Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem-szex-kielégülés fórum

Szerelem-szex-kielégülés (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 4. 09:30
Szerintem beszéld meg vele a dolgot,vagy vezesd rá,hogy neked hogy jó.
2008. nov. 1. 21:05
ezt nem ide szántam elnézést!!!
2008. nov. 1. 21:04
még nem számoltam össze de azt hiszem ezermester!!!!!!!
31. 274c9996b8 (válaszként erre: 30. - Gyöngyszemü)
2008. okt. 31. 16:37
Aki keres , az TALAL !.........DDD
30. gyöngyszemü (válaszként erre: 29. - 274c9996b8)
2008. okt. 29. 18:53
Megoldásnak nem rossz egy jó szerető, csakhát ritka mint a fehér holló :-((
29. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - Gyöngyszemü)
2008. okt. 29. 18:39

1 jo , szeretö ,esetleg ? A topiknyitonak is ezt ajanlottam.Vegsösoron NINCS tökeletes,hibatlan kapcsolat !(mindeg hianyzik valami, vagy nem 100%-os !)Es hat ha , maskulömben minden jo , kar is felrugni a kapcsolatot , csak a szex miatt !

Egyebkent nagyon sok ferfi is ebben a cipöben jar , többet ismerek szemelyessen es hat CSAK ezert van baratnöjuk !

28. gyöngyszemü (válaszként erre: 27. - 274c9996b8)
2008. okt. 29. 18:33
Próbáltam már de ez hosszú!! Nemnagyon van hova menni, meghát anyagilag nehéz volna, meg a gyerek miatt is! :-((
27. 274c9996b8 (válaszként erre: 26. - Gyöngyszemü)
2008. okt. 29. 18:24
Miert nem valsz el , ha neked olyan fontos ? ! Vegsösoron 1-eleted van , nem ?
2008. okt. 29. 18:16
A szex igenis fontos egy párkapcsolatban, házasságban! Ésha nem beszélik meg a problémát ami miatt nem jó, az egy idő után megmérgezi az egésszet! Pl: nálunk 15 éve vagyünk házasok az elején sem ment igazán, de türtem, türtem, hátha jó lesz, de nem, és azóta rosszabb, megtudnám őlni egy kanál vízbe.. Évek óta már nemis próbálkozom, esélyt sem adok neki, pedig könyörög és nem érti mi az oka hogy eltávolodtunk.... Úgyhogy ha nemakarsz ilyen sorsra jutni beszéljétek meg!!!
25. a1baa7edcc (válaszként erre: 24. - Herengtimea)
2008. okt. 29. 18:15
Az elso mondatoddal egyetertek, de fulig szerelmesen minden no azt gondolja, ugy is jo lesz.
24. herengtimea (válaszként erre: 12. - Kiraa)
2008. okt. 29. 18:09
hát nagyon nagyot tévedsz ha az "ágyban másként alakulnak a dolgok" hogy így is jo lesz!egy darabig esetleg.vagy neked mindegy akkor nem kell férfi,mehettél volna apácának is!
23. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2008. okt. 29. 18:09

Mindennek ellenere szereted , ezt irod akkor pedig nem lehet tul nagy a gond ? !

Nagyon sok parkapcsolatban van ugy , hogy nem lehet mindent megbeszelni !(kulönbözö okok veget!)

Igen a szex fontos 1-kapcsolatban , de nem a legfontossabb ! Sokminden masnak is stimmelni kell(-ene !)

Ez a falyta problema megis jobban el volt terjedve nagyanyaink idejeben , mivel nem volt biztos fogamzasgatlo , raadasul a szuzesseg NAGY szam volt ! Igy aztan sok nö leelte az eletet anelkul hogy , tudta volna mi poen a szex-ben ? !

1 szupi szeretö mellette az en tanacsom..... DDD

2008. okt. 29. 18:06
Tulajdonkeppen miert irtad ki ezt a forumot? Csak sorstarsakat keresel?
21. mézeszsemle (válaszként erre: 20. - Genlips)
2008. okt. 29. 17:51

ja a másik nickemmel írtam

ez a sok hsz-em már túl megy minden határon, nem gondolod? :D

20. genlips (válaszként erre: 19. - Genlips)
2008. okt. 29. 16:55
ja, 18asra válaszoltam
19. genlips (válaszként erre: 17. - Kiraa)
2008. okt. 29. 16:54

Én is sajnálom, hogy félreérthető volt.

De ezzel a hsz-oddal nem tudsz kizárni a fórumból. Nem csak a lehetetlensége miatt, hanem mert én is ilyen helyzetben voltam, de nekem sikerült megértetni, hogy ez fontos, megmutatni, hogy hogyan kell róla beszélni és bevezetni a gyakorlatba. Hát hajrá!

De hogy ne bosszantsalak, megígérem, többet nem írok ide, akár mi is lesz itt a jövőben. (azécsuribavana.zujjam:D)

18. Kiraa
2008. okt. 29. 16:25
Ha te nem jártál hosszabb távon ilyen cipőben,akkor nem igazán tudsz nekem segíteni,mert kívülről mindenki másként látja a dolgokat... és elmondva szép minden,de megcsinálva már másként néz ki... És sajnálom,hogy nyersen fogalmaztam pár üzenettel előbb...
17. Kiraa (válaszként erre: 16. - Mézeszsemle)
2008. okt. 29. 16:23
Igazából olyanok véleményére is kíváncsi lennék, aki hasonló cipőben jár, és ő mit tesz, vagy hogy kezeli ezt a helyzetet. Örülnék, ha minél többen hozzászólnának a témához! Köszönöm!
2008. okt. 29. 15:36

Csakis csupán emlékeztetni szeretnélek erre: "Örülnék, ha minél többen hozzászólnának a témához!"

Ezért...

leírtam, hogy ha neked olyan Igényed van, hogy megbeszélj vele valamit, akkor vagy megtanítod arról beszélgetni, vagy keresel mást, akivel megbeszélheted.


És itt egyáltalán nem arra gondoltam, hogyha nem jó a szex, nem működik egy kapcsolat, ha meg jó, akkor működni fog egy életen át!

A mondandó az, hogy vannak az embereknek igényei, személytől függ, kinek mi. Ha a te igényed a beszélgetés minden témáról, akkor fog nem működni egy kapcsolat sem, amiben nem tudsz beszélgetni.

Nem baszélgetni!!!

És most vagyok flegma kedvesem: még te mondod, hogy flegma vagyok, amikor te nyilvánítod magadénak a fórumot? Amikor rögtön az első hszben azt mondod, minél többen írjunk?

Nem kell ám vevőnek lenni rá, jobb eladónak.

Ja és tanulj meg tisztábban értelmezni dolgokat pls, az életben így csak összekavarod magadnak a dolgokat

15. mézeszsemle (válaszként erre: 14. - Kiraa)
2008. okt. 29. 15:24

bocsi, de szerintem csak te érezted flegmának...

elolvastam és fogalmam sem volt, mire reagáltál. tényleg 1000 sorry

szóval arra... buta vagyok (nehogy magadra értsd!) ezek szerint, de még mindig nem értem az összefüggést

14. Kiraa (válaszként erre: 13. - Mézeszsemle)
2008. okt. 29. 15:14
Válaszodtól függően meg gondold át még egyszer ezt: "mellette lehetnék az, aki szeretnék lenni, vagy aki vagyok. " - és a flegma stílusodra nem vagyok vevő...nem kell a fórumomba írni,ha....
13. mézeszsemle (válaszként erre: 12. - Kiraa)
2008. okt. 29. 15:08
sorry, tudnád idézni, pontosan mire reagáltál? mert nem találtam olyat, hogy "szerintem létfontosságú a szex"-vagy hasonlót
12. Kiraa (válaszként erre: 10. - Mézeszsemle)
2008. okt. 29. 15:05
A szex csak egy dolog. Nem erre kell alapozni az életet,persze létfontosságú dolog. De szerintem attól még kiteljesedhet vki valaki mellett,ha az ágyban másként alakulnak a dolgok. Ebben nem értek veled egyet.
2008. okt. 29. 14:18
ebben nincs szemérem! egyszerüen mond ki közben, hogy mit szeretnél! Vagy nem lehet, hogy pont te vagy az aki nem meri kimondani neki, hogy mi a gondod?
10. mézeszsemle (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2008. okt. 29. 14:15

"Ezt nem tudom vele megbeszélni,mert ehhez ő túl szemérmes" ha neked vannak olyan igényeid, hogy ezeket megbeszéljétek, hát akkor vagy megtanítod őt erről beszélni, vagy keresel olyat, aki tud erről beszélgetni.

Válaszodtól függően meg gondold át még egyszer ezt: "mellette lehetnék az,aki szeretnék lenni,vagy aki vagyok."

2008. okt. 29. 13:32

és o tud rola,hogy nincs orgazmusod?ezek szerint nem ,és mit csinálsz eljátszod,hogy milyen jo volt?

nagy hiba ha így van,és a kulcs már meg is van ott van nálad,hát add oda neki!

8. ELEN
2008. okt. 29. 13:30
Szerintem ha nem akar beszélni róla(ami persze baj,mert az életben jönnek még más problémák és akkor is ráhagyod majd,hogy szemérmes?)rá kell vezetni valahogyan...irányítsd Te a dolgokat,lehet azt szavak nélkül is
2008. okt. 29. 13:24
Hosszu tavon ez igy nem fog mukodni, beszelni kell a problemakrol.
2008. okt. 29. 13:20
fura mert általában a nők szoktak azok lenni,nem a férfiak!(szemérmes)
5. Cyntia (válaszként erre: 3. - Kiraa)
2008. okt. 29. 13:19

Kedvesem! Erre a válasz: csakis a megbeszélés..

El kell neki mondanod, hogy neked hogy jó. Különben semmi sem fog változni. És minnél tovább húzod: annál "cikibb" lesz, hogy eddig meg jó volt?

Olyan nincs, hogy valaki "szemérmes".. Lehet szemérmes: de egy kapcsolatban ne legyenek már tabu témák! Főleg ez ne!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook