Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hozzátáplálás:mennyi alma-barack vált ki egy étkezést? fórum

Hozzátáplálás:mennyi alma-barack vált ki egy étkezést? (tudásbázis kérdés)


8. Kismanó86 (válaszként erre: 7. - Sz.Csirke)
2011. márc. 17. 08:40

Egyetértek. Lehet, hogy van olyan baba, akinek 180-200ml is kell, az én Lányom pl. gyümölcsből olyan 130-akat eszik és simán elvan vele.


Ha utána megkínálod még tejjel vagy tápszerrel (amit kap) és nem kér már, akkor jóllakott. :-) Főleg, ha esetleg egy kis kekszet is teszel majd hozzá, akkor meg főleg laktatós.

7. Sz.Csirke (válaszként erre: 5. - Ee50b7c391)
2008. okt. 25. 22:38

Megis hogy lehetne ezt igy meghatarozni?

Annyit adsz neki amennyit megeszik, es ha mar nem keri utana a tejcsit, akkor annyi. De ez nemcsak hogy babankent, de meg naponta is valtozhat.

Mennyi idos a baba?

6. judit0625 (válaszként erre: 5. - Ee50b7c391)
2008. okt. 25. 15:33
Ezt majd a baba megmondja, illetve megmutatja, hogy mennyi esik neki jól!!! Ezt igy nem lehet meghatározni....Az én fiam pl az almát meg sem ette magába, csak ha banánnal volt keverve. De nem kell ezen görcsölni, annyit eszik, amennyi neki jólesik. Ha meg nem akarja enni, akkor hagyni kell. Majd ha nagyobb lesz, újra próbálni...
2008. okt. 25. 15:21
Hál istennek eddig minden elsőre elfogadott sőt nemhogy kóstolta hanem ette egyből. De a kérdésem az az hogy menniy üveseg babakaja tesz ki egy étkezést, illetve ha almát reszelek akkor menniy alma ?????????
4. ce91523917 (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2008. okt. 25. 15:19
Az én babusom allergiás lett a barackra, azt nem ajánlom kicsi korában még, pedig mi is üveges papit vettünk neki a barackos volt.
2008. okt. 25. 15:09
Én úgy csináltam annak idején, hogy adtam neki annyi "rendes" kaját, amennyit elfogadott, aztán még megkínáltam tápszerrel (ha szopik, anyatejjel). A hozzátáplálás kezdetén a kanállal evés még fárasztó, nem tud így igazán jóllakni. Aztén majd ügyesedik. Én soha nem mértem, hogy mennyit evett (biztos ideges lettem volna, mert mindig rossz evő volt). Egyébként általában nem javasolják kombináltan bevezetni az ételeket, csak heti 1 félét (ha nem tesz jót neki, így könnyű megállapítani, hogy mitól van baja).
2008. okt. 25. 15:00

kb almából egy evésre egy közepes almát tud megenni, illetve üveges bébi étel barackból fél üveggel.

Egyébként 140-eket eszik. Ez alma és a barack mennyiség kb mennyire csökkenti a folyékony ételt 140ről??

2008. okt. 25. 14:58
Hozzátáplálás:mennyi alma-barack vált ki egy étkezést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook