Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Vízhányó Tibor fórum

Dr. Vízhányó Tibor (beszélgetős fórum)


2013. jan. 13. 20:26
Nem ismerem, de mindenképpen elismerés illeti meg. Már csak azért is, mert ezzel a névvel sikeres magánrendelőt üzemeltetni... hát, nem semmi!
2011. márc. 18. 15:41

Igaz, kicsit régi kérdés, de hátha valaki még érdeklődik Vízhányó dr. után:

10 éve az orvosom, amióta nyugdíjba ment (2007?-ben) azóta is hozzá járok a magánrendelőjébe, vele is szültem 2009-ben.

Csak csatlakozni tudok Marcsi52 véleményéhez, nagyon jó szakember és jó ember, "finom" keze van...

A szülésem egy kicsit hosszúra nyúlt, és ott nem éreztem elég határozottnak, amilyennek talán lennie kellett volna... (a Szent Imrében szültem).

2. Marcsi52 (válaszként erre: 1. - Dorcsi2)
2010. febr. 1. 16:51

Szia.

Igaz, hogy nála szültem de már nagyon régen. 1978-ben és 79-ben.Még az onkologusi pályakezdésénél is Ő volt az orvosom. Nagyon jó szakember és nagyon jó ember. Én csak ezt tudom mondani.

2008. okt. 25. 11:15

Sziasztok lányok!


Örömmel venném azok jelentkezését, akik ismerik Vízhányó doktor úrat, nála szültek vagy a jövőben fognak.Ő inkább mint onkológus híres, nagyon kiváncsi lennék milyen lehet mint "nőgyógyász":)Előre is köszönök minden választ, sziasztok, d

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook