Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 honapos a kisfiam, de eddig meg nem jott meg a mensim. 2 napig volt pecsetelo verzesem... fórum

16 honapos a kisfiam, de eddig meg nem jott meg a mensim. 2 napig volt pecsetelo verzesem... (tudásbázis kérdés)


12. Pongócska (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2013. máj. 20. 13:11

Szia


Sajnos ez lehet a Pco-s miatt is! :(

Nekem az első szülésem után derül ki a probléma, szintén pcos, műtét lett a vége...

2009. szept. 18. 06:54
Nekem most volt először,14 hónapos a fiam.Kb egy hónapja csökkentettem le a szopit úgy,hogy reggel,délben és este eszik,és ez meghozta a kívánt hatást.
10. Kolibri (válaszként erre: 8. - 92ba3c78f9)
2008. nov. 8. 07:45
Na, ez az en nagy kerdesem is! Mi mar 16 honaposak multunk, nem sokat szopizik, nalam megsincs mikulas, leszamitva azt a 2 nap pecsetelest, amit nem neveznek annak. A jovo heten megyek dokihoz, aki szerintem a szopira fogva majd jol semmit nem mond ra.
9. Dorka29 (válaszként erre: 8. - 92ba3c78f9)
2008. nov. 4. 22:37
Nekem 17 hónapos múlt a lányom, de még mindig szopik, 10 hónapos volt, amikor rendesen megjött, azóta rendszeres is. Nálunk úgy volt, hogy amikor kicsi jobban elkezdett enni, akkor lecsökkent a tejci utáni igénye (bár csak egy nagyon rövid időre, aztán újra kérte gyakrabban), és ekkor jött meg. Azt persze nem állítom, hogy ez szorosan összefügg, de nálam így történt.
2008. nov. 4. 22:33

Sziasztok! Én 10 hónapja szoptatok, azóta semmi nem jött. Mégis mikorra várható? Ha vége a szoptatásnak?


Az elsőnél kb. 6 hónapig szoptattam, aztán ha jól emlékszem úgy 2 hónap múlva jött meg, az megint késett, nagyon meg is ijedtem, hogy terhes vagyok...

7. Dorka29 (válaszként erre: 5. - Kolibri)
2008. nov. 4. 21:35

Szia!

Nekem is ilyesmi volt, igaz, hogy két hónappal a szülés után, de aztán meg nem jött meg újabb 8 hónapig. Azóta már "normális".

2008. okt. 30. 19:27

Nalam a szules utani elso menzesz normal mennyisegu volt, meg tobb is, mint elotte.

Ha nem mulik el, azert mindenkepp fordulj orvoshoz!

2008. okt. 29. 19:04

Mindenkepp keszulok orvoshoz, csak gondoltam 1-2 napot varok, hatha beindul es megjon rendesen.

Csak azt nem tudom, hogy ez most menzesz akart-e lenni vagy valami mas.

2008. okt. 29. 19:01

Lemaradt a tobbi resze a kerdesnek, mert elszallt a gep!


Szoval meg szoptatok, ezert az orvos nem kulonosebben foglalkozik a mensi dologgal. PCOS-em van.

Azt szerettem volna kerdezni, hogy mas is volt mar igy, hogy a szules utani elso mensi ilyen keveske volt, aztan beindult lassan?

2008. okt. 29. 18:58

És esetleg miért nem az orvosodat kérdezed meg? Miért elégszel meg laikus válaszokkal?


Tessék orvoshoz menni!

2008. okt. 29. 18:58
Feltétlen menj orvoshoz.
2008. okt. 29. 18:57
16 honapos a kisfiam, de eddig meg nem jott meg a mensim. 2 napig volt pecsetelo verzesem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook