Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen mp3 lejátszót érdemes venni? fórum

Milyen mp3 lejátszót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 8. 09:46

Hali


Van valakinek tapasztalata az FM transmitterekkel kapcsolatban? a transmitter.gudu.hu honlapon nézegettem ilyen lejátszókat, elég jónak tünnek és nem is drágák, csak nem tudom megéri?

11. Noj84
2009. szept. 11. 15:30

Philips GoGear SA1922 2GB MP3 lejátszót vettem a férjemnek.

10 ezer forint alatt van az ára.

beépített aksis, és nagyon sokáig bírja egy feltöltéssel. (nálunk ez fő szempont volt, hogy ne kelljen töltögetni.)

nagyon szépen szól, bár ő főleg az autóban használja az autó hangszórójával.

ja, és akkora, mint egy gyufásdoboz. keress rá :)

10. casela
2009. szept. 11. 15:26
Én is szeretnék venni egyet, mennyibe kerül kb. egy olyan,ami nem a legszuperebb, de nem is a leggagyibb?
2008. nov. 30. 20:55
Lányomét is a számitógépről lehet tölteni.
2008. okt. 28. 20:38
Tényleg, az az egyik legfontosabb, hogy aksis legyen, ne elemes. Sokat lehet rajta spórolni. Meg jobb is, ha nem fér bele az elem, az ma már nagynak számít:).
2008. okt. 28. 20:32
Igazából az lenne a lényeg, hogy elég "strapabíró" legyen - végülis senki nem akarja a drágábbnál drágább készülékeket félévente megvenni :). Egyébként semmi extrára nem vágyom, a tömött buszon úgyse szeretnék filmezni... azt inkább itthon.
2008. okt. 28. 20:30
Samsungot kapott a lányom az apukájától és szereti. Filmet is tud nézni. Át kell konvertálni...
5. 319cd6978b (válaszként erre: 2. - KisCsillag001)
2008. okt. 28. 20:27
Nekem volt már sok. Egyszer volt mp4 em de nem jött be. A legtöbbre nem lehet rendes filmet tenni. Csak az ipodokra ami viszont bazi drágák. Nézz szét www.argep.hu -n. visszapártoltam az mp3-hoz. A legjobb eddig a samsung volt. A minimum az az 1GB, mp, wav wma lejátszás. A többi formátumot nem használja szinte senki, és a 15 óra lejátszási idő.
2008. okt. 28. 20:27
Nekem pl egy kis rózsaszín Zen Stone-om van, 1 G-s. Enyémen még nincs kijelző, de az újabb változatokon már az is van. Előnye a külseje. Nagyon kis apró, így szinte bármikor lehet használni-akár sportoláshoz is. Milyen szempontjaid vannak a kiválasztáshoz?
2008. okt. 28. 20:25
2 gigás,rádiós, szöveget is tudjál olvasni(számitógéppel ez is megoldható) innen legyen tölthető. Ez a minimum...
2008. okt. 28. 20:22
szerintem MP4 lejátszót érdemesebb, már az is van olyan árkategóriában, mint az MP3-k. De ha te semmiképp nem szeretnél MP4-et, akkor.. hát attól függ mire gondolsz? Tipus?... Azt nem tudom, sok jó van. De ha a tárhelyre, akkor legalább 512-eset. MP4-be pedig szerintem 2 GB minimum, hogy filmeket tudj rátenni. Remélem valamennyire tudtam segíteni:)
2008. okt. 28. 20:19
Milyen mp3 lejátszót érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook