Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt-e valami feltűnő, kiugró a bak jegyűek október 25-i napi horoszkópjában? fórum

Volt-e valami feltűnő, kiugró a bak jegyűek október 25-i napi horoszkópjában? (tudásbázis kérdés)


21. c42a13b98c (válaszként erre: 20. - Cuczy)
2008. nov. 21. 20:17
Értem. Szerintem célszerű lenne más okot keresni a vetélésekre...
20. Cuczy (válaszként erre: 17. - C42a13b98c)
2008. nov. 20. 21:07

Szerintem? Ha tudnám a választ, nem tenném fel a kérdést... :)

Meg hát kvantumfizikus sem vagyok.

Csak kérdeztem, hátha olvasott, hallott valaki valamit róla itthon.

2008. nov. 3. 21:47

szia dréni!Érdekes a "történeted" vagy inkább megfigyelésed és épp elképzelhető, hogy esetleg aszrológiai magyarázata is lehet. Azért azt vegyétek figyelembe, hogy az hogy milyen jegyű egy ember, azt jelenti, hogy melyik asztrológiai jegyben állt a Nap az adott földrajzi helyről nézve, ahol a szülött született. Ezen kívül még, ha csak az asztrológia általam szerényen ismert eszköztárát nézem, további 9 bolygó helyzetét vizsgálja, illetve azok fényszögkapcsolatait, az aszcendenst stb. Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy napjegy szerint besorolni az embereket, ez az asztrológiában is nagyon általános, és a személyes horoszkóp messze árnyaltabb képet ad.

Az Ikrekes megfigyelésről pedig azt gondolom, ott sem elképzelhetetlen, hogy van asztrológiai összefüggés, az asztrológia egyes szerveket, illetve betegségeket is besorol egy-egy jegyhez.

18. drnéni (válaszként erre: 16. - Cuczy)
2008. nov. 3. 13:47

Igen, de az új nézőpontnak is a tudomány keretei között kell maradnia, különben az eredmény nem lesz tudományos. Olyan ez, mint alakokat látnia felhőkben: mindenki lát formákat, és mindenki tudja, hogy ezeket csak a véletlen hozza létre (remélem).

Én a CERN-nel kapcsolatban nem olvastam semmit.

17. c42a13b98c (válaszként erre: 14. - Cuczy)
2008. nov. 3. 00:45
És mi lehet az összefüggés szerinted a CERN és a vetélések között?
16. Cuczy (válaszként erre: 15. - Drnéni)
2008. nov. 2. 20:13

Miért "nyilván" ?

És ha az asztrológián kívül azért valami máshoz is köze van?

A természetben semmi nem alakult ki "véletlenül". Mindennek meg van, vagy meg volt az oka.

Ha jól vettem észre, akkor tudományos felfedezések ill. felismerések nagy része annak köszönhető, hogy vette magának valaki a fáradtságot és nyitott volt új szemszögből megfigyelni dolgokat, és a hagyományostól eltérő gondolatokat megfogalmazni róla.

2008. nov. 2. 19:52
Érdekes adalék: olvastam egy cikket a bizonyítékon alapuló orvoslás (evidence based medicine) kapcsán, ahol a szerzó idézett egy gyógyszervizsgálatot, melyben kiderítették, hogy az ikrek jegyű férfiak szignifikánsan hajlamosabbak az aszprpn nonreszponderségre (tehát arra, hogy az aszpirin szedése nem védi meg őket a további szív-érrendszeri károsodástól). Persze ennek semmio köze az asztrológiához, csak az az oka, hogy ha rengeteg adatot vizsgálunk, akkor véletlenszerűen kialakulhatnak efféle "mintázatok". Nyilván ez az magyarázata a szombati esetnek is.
14. Cuczy (válaszként erre: 12. - Drnéni)
2008. nov. 2. 18:32

Valóban elég fura történet! Elég régóta azon a véleményen vagyok, hogy nagyon egyszerűen le lehet csekkolni az "asztrológiai" dolgokat.

Kórházak, bankok, iskolák, stb.stb. adatainak összevetéséből, egyből megmutatkozna, hogy a mely jegyben+ascendensben születettekben mi közös, mikor és hogyan, és mi nem...

Teljesen más:

Nemrég történ egy nagyon furcsa megfigyelés, amikor a svájci részecskegyorsítót beüzemelték:

állítólag rendkívül magasra ugrott a spontán vetélések száma!!!

És erről először külföldön élő orvosbarátnőm mesélt, azóta itthon is érdeklődtem, és miután utána néztek, kiderült, hogy itthon is hasonló volt a helyzet.

Erről nem hallottatok valamit?

2008. nov. 2. 18:23

asztromania.hu/ Nagy Böbe

ingyenes online tanácsadás..ért hozzá, tedd fel neki a kérdést...ráadásul van egy kollégája, aki speciális kérdő / horary / horoszkópot állít fel a konkrét kérdés időpontjára..

2008. nov. 2. 18:14
Na, most már elmondom: megyei kórház pszichiátria osztályán ügyeltem aznap (reggel 8-tól másnap reggel 8-ig), szokatlanulsok beteget hozott a mentő. A 7. beteg kórlapjánál kezdett feltűnni, hogy sok köztük a januári. Utánanéztem, és mind az volt. Utána újabb és újabb januári betegek jöttek, egészen a 11.-ig, kb. 00:30-kor, tehát a beutalás nála is éjfél előtt történt. Az ápolókkal együtt teljesen le voltunk döbbenve. Aztán megnéztem a 25-én reggel 8 előtt érkezetteket, ketten voltak, közülük a később érkezett szintén januári volt. Aztán megnéztem pontosabban a szüleési dátumokat, és január 9-20. közé esett az összes. Tehát bak (ezt is csak most tudtam meg). Szóval elég érdekes volt. Ja, és a napi 13 érkező nagyon magas szám. Nagy részük (kb. 10-en) férfi volt.
11. drnéni (válaszként erre: 9. - 274c9996b8)
2008. nov. 2. 18:05
Mi az, hogy jónevű, mi az, hogy hivatásos?
10. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Drnéni)
2008. nov. 1. 18:18
Megosztod mi tortent aznap?
9. 274c9996b8 (válaszként erre: 8. - Drnéni)
2008. okt. 28. 20:56
Miert nem fordulsz 1-jonevu,hivatasos asztrologushoz ? !
2008. okt. 28. 17:51
Hát, úgy látszik, most se leszek hívő... Ha még egy napig nem jelenkezik senki meggyőző horoszkóppal, leírom a sztorit, és az én magyarázatomat.
7. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - Drnéni)
2008. okt. 28. 17:04
Felcsigaztal, en is bak vagyok. :)
2008. okt. 28. 16:45
Nem rólam van szó, és nem is egy emberről, hanem több, egymástól teljesen független, semmilyen kapcsolatban nem álló bak jegyű személyről, akikkel egy nap leforgása alatt nagyon hasonló esemény történt. Olyasmi, ami statisztikailag rendkívül valószínűtlen, és akkor még finoman fogalmaztam.
5. Masször (válaszként erre: 2. - Drnéni)
2008. okt. 28. 00:50

Drnéni!


Az astroweben nézted?

Az egy elég jó programot használó oldal.

(Ott sem kerülheted el a pontos születési dátum és földrajzi hely megadását)

De ha személyhez ragaszkodsz abban is tudok segíteni, ismerek néhány profit:-)

2008. okt. 27. 22:19

Kedves drnéni,

KeA-nak teljesen igaza van, az általa elmondott adatok nélkül nem kezelhető a dolog.

Üdv.

2008. okt. 27. 22:04

:)))

Viccesen fogalmazva: ilyen felvezetés után rohanni fognak, hogy válaszoljanak.


Komolyan: nem vagyok hivatásos, de két ismerősöm is van, aki nagyon komolyan űzi. Ahhoz, hogy a kérdésedre válaszolni tudjanak, szükség lenne az egész pontos születési adataidra, pontosan hány óra hány perckor és hol. 5 perc egy fokkal arrébb tolja a képletet és már nem pontos.


Ezek az előregyártott, minden bakra, vízöntőre, skorpióra vonatkozó balfékségek járatják le az asztrológiát.

2008. okt. 27. 21:58

Előrebocsájtom, hogy egyeltalán nem hiszek ilyesmiben, de volt egy fura élményem szombaton, emiatt kérnék segítséget. Az eseményt nem írom le, mert akkor elég könnyű volna kreálni hozzá egy megfelelő választ. A kérdésem a következő: volt-e valami feltűnő, kiugró a bak jegyűek október 25-i napi horoszkópjában? Ha igen, és valaki megmondja, anélkül, hogy tudná, mire gondolok, ígérem eztán én leszek a dolog legfőbb szószólója!

Megnéztem több interneten található horoszkópot is erre a napra, egyikben sem volt olyan utalás, amit én kerestem.

2008. okt. 27. 21:52
(Hagyományos) asztrológiával foglalkozó segítségét szeretném kérni nagyon konkrét kérdésben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook