egyszer sem. pedig drága, egészségtelen, büdös.. és mégsem megy...:(:(:(:(:(

nem lehet cigi nélkül kávézni meg sörözni.na.

2009. ápr. 16. 16:35

Még a szagát sem szeretem - pedig valamikor én is dohányos voltam. A magam tapasztalatát írom le. Rengeteget köhögtem, örökös légcsőhurutom volt,

olyan "függőséget" okozott, hogy képes voltam még a csikket is elszívni, ha elfogyott a cigim, s nem jutottam hozzá.

Szerencsére már 15 éve nem dohányzom, káros szenvedélynek tartom, sok betegség /tüdőrák/ okozója lehet, így az lenne a helyes, hogy sürgősen, minél hamarabb l e s z o k n i ! ! !

2009. ápr. 16. 13:30
útálom!!!! A férjem is szívja:(
2009. ápr. 16. 13:29
Én leszoktam, de szerettem dohányozni:)
77. Ymanie (válaszként erre: 71. - A4cf17146e)
2008. dec. 12. 20:31
pontosan ez az én véleményem is....de ennek ellenére én is dohányzok:D
2008. dec. 12. 20:18
Én nem dohányzom, szerencsére a párom sem. Viszont a családom minden tagja a rabja lett. Van olyan is, aki már láncdohányossá vált. Amíg otthon laktam nem zavart a füst, de ma már nehezebben viselem, ha valaki rágyújt a közelemben, de nem csinálok belőle problémát. Amitől úgy igazán el tudok szörnyülködni, az az, hogy mennyit képesek költeni a cigire! Elképesztő összegek jönnek ki!
75. 6c5f346e46 (válaszként erre: 73. - Monika0104)
2008. dec. 12. 20:06
hogyan kell kultúráltan dohányozni...nem fúj füstöt vagy hogy????az én párom akkor tud kúltúráltan dohányozni,ha kimegy az udvarra vagy ha nem gyújt rá...szerintem gusztustalan dolog...
2008. dec. 12. 08:14

Legális drog.

Rászoktatnak és nem szabadulsz.

2008. nov. 21. 13:08
én nem dohányzom soha nem is dohányoztam, a párom viszont igen eleinte zavart a cigifüst, de párom tud kulturáltan dohányozni így most már nem zavar annyira.
2008. nov. 21. 09:57
Én nem dohányzok,de a párom igen.Próbálom rávezetni,hogy jobb lenne ha ne dohányozna.Eddig annyit sikerült elérnem,hogy kevesebbet szív,mint eddig,már ez is valami.Engem nem zavar.De,az igen,ha egy 12-13év körüli gyerek kezébe már ott van a cigi.Hol a szülő?Az oké,hogy nem lehet mindig a gyereke mellett,de azt nem hiszem el,hogy ha a szülő rendesen foglalkozik a gyerekével,akkor nem veszi észre,hogy az rendszeresen dohányzik.
2008. nov. 20. 18:13
Önző, pazarló, időrabló, semmirekellő szokás, ami egészséges embereket károsít, rengeteg szemetet hagy maga után és feleslegesen szennyezi a légkört.
2008. nov. 20. 18:08
Fúúúúj. (rövid, tömör :-))
2008. nov. 20. 17:26
én nem cigizem, de egyáltalán nem zavar, ha mások rágyújtanak
2008. nov. 19. 15:13
hogy milyen jó hogy már leszoktam...
2008. nov. 19. 14:46
még csak a kezemben sem volt soha egy szál cigi sem , úgyhogy nem tudom milyen lehet dohányozni, de nem is izgat :)
66. f6a9962b78 (válaszként erre: 47. - Sanya197*)
2008. nov. 19. 13:40
EZ QVA JÓÓÓ :D:D:D
2008. nov. 6. 17:19

25 évig cigiztem, napi 1 csomag - volt, hogy több. 8 éve szoktam le. Egyszerűen sajnáltam azt a rengeteg pénzt, amit ráköltöttem. Mindig az járt az agyamban, mennyi mindenre költhetném az árát, ezért szoktam le, nem az egészségem miatt, pedig ma már ez lenne a fő okom. Ma sem értem, hogy voltam rá képes, de sikerült, de azért évente 4-5 szálat a mai napig elszivok, bár már a füstöt nem tudom leszivni, csak úgy füstölök :)))


Férjem, a mai napig erős dohányos, majd' megfullad, de le nem szokna a világ minden kincséért sem. Tehát jól birom. Soha többé nem szoknék vissza, de a bagósokkal alapban nincs semmi bajom. Szivják, ha akarják.(persze rohadtul egészségtelen)

64. adri25
2008. okt. 31. 13:31
én nem szívom,de ha mellettem rágyújtanak,nem zavar
2008. okt. 30. 22:28

Quod licet Iovi non licet bovi

:-)

62. 6c5f346e46 (válaszként erre: 58. - Sanya197*)
2008. okt. 30. 22:18
ne szivd mellre,és amikor te froclizol másokat???
2008. okt. 30. 21:25

Engem inkább az egészség motivál, mint az, hogy az állam ne keressen rajtam. Kb. másfél hónapja hagytam abba, miután majdnem megfulladtam ... Terveztem már előtte is, de valahogy nem jött össze. Csak annyi, hogy sokkal sokkal kevesebbet szívtam, és nagyon idegesített, hogy függök valamitől.


Jobb így. Nem mondom, hogy nem gondolok rá néha, de napról napra jobb, és főleg, ha számolom a pozitív hatásait! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook