Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet tudni a méh és méhnyakrákról vannak valamilyen előjelei? fórum

Mit lehet tudni a méh és méhnyakrákról vannak valamilyen előjelei? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 21. 20:46

Méhrák tünete lehet a cikluson kívüli vérzés, illetve "húslé-szerű" véres folyás, esetleg alhasi fájdalom.

Méhnyakrák tünete legtöbbször a kontakt vérzés, azaz az aktus utáni vérzés.

Megelőzés: évenkénti rákszűrés + hüvelyi Uh.

2009. márc. 7. 19:16
erős hüvely folyás.állandó viszkedés,ezek a tünetei a betegségnek.kezdeti stádiumban kezelhető hüvely tablettával vagy a méhszájból ki metszik a rákos területet.súsos esetekben sajnos az egész méhet ki kell venni.nekem is volt ilyen mütétem.15 éve.azóta nincs nögyógyászati problémám.a folyást elősegiti a tanga bugyi használata is,föleg ha müszálas.
6. gyerekeim (válaszként erre: 5. - Reni8018)
2008. okt. 26. 17:59
Aha igazad van be is jelentkezem majd a dokihoz.
5. reni8018 (válaszként erre: 4. - Gyerekeim)
2008. okt. 26. 17:56
Pedig jobb lenne minnél előbb túl esni az orvosi vizsgálaton lehet nincs is semmi gond.
2008. okt. 26. 16:27
Köszike a választ!Csak az a baj,hogy félek attól amit mondanak.Persze tudom,hogy ez így nem jó de akkor is félek.
2008. okt. 25. 21:07
Igen a hosszan tartó vérzés utalhat méhnyakrákra,de hormonzavarra is.Sajnos nem rég volt rá példa a családban is 2 hétig vérzett elment dokihoz és rosszindulatú daganatot találtak nála,megmütőtték és azóta hála az égnek jólvan,nincsenek áttétek.Szerintem minnél előbb orvoshoz kéne fordulni.R
2008. okt. 25. 19:17
Érdekelne minden féle dolog ezzel a témával kapcsolatban.Pl.hosszan tartó vérzés szokott-e lenni,vagy rövidebb 1-2 napos aztán 1-2 szünet és újra meg van a vérzés.Főleg ha ez már 2. hónapja tart.Vagy ezek a tünetek hormonális betegségre utalnak?
2008. okt. 25. 19:14
Mit lehet tudni a méh és méhnyakrákról vannak valamilyen előjelei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook