Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki azt a kávét, ami állítólag fogyaszt? fórum

Ismeri valaki azt a kávét, ami állítólag fogyaszt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
74. bc257fd221 (válaszként erre: 73. - Living Dead)
2013. jún. 13. 13:26
Persze,mert vízhajtó hatása van,viszont az nem igazi fogyás.
2013. jún. 13. 11:22
Engem a sima kávé is fogyaszt.
72. sziszi5706 (válaszként erre: 65. - Aranyger)
2013. jún. 13. 11:22
én szedtem,1 hónapig,sz....t sem ér az egész 7900Ftért.Felhívtam őket,hogy élek a visszafizetési garanciával.Az üres dobozt,egy lengyel címre kellett visszaküldeni és majd küldik a pénzt.Fel is hívtam a pesti tel.számot,flegma hang,de nyugodjak meg jön a pénz.Mondtam,ha nem megyek a KERMI-hez és a cég ellen egy vizsgálat indul,mert sehol sem tüntették fel,hogy egy,motorokat gyártó lengyel cégről van szó,erre rám tették a telefont.Ha nem jön a pénz nagyon gyorsan,csinálok olyan reklámot nekik,hogy azt megemlegetik egy életre.
71. sziszi5706 (válaszként erre: 67. - Pilloné)
2013. jún. 13. 11:17
én is a pénzemre várok,arra,hogy visszaküldjék!!!!!semmit sem ér az egész,szerintem.
2013. jún. 13. 11:15

Tisztelt Mindenki!!!!


Ne rendeljétek meg ezt a terméket,mert semmit sem ér,kipróbáltam,majd a leírtak szerint,mivel nem használt visszaküldtem a LENGYEL CÍMRE az üres dobozt,meg amit még kértek,most várom a visszatérítést,amire garanciát vállaltak.Telefonon is hívtam őket,de néhágy egyszerű kérdés után rám tették a telefont!!!!!!

2013. jún. 12. 16:01
Én nem vettem fel nekik a telót és abbahagyták a hívogatást. Még úgyis hív a futár,mielőtt kihozná...Mondtam itthon,senki ne vegye fel a telómat,ha idegen hív...
2013. jún. 12. 13:23

Sziasztok! Én most rendeltem meg, igaz nem 10ezerért, csak 2500ért. Kb. 1 hete viszont zöldkávét iszom a rendes helyett. 2 kiló ment le... de mondjuk nem is vacsorázom. :)

Viszont tény, h az éhségérzetem megszűnt. Hát kíváncsi vagyok a bogyókra... :D

2013. jún. 12. 13:08
Sziasztok!Múlt hét hétfőn megjött a csodabogyó na kedden el is kezdtem szedni ma van szerda vagyis 9.-ik napja szedem melette nem eszem csak rozs kenyeret édeséget kizártam és a tészta féléket is ja és mindennap tornázom na eredmény 1kiló se ment le és még az étvágyamat se veszi el szóval egy nagy sza.....!!!!De viszont egyet elvett nem kívánok inni tőle ami gáz!!!!!!!Nagyon remélem hogy visszakapom a pénzem mert 14napos visszafizetés van!!!!Szóval gondoljátok meg hogy megrendelitek!!!!
66. 117b1693d0 (válaszként erre: 63. - Marduk)
2013. jún. 11. 16:30

Ó még akár többet is fogyhat valaki, ha csak a bogyót eszi minden nap! :)


Marduk, te meg ne stresszelj, nincs olyan, hogy kötelező vásárlás, meg büntetés! Ha az interneten rendelted meg, akkor nyugodtan lemondhatod. Azért lehet, hogy ki fogják küldeni, de mondd meg mindenkinek a családban, hogy ne vegye át! Nehogy úgy járj, mint itt valaki, aki mire észbe kapott az anyukája már ki is fizette a futárnak...


Minőségi étrend megfelelő mennyiségben és időpontban elfogyasztva, lehetőség szerint rendszeres mozgás. Hosszú távon csak ez lehet eredményes. De a szűk keresztmetszet a kaja, ha az nincs rendben, nincs az a mozgás, ami kompenzálni tudja!

65. aranyger (válaszként erre: 52. - Rius77)
2013. jún. 11. 14:08
Köszönöm, hogy írtál, végül a te kommented győzött meg, hogy ne szedjem ezt a tablettát. Én is a facebook-on láttam, meg is rendeltem, nagyon izgatott és sajnos megint hiszékeny is voltam, pedig annyiszor rájöttem, hogy csodaszerek nincsenek, de az ember mindig reménykedik. Szóval ma hívtak, hogy megerősítsem, ezt meg is tettem, és még rá is beszéltek még egy adagra (csak akkor közlik, hogy egy havi adag 2 doboz, de semmi gáz, mert kedvezményt kapok), szóval utána kicsit kezdem rosszul érezni magam, és újra beírtam ezt a cuccot, erre kidobott titeket. Visszahívtam őket, hogy lemondjam. Szörnyen lekezelő volt a nő (erős akcentussal), próbálkozott mindennel, hogy ezt már nem lehet lemondani, és már kiszállításra került, akár ma is megérkezhet (percekkel előtte lett csak lefixálva). A végén közölte, hogy a lemondás miatt pénzbírság jár, amit ki fogok fizetni. Kérdeztem, hogy mégis ezt hogy érti, de csak annyit mondott, hogy majd emailben meglátom, aztán rám vágta a telefont. szóval ne higgyetek nekik! És még egyszer köszönöm! :)
64. Huncutka84 (válaszként erre: 62. - Sorrentina)
2013. jún. 6. 23:24
:-) ezen jót mosolyogtam
63. marduk
2013. jún. 6. 15:40
ma olvastam erről a fogyo zöld kávéról ott azt igérték az első nap bevétele után 1kg fogy az illető akik dicsérték a terméket azok nem tejes névvel arcnélkül szóltak hozzá és még hisztek benne mert azt igérik hogy az orvosok meglepödnek a yors fogyáson és kárt se szenved a test.Legyen több a sulyod mint hogy az egészségedet kárositsad.Mindig fontoljátok meg miben hisztek a pénz szerzés érdekében csalnak,hazudnak.
2013. jún. 6. 12:24
Az én reggeli kávém tuti fogyaszt, mert közvetlen utána felkapom a futócipőm és lefutok 8 km-t. Felpörgeti az anyagcserét, jó közérzetet biztosít, energikus és egészséges leszek és ingyen van.
2013. jún. 6. 11:53
nem
60. erika1221 (válaszként erre: 59. - Ricu73)
2013. jún. 5. 14:01

Sziasztok!

Én is a 200 mg-osat szedem (reggel-délbe 1-1 kapsz.), már 5 napja, de sajnos nem veszek észre semmi változást, az anyagcsere sem gyorsul. A csomagoláson napi 2 kapsz. elfogyasztása ajánlott.

59. ricu73 (válaszként erre: 50. - Breki)
2013. jún. 3. 19:38

Ezt vettem meg én is boltban 5 napja. Magas a vérnyomásom, a kávét nem is bírom (bár szeretem), de ez 200 mg-os, nem terhel meg annyira... Igaz, én már két napja napi 4x1-et szedek be. Az első napokban nagyon éhessé tett, volt, hogy hajnal háromkor ennem kellett, de nincs vele más problémám.

A súlyomat nagyon minimálisan vesztem, de leginkább a kerületem tűnik változónak... Most már nem feszült rajtam az a nadrág, amit fel kellett vennem.

Anyagcserét gyorsít, nekem ez kell. Egyelőre bízok benne. Alvásban nem zavart a kávé eddig sem, ez sem zavar.

2013. jún. 3. 12:46

Én a starbucksnak a citromos-zöldalmás jeges zöldkávéját szoktam inni, bár szerintem ezt még otthon nem lehet kapni... majd idővel :-)

Én (pörkölt) feketekávét nem tudok inni, mert egyrészt utálom az ízét, másrészt pillanatok alatt megnyomja a vérnyomásom...

Ellentétben a jeges zöldkávé felfrissít és utána akár órákig is sokkal energetikusabbnak érzem magam és nincs az a hirtelen löket majd utána a mélyzuhanás mint a rendes kávénál.

A feketekávé marja a gyomrom és nekem komoly savat is csinál... van h ha éhgyomorra iszom, hányingerem is van. Zöldkávét bármikor tudok inni....bár nem ajánlatos lefekvés előtt :-)

Ennek is megvan az anyagcsere gyorsító hatása mint a kávénak... és szerintem éhséget is csökkent, bár ezt lehet be lehet tudni a 3/4 liter ízesített folyadéknak is.

Én coca cola light függő voltam és azt váltottam ki vele.

Hátránya: (ennek amit én iszom) a cukor tartam

Mellékhatás: ugyanúgy rá lehet szokni mint a kávéra

Hirtelen így hajnali 3/4 4-kor ennyi jutott eszembe :-)

Hjah még annyi, h itt kint (California) az elmúlt hónapokban elárasztották a polcokat a különböző zöldkávé kapszulák és meglepően méregdrágák :-)

57. Tündi66 (válaszként erre: 55. - Huncutka84)
2013. jún. 3. 11:11

Ha imádod írj légyszi róla pár sort. Az volt a kérdésem,megvegyem-e. megéri-e próbálkozni vele?

Hogyan hat,vannak-e mellékhatások?

Mennyire jó Neked?

2013. jún. 2. 13:56
én arra gondolok. A zöld kávé kapszula.
2013. jún. 2. 11:26
A zöld kávéra gondoltok? Én imádom :-)
2013. jún. 2. 03:34

Kösz. A lényeg,hogy nem zaklatnak már. Nem vettem fel nekik a telefont és kész. Nem hozták ki. Én is a szívdobogástól féltem nagyon. Nem iszok rendes kávé sem,mert beindul a szívem,csak olyan dumát írnak,hogy elcsábultam és megrendeltem.

De nem hozzák ki és kész.

Sok szemét hamisítvány.

53. 6b006fc769 (válaszként erre: 46. - Ujlakirebii)
2013. jún. 1. 17:14
Marhára nem, de finom:))
52. Rius77
2013. jún. 1. 16:56

NEHOGY BESZEDJÉTEK!!!!

Barátnőm is megrendelte, nagyon rosszul lett tőle: erős szívdobogás, szúrt a szve környéke, és iszonyatosan szédült hetekig. Mivel pénzvisszafizetési garanciája volt, így visszaküldte. Számlán A:F:S Ltd. Mutsamudu című cég van, ez elméletileg Afrika, Complexpress szállítócég, hozzájuk nem lehet visszaküldeni, csak Lengyelországba. E-mailekre nem válaszolnak, a pénzt nem küldték vissza, pedig lengyel tolmáccsal fordítta le a levelet, amit kiküldött. És még azt is beleírta, hogy a fogyasztóvédelemhez elküldte a kapszulákat. Szegény most vár a pénzére már 2 hónapja. Ja ez a termék az, amit a facebookon is szoktak reklámozni. De ha ott megnézitek a hozzászólásokat, mindig frissül ugyanaz a hozzászólás aznapra vagy előtte napra. Vigyázzatok vele!!! Nehogy úgy járjatok mint barátnőm!

51. Tündi66 (válaszként erre: 50. - Breki)
2013. jún. 1. 16:01

Köszi!

Végülis hívogattak,gondolom,hogy mikor jön a futár,de nem vettem fel a eló és most békén hagynak.

50. breki
2013. máj. 31. 21:10

Üdv!

Itt a 60 darabos 2550Ft!

[link]

Sőt : OÉTI engedélyszám: 12146 / 2013

Ja, és van valós üzletük is, em csak virtuális!


Na persze a kapszula hatására szerintem itt sincs garancia, de nagyon nem mindegy, hogy 20000 vagy 10000 egy másik honlapon akciósan /mert 60 db.ról beszélünk! / vagy "csak" 2550 forint a "tanulópénz"!

És hogy mennyire gagyi némelyik ajánlat, az is jól mutatja, hogy bár létező orvosnak a nevét használják, de a szakterület nem passzol!

2013. máj. 23. 21:07
Vett valaki ilyen kávét? Valami tapasztalat?
48. Star6
2013. máj. 20. 09:42
Gondolom a reklámot egy internetes csíkon láttátok, amit többségében vírus jellegű reklámprogram jelenít meg mindenhol, amit sikerült valahonnan megkapni. A lényeg az hogy átverésről van szó, ha megfigyelitek a dicsérő hozzászólások dátumát, és az akció időtartamát, minden nap egyel nő a dátum azért hogy frissnek tűnjön. Ezelőtt már buktak, akkor Fogyókúra Forte néven árusították. De egy névváltoztatás mindent megold. A pénzt pedig nem fizetik vissza. El kell kezdeni sportolni, és átalakítani a táplálkozást.
2013. máj. 5. 22:04
hogy kell fogyasztani ezt a kávét?
2013. máj. 5. 20:22

sziasztok!

Azt szeretném kérdezni ,hogy ez a fajta kávé kávé formában is fogyaszt?

pörkölt kávé:65%

zöld kávé:35%

2013. ápr. 21. 09:42
Ki tudja, itt miért nem lehet javítani, vagy törölni egy hibás bejegyzést?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook