Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van tapasztalata mosó és szárítógépről egyben? fórum

Kinek van tapasztalata mosó és szárítógépről egyben? (beszélgetős fórum)


2. sallaio (válaszként erre: 1. - Barackvirág72)
2011. aug. 23. 08:53
Szia, nekem elöltöltős mosó-szárítóm van már 10 éve, én nagyon szereten. Porlasztott vízzel szárít, a ruha puha lesz és egyáltalán nem gyűrött. Az enyémen a szárazsági fok állítható a nyirkostól a félszárazon át a gyakorlatilag teljesen szárazig.A szárítási idő 10 perctől 2 óráig állítható. Inkább a vízszámlát nyomja meg jobban, persze attól függ, milyen gyakran használod.
2008. okt. 29. 14:55
Esetleges mosógép csere van kilátásban. Szeretném megkérdezni akinek van gyakorlati tapasztalata, megéri e szárítósat venni, és milyet? Gondolok itt arra, hogy gyürötten szárít-e mert a jelenlegi mosási technikám mellett csak a nagyon szükségeseket kell vasalnom, pl.a felsőrészeimet fogason szárítom.Illetve, hogy a villanyszámlán mennyire látszik ez meg. Jelenleg felültöltősöm van,eddig erre is esküdtem, de az interneten szárítósban csak elöltöltőset láttam. Tud valaki felültöltösben is olyat amiben két funkció egyben van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook