Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi gondok, bánatok fórum

Szerelmi gondok, bánatok (beszélgetős fórum)


2008. nov. 4. 18:48
igen arra vigyázni kell de ha ő is úgy gondolja h nagyon jó barátok vagytok akkor nem fog megszakadni a barátság sok sikert!!!
2008. nov. 4. 14:38
Köszi, h válaszoltatok. Azt hiszem csak annyiról volt szó, hogy túlzottan szeretem,egyszerűen a lánybarátok elé lépett teljesen,és feldob engem a személyisége. Meg jövőre lehet, h kimegy Amerikába tanulni, és csak féltem a barátságunkat, nehogy megszakadjon.
2008. okt. 29. 16:26

Nem egészen ez a téma, de ezt nem hagyhatom ki! :) Szóval igen, létezik fiú-lány között barátság, ez mellett mindig ki kell állnom! Kb. 14 éve van egy nagyon jó barátom, akivel mindig mindent meg tudtunk beszélni, mindig ismertem az aktuális párját, és fordítva is, és soha nem volt gond belőle egyik oldalon sem! Szerencsére! Nagyon sokat tanultam ebből a barátságból! Ma már sajnos a távolság miatt ritkábban beszélünk, találkozunk, de akkor is örök igaz barátomnak tartom őt mindig!


Szerintem azt nem lehet megakadályozni, hogy szerelmes legyél. Inkább fel kell ismerni, hogy ez valóban szerelem, vagy tényleg "csak" annyi, hogy nagyon egy hullámhosszon vagytok! Mindenesetre remélem jól alakulnak a dolgok, ha így, ha úgy, akkor is! :)

2008. okt. 29. 15:47
igen én is ezt akartam mondani amit vacsek szóval hajrá próbáld meg eltitkolni az érzéseidet és ha ő is azt akarja amit te akkor elmondhatod neki h mitérzel de ha nem veszed észre azt h közeledne feléd akkor titkold az érzelmeidet mert el is ronthatod a barátságot! szerintem meg létezik férfi és nő között barátság én nagyon jól megvagyok egy fiúval már kb 2 éve és egyikünk sem akar semmit a másiktől mert mind a kettőnknek van párja és nagyon jól megvagyunk és egyikünket sem zavarja az h én lányvagyok ő meg fiú!!! szerintem ha egy hullám hosszon vagytok nem kell feltétlenül szerelmesek legyetek egymásba!
2008. okt. 29. 15:41
szia vacsek nem vagyok pszichologus csak szeretek tanácsot adni embereknek és meghallgatni őket :D
2008. okt. 29. 09:13

A szerelem ellen nem tudsz mit tenni. Ha jön akkor jön. Próbálj meg kevesebbet találkozni vele. Főleg ha kettesben lennétek. Mindenképpen tartsd titokban, hogy mit érzel iránta. Ha ő is másképpen látja a dolgokat akkor viszont bármi lehet! :)


Én egy lánnyal jártam így, hogy a barátságból részemről szerelem lett..... Aztán ezért a barátság is véget ért.

2008. okt. 28. 19:44
Van egy fiúbarátom. Nagyon jóban lettünk, és mindent meg tudunk beszélni. Kb. egy éve vagyunk igazán jóban, és eddig semmi nem volt, de most hirtelen kezdem máshogy szeretni. (Tudom:"fiú és lány között nincs barátság.") Mindennél többet jelent nekem ez a barátság. Van bármilyen módszer arra, h megakadályozzam, h esetleg szerelmes legyek?
2008. okt. 28. 17:21
Mi vagy netán pszichológus? :)
2008. okt. 26. 19:53
ha kiakarjátok önteni a szíveteket segítek!!!!! forduljatok hozzám bizalommal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook