Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tehetek, ha a szomszéd kutyája minden éjjel, vagy hajnalban felkelti a 2 éves fiamat( és minket is) az ugatásával, vonításával? fórum

Mit tehetek, ha a szomszéd kutyája minden éjjel, vagy hajnalban felkelti a 2 éves fiamat( és minket is) az ugatásával, vonításával? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 21. 08:16
Meg lehet szokni.Majd megszokja a kisfiad is,ti is,és sokkal jobb,ha a környező zajoktól nem ébred fel az ember.A szomszéd meg úgysem tud a kutyájával mit csinálni,nem tudja befogni a száját.
13. s.irma (válaszként erre: 12. - S.irma)
2008. nov. 25. 19:38
"foglalkozz" helyesen ....
12. s.irma
2008. nov. 25. 19:37

A kutyatartásnak szabályai vannak. Fordulj nyugodtan az önkormányzat jegyzőjéhez.

Ne foglakozz azzal, hogy harag lesz belőle!!!!!

11. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Csucske)
2008. nov. 25. 19:34
Valamikor a gazdi is szokott aludni, nos akkor kell felverni es megvitatni vele a problemat.
2008. nov. 25. 19:29
kérd meg a szomszédot,hogy próbálja valahogy megoldani a próblémát,semmiképpen ne a kutyára haragudj hiszen csak egy állat nem tudja,hogy rosszat csinál.
2008. nov. 25. 14:44
Tömbházban nem kell a többi lakó beleegyezése hogy ha valaki kutyát akar tartani?
2008. nov. 25. 14:22
Sziasztok! Nekem az a problémám,hogy az alattam lakó hölgy kutyája minden nap hajnali 5-kor elkezd vinnyogni,meg ugat egész dél előtt mig a gazdi haza nem ér a munkábol! Csak vasárnap van csend! Nekem meg van egy 2 éves kisfiam aki issza mind ennek a levét velünk együtt! Már megpróbáltam beszélni a nővel ez ügyben de elég mogorva és meg sem hallgat! Mit tegyek? Kihez fordulhatnék segítségéert,mert már az őrületbe kergeti a családom!?
2008. okt. 29. 09:33
Beszélj a szomszéddal, kérj segítséget a megoldásban. Mondd el, a kisfiad minden éjjel felébred a vonyításra, és esetlg nem-e lehetne a kutyát éjjlre máshova zárni. Nem az ablakhoz, hanem máshova.
2008. okt. 29. 09:12
Szerintem hozzáfogtok szokni, én is ugyanúgy voltam mint a kisfiad amikor családi házba költöztünk, mert hozzávoltam szokva hogy teljes csendben, behúzott függönyök mögött alszom. Mára már tűző napsütés és pl. a telefoncsörgés sem zavar :)
2008. okt. 29. 07:44
Ha jól tudom önkormányzatnál is lehet intézkedni ez ügyben, el kell dönteni, hogy felvállaljátok-e.
4. ritamoto (válaszként erre: 3. - 5f7b4cf4b6)
2008. okt. 29. 07:39

Én is így érzem, de mégiscsak szörnyű, hogy egy kutya miatt minden éjjel virrasztunk.....

Miért nem kötik a kutyatartást is a szomszédok beleegyezéséhez, mint pl. a disznó tartását?Mert zaj is lehet nagyon zavaró, nem csak a büdös.

2008. okt. 29. 07:18
Ha a többi szomszédot nem zavarja, csak titeket, akkor semmit, mert harag lesz belőle! Az pedig rosszabb.
2008. okt. 29. 07:13
Családi házban lakunk, és zárt ablak mellett olyan hangosan ugat -míg a környék többi kutyája csendben van- hogy nem lehet elviselni.A szomszéddal a kapcsolat még elég friss,kb.1 éve lakunk itt, de úgy látom, ők valamiért tartják a távolságot, a többi szomszéddal ellentétben, akikkel viszont nagyon jóban vagyunk.
2008. okt. 29. 07:10
Mit tehetek, ha a szomszéd kutyája minden éjjel, vagy hajnalban felkelti a 2 éves fiamat( és minket is) az ugatásával, vonításával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook