Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek Dr.Batz gyógypapucsa? Hogyan kell, lehet tisztítani? fórum

Van valakinek Dr.Batz gyógypapucsa? Hogyan kell, lehet tisztítani? (tudásbázis kérdés)

2017. júl. 7. 21:57
Sziasztok! 3 hónapja vettem egy batz papucsot, de sajnos a jobb talpam annyira fáj, hogy viselhetetlen a papucs, ma vissza vittem ahol vásároltam, de nem vették vissza, mivel külsőleg nincs hibája! Most dobjak ki 16ezer forintos papucsot? többször volt batz papucsom és talpbetétem is, de ilyen problémám sose volt! Tudtok valami tanácsot adni?
2012. aug. 18. 07:48

Én már vagy 8 éve használom.Kívűl a felsőrészével nem szokott gond lenni.Szappanos ruhával át törlöm és ennyi.Nem keményedik meg és szép marad.

A talp belülről szokott gondot jelenteni.Sajnos elszineződik,de domestoszos szivaccsal át dörgölöm és bírja egy darabig.

Amit most viselek másfél éves.Ebben dolgozom és itthon is használom.

Nagyon szeretem,mert igazán kényelmes viselet.Csak ajánlani tudom!

7. szabot.88 (válaszként erre: 3. - 3aa8631208)
2009. máj. 14. 17:09
Nekem már volt ,meg most is van, de olyat még nem láttam aminek a talpa vásznas anyagból van. Mindnek bőr a belseje! Nekem az első is nagyon sokat kibírt! Most is szeretem.:)
2009. máj. 14. 14:27

Én utcait vettem, (fehér-rózsaszín-barnás csíkokból volt a felsőrésze) de nekem egy év alatt tönkrement...:-(

Mivel világos volt, én sokat mostam, tisztogattam, ezért hamar "elfáradt" a bőr. Nemcsak a talpa kopott meg, a felsőrész része is megfakult, összemosódott...s a varrások is megpattantak már fél év használat után. Többet nem veszek ilyet, szerintem ennyit egy kínai utánzat is kibír, és az is van ilyen kényelmes!!!! Aztán lehet, hogy rossz modellt választottam...

5. 5f7b4cf4b6 (válaszként erre: 3. - 3aa8631208)
2008. okt. 28. 11:29
Az enyém 1 éves. A talprésze belül elszineződött, de szerintem azzal nem lehet mit kezdeni, kívül pedig olyan mint újkorában :)
2008. okt. 28. 11:12
Nekem volt ilyen papucsom, abban dolgoztam. Azóta tönkre ment. A talpa (belül) minden bőrcipőnek elszíneződik, szerintem azzal nem lehet semmit kezdeni. Én úgy tisztítottam, mint egy bőrcipőt, enyhén nedves ruhával megtörölgettem, aztán lefújtam bőrápolóval. Ha nem nagyon koszos, retkes, akkor szerintem elég ennyi.
3. 3aa8631208 (válaszként erre: 2. - 5f7b4cf4b6)
2008. okt. 28. 10:40
Én munkára vettem.A belső talprészét letörölni nem lehet,mert az valamilyen vásznas anyagból van.Azt a részét mosni kéne,viszont a bőrt nem lehet,gondolom csak törölgetni vagy valami bőrápolóval.Na ezért nem tudom mitévő legyek.
2008. okt. 28. 10:34
Én csak a lakásban használom, időnként a talpát lemosom tiszta vízzel, mást nem csinálok vele.
2008. okt. 28. 10:30
Van valakinek Dr.Batz gyógypapucsa?Hogyan kell, lehet tisztítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook