Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan fogadnád, ha a gyerekedről kiderülne, hogy valamiben tehetséges? fórum

Hogyan fogadnád, ha a gyerekedről kiderülne, hogy valamiben tehetséges? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 27. 08:55
Nagy örömmel, és minden erőmmel támogatnám.
2014. máj. 27. 08:28
tesómnak 4 gyereke van a két nagylány 13 és 10 évesek .A nagy sakk zseni,és bármilyen hangszet adnak a kezébe 3-4 perc alatt lejátszik rajta bármit,de lusta disznó :) a 10 éves gyönyörűen fuvolázik,egyedül tanult meg zonorázni,nemrég 4 kezezett valami hírességgel ,a 3 lány na ő semmiben se tehetséges,tesóm szerint gyönyörűen furulyál XD a fiú 4 éves :) ő meg egy zsivány lókötő,de mind boldog,ez a legfontosabb.Nekünk két fiúnk van nem tudom mi lesz még,még kicsik.
2014. máj. 27. 07:57
orommel.
15. Herika40 (válaszként erre: 1. - Malina)
2009. máj. 21. 22:10
Én is azt mondom, hogy csak bátoritsd és teljes erőbedobással támogasd őt.
2009. máj. 21. 21:50

Bármiben is legyen tehetséges támogatnám Nekem is nagy szerencsém van, hiszen szüleim mindig támogattak a táncban. Pedig nem egy olcsó hobbi...

Persze bizonyos szinten kompromisszumokat kell kötni...Pl nálam fizették a pesti táncórákat, megengedték h heti 2X eljöjjek utolsó óráról h felérjek, nem szóltak ha a 7végéimet próbateremben töltöttem, de ezeknek a feltétele az volt, h a suliból normális jegyeket hozzak haza...:)

2009. ápr. 18. 14:18
Támogatnám a lehetőségeimhez mérten.Engem is támogattak a szüleim.
12. c42aaaac41 (válaszként erre: 11. - Malina)
2009. ápr. 18. 13:37
Szerintem mindegy,hogy melyiket választja!Az a lényeg,hogy Ő élvezze és kifejezhesse önmagát!de a művészi tehetség,nem csak ebben a két ágban nyílvánulhat meg.Ha csak a művészeteket nézzük...Mert ugye az ember fia-lánya egy csomó más dologban is lehet tehetséges!Akár a sportban,vagy akár mondjuk a főzésben is!Lásd híres szakács olimpikonjainkat!
11. malina
2008. dec. 13. 11:33

Minek örülnétek legjobban:annak,hogy gyereketek verseket vagy dalszövegeket ír vagy inkább annak,hogy rajzol/fest?

Köszönöm a hozzászólásokat.

2008. nov. 19. 11:48

Ez hülye kérdés.

Örülnék neki!!!

2008. nov. 19. 11:30

Hát...

Én örülnék neki. :)

De rá bíznám, hogy mit akar kezdeni a tehetségével. Mert vannak olyanok, akik figyelembe sem veszik, hogy a gyerek mit érez és rákényszerítik az akaratukat ürügyeket keresve.

8. titecs (válaszként erre: 6. - Titecs)
2008. nov. 2. 19:02
" a jójegyek nélkül nem sokat ér "-ezt akartam írni:)
2008. nov. 2. 19:00

Támogatnám / támogatom, de csak az ép ész határain belül.


Legyen a saját élménye!!!

2008. nov. 2. 18:59

Nekem 3 gyerkőcöm van, egy harmadikas fiam, negyedikes lányom és egy középső csoportos kislányom. Borzasztóan ügyes kezük van, szépen rajzolnak. Verseny még nem volt a megyében ahol ők ne szerepeltek volna egy helyezéssel , van is egy kép a képtáramban, díjkiosztós. Hanna megyei első lett, Barni ugyanazon a pályázaton megyei második. A legkissebb megnyerte az ovodák közti versenyt, 14 ovi kb 150 gyerek rajza közül kapott első helyezést és közönségdíjjat.

Én őket külön csak egy képzőművészeti szakkörre járatom, szombatonként 3 óra. Fizetős /nem drága..csak az anyagok ára/ és rendes iskolai bizonyítványt ad. De nagyon klassz. Festenek, agyagoznak, múlt héten gyöngyötfűztek, tököt faragtak...nem vérre megy, inkább szórakozás, de örülök neki hogy több anyaghoz is hozzányúlnak.

Itthon nem állítom neki őket rajzolni, jobban örülnek a díjjakkal járó legónak vagy kirakónak, szerintem nagyon egészségesen fogják fel, mi is.

A tanulás fontosabb, ez egy plusz ami fantasztikus, de a jójegyek nélkül nem sokat és ha ezzel szeretnének majd foglalkozni.

5. katácskák (válaszként erre: 1. - Malina)
2008. okt. 31. 04:01
abban próbálom támogatni, ami az élet manapság a túlélés müvészete. Legyen önbizalma amiben gondolja: erQs, és segítsen Másoknak Akinek esetleg nics önbizalma. Az elfogadó Szeretetben legyen tehetséges. :)
2008. okt. 28. 14:07

... támogatom... lehetőségeket adok neki a továbbfejlődésre(nem = a Megasztárral) :o), megmutatom az előtte álló lehetőségeket.

Az én kislányom nyelvtanulásban tehetséges... támogatom... :o)) ... már nem nézünk magyar TV csatornákat. :o))))

2008. okt. 28. 14:06
én nagyon örülnék neki és azon lennék hogy tudja ezt fejleszteneni!szerintem nem szabad az ilyet elhanyagolni!de persze csak akkor ha a gyereknek is van kedve hozzá!
2008. okt. 28. 14:02
Örülnék neki persze ha nem esne át a ló túloldalára. Bár még nincs gyerekem de mindenképp támogatnám főleg azért mert nekem sajnos nincsennek ilyen adottságaim.
2008. okt. 28. 14:00
Eszembe jutott ez a téma,szerintem sok szülő van,akinek a gyereke művészi hajlamú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook