Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos babák fórum

8 hónapos babák (beszélgetős fórum)


2010. nov. 11. 10:21
nem vagyunk egy kicsit le maradva??
2010. nov. 11. 10:20
Sziasztok az én fiam az egész lakást gurulva be járja most kezdi csak fel húzni a térdeit maga alá pár pillanatra ilyenkor mennyi idő mire mászni fog? oldalt könyökére támaszkodva félig felül de nem ül még magától 3. án volt 8 hónapos
8. tundicicca (válaszként erre: 7. - Uracsvivi)
2008. okt. 28. 16:26

Ne félj,a barátnőm kislánya is kihagyta az ülést,egyenlőre!Állni áll,komppal is megy,de ülni nem akar! :)

A fogzással kapcsolatban se félj,ez is változó,van olyan egy éves gyerek,akinek nincs! :)

Nyugi!!!

2008. okt. 28. 13:24
Sziasztok!Virágom jövő héten lesz 8 hós kb 1 hete mászik és tegnap óta felál ha talál kapaszkodót magának.Viszont ülni nem tud és nem is akar eldöl ha felültetem.Ja és foga sincs még.
2008. okt. 27. 10:56
Köszi, aranyosak vagytok!Remélem így lesz!
5. tundicicca (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. okt. 25. 21:19

Szerintem nem vagytok vele elkésve,az én kislányom 7 hónaposan fordult meg először,10 hónaposan kezdett mászni,egy éves kora után meg menni!Mi is mindent egy-két hónap késéssel csináltunk,de most 16 hónaposan mindent tud,és elég sokat beszél is!

Minden gyereknél más és más az ütem,egyre figyelj,ne " kényszerítsd " ! :)

Ne izgulj,ha eljön az ideje,meg fog tanulni mindent! :))

4. mokusmazsola (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. okt. 25. 21:03
enyem gyerkoc nem is maszik nem is kuszik. neha mikor hason van probalgatja emelni a fenekt...:)de o mindig mindent egy honapos kesessel csinal :) de aggodalomra semmi ok szerintem nalatok se, eljon mindennek az ideje, nagyon nagy kulonbsegek vannak meg ilyenkor a gyerekek kozott.
3. monidavi (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. okt. 25. 20:46
Petra se akar mászni, sőt kúszni se, mert amint hasra fordítom, már ordít is. Visszafordul a hátára, majd oldalra, felül és ha van mibe kapaszkodni, megpróbál felállni. Ha sikerül, rögtön emeli a lábát és lépegetne. Tegnap volt 8 hónapos.
2. 405fb874de (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. okt. 25. 20:23
Szia! Szerintem nem vagytok elkésve, főleg ha mint mondod, már próbálkozik. Meglátod, egyik pillanatról a másikra fel"tápászkodik". Az én lányomnál így volt legalábbis. Pénteken semmi, vasárnap meg teker mint a gyorsvonat és ha már mászik, akkor egyből fel is ül.
2008. okt. 25. 20:17
Érdeklődöm hogy a ti gyerköceitek hogy állnak a mászással?Az én Flórám hadilábon van vele.A kúszás megy, de négykézlábra csak ritkán merészkedik és akkor is csak néhány pillanatra.Állítolag 9 hónaposan már mászni és felülni is tuni kellene...hát ettől még messze vagyunk.Nálatok mi a helyzet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook