Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töredezett hajvégre mi az ellenszer? Ollón kívül:) fórum

Töredezett hajvégre mi az ellenszer? Ollón kívül:) (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 27. 08:47
Nekem rettentően száraz a hajam és törik is a vége. Tettem rá ricinus pakolást, és olyan hidratált lett tőle a hajam, hogy komolyan mintha más haja lett volna, nem is a enyém. Csak macerás, vagy én vgyok lusta, hogy abbahagytam, megint használni kéne...
2012. febr. 29. 20:38

Nem tudja valaki, hol lehet kapni manapság Gliss Kur szilikonos hajvégápolót?


köszi elööre is

2011. dec. 24. 15:21

Mosás után a törölköző nedves hajamra tettem olívaolajat. Ha elfogy akkor amilyennel van épp itthon, abból öntök a tenyerembe 1 evőkanálnyit. Szétkenem a tenyeremen és 2 kezemmel belemasszírozom. ( most pár napja is így csináltam )

Törést nem állítja meg, de kívülről tápláljuk.

És sokkal puhább mint a balzsamokkal. Így se tökéletes, de nem szenvedek a fésülködésnél.

2011. jan. 26. 17:12
Ha már eltöredezett csak az olló segít,a hajvégápolók csak megakadályozzák a töredezést,ápolják a hajvéget.
49. huug (válaszként erre: 48. - Robert1229)
2011. jan. 26. 15:37

manócska16 neked bevállt a majonéz? :)

nekemis eltöredezett a hajam mert sokat vasaltam .. de az utóbbi időkben leszoktam róla.

írj légyszi !:)

2010. jún. 4. 19:16
a hajvégápoló úgy ér a legtöbbet ha törölköző száraz hajra rakod és úgy szárítod meg a hajad:)
47. barbii. (válaszként erre: 46. - 95a0f7ade3)
2010. ápr. 14. 23:41
Hát szerintem semmilyen hővédő nem segít. Nekem volt már legalább 5 féle ,de nekem egyik sem vállt be..próbáld meg nem gyakran vasalni a hajad,sőt az lenne a legjobb,ha egyáltalán nem is vasalnád. Ha nagyon zavar hogy nem egyenes akkor inkább kicsit nedvesitsd be és szárítsd be. Én ezt szoktam,mert teljesen tönkretette a hajvasaló a hajam:S
2009. aug. 8. 18:10
A töredezett hajvéget csak ideiglenesen lehet kezelni, egy-két hét múlva újra töredezik. A legjobb levágatni és ezután használni hajvég ápoló szereket.
45. 8559ed0e1b (válaszként erre: 41. - Vorozhev)
2009. aug. 8. 18:05

nekem ez jött be:

serical tejes pakolásba teszek 1 ek mézet ezt teszem a hajamra.Sapit húzok rá,fél óra múlva lemosom.


vagy:

tojás sárgája+olíva olaj+méz.Ezt a pakolást melegíteni kell a hajon hogy az olaj jól felszívódjon.Szintén sapi kell rá,és fél óra múlva lemosni.


És minden hajmosás után használok balzsamot és hajvégápolót.(az @von elég jó lett:) )

44. 73000ceac6 (válaszként erre: 42. - Manócska16)
2009. jún. 15. 11:51

Írd meg, h hatott-e!!

Nővérem régebben ricinusolajat kevert össze tojással. Állítólag hat. Meg olyat is halottam, h a hajvégeket olivaolajjal szokták bekenni.

Még egyiket se próbltam de lehet h használ

2009. ápr. 13. 18:25
Kiváló hajvégápolókat lehet kapni, és rövid belül rendbe teszi a töredezett hajszálakat.
2009. ápr. 12. 19:23
Ma hallottam keresztanyámtól, hogy jól be kell kenni a töredezett részt MAJONÉZZEL, sokkal többet kell rátenni, mint mondjuk egy samponból. Rá kell húzni egy hajfedő sapkát (v. szatyrot v. folpackot), fél óráig úgy hagyni, és utána samponnal megmosni. Én most tervezem majd kipróbálni. Kiváncsi vagyok az eredményre! :)
2009. márc. 17. 18:21
Hogyan lehet hazzilag megallitani a haj toredezeset vagy milyen kremet ajanlottok.
40. katácskák (válaszként erre: 39. - 92ba3c78f9)
2009. jan. 3. 22:35

majd visszaáll a hajad állapota is- nekem is így volt- elmúlt a töredezettsége..

A vitamin jót fog tenni :)

olaj + tojássárgája összekeverve én azt használtam. pakolásként feltéve.

Reméljük a csoda bejön-szurkolok :)

2009. jan. 3. 22:20

A felső tincseimet képtelen vagyok megnöveszteni, állandóan töredezett kb. egy éve. Használok hajvégápolót, Gliss Kur sampont, semmi. Ma vettem Fructis azonnali hajpakolást, nem tudom, mit várhatok tőle. Csodát biztos nem.


Összefüggésben lehet a szoptatással? Szedek vitamint...

38. Nika7 (válaszként erre: 33. - Akkor van)
2009. jan. 3. 21:11
Én is hallottam ilyet, csak úgy, hogy egy hajtincset megsodorsz és a kiálló hajszálakat levágod. De a lényeg ugyanaz. :)
2009. jan. 3. 11:01

Sziasztok!

Epoch shampon.Shampon és balzsam egybe.

36. Dizzz
2008. jún. 7. 09:51
szilikonos hajvégápoló-fodrászkellékesnél lehet kapni
35. enci2
2008. jún. 7. 09:42
Hajvég ápoló. Sok helyen be lehet szerezni pl. fodrászkellékes, drogériák, Avon stb...
34. Laryan (válaszként erre: 33. - Akkor van)
2008. máj. 20. 23:15

Igen ezt én is hallottam.


a Gliss Kur még jó állítólag.

2008. márc. 11. 19:42

"Extrém megoldás"

Nem akarok senkit megsérteni: valamikor 2évvel ezelőtt láttam a műsorban: egy-egy vékony tincset megsodorva vizszintesen tartott egy szinesbőrű fazon, és égő gyertyát a tincs alatt elhúzott, így csak a kiálló hakszálvégeket kapta meg és azonnal törölközővel lesímította nehogy tovább égjen meg. Igaz baromi büdös, de így minden hajszál vége egyformán "vágott". Nem biztos hogy bevállalnám, de egy tuti mesterfodrásszal...és szabadlevegőn.

2008. márc. 11. 18:46
És még azt szeretném megkérdezni,hogy ki,mit tud a hajhosszabittatásról?!Természetesen amit orginal hajjal csinálnak...Nagyon drága?
2008. márc. 11. 18:45
Nekem a Gliss Kur-tól nagyon száll a hajam...Most Pantene-t használlok.Szeretnék kipróbálni egy tabit,ami direkt arra van,hogy nőjön a haj!
2008. márc. 11. 11:05
Az első pedig mindenképpen az olló :)
2008. márc. 10. 21:38
Nekem a Gliss Kur termék család vált be. Baromi drága, de megéri, hajpakolása és a balzsamja és samponja is csodákat tesz a hajjal. Sőt van egy spray-e is amit segít kifésülni a hajat.
2008. márc. 10. 18:50
Kérlek titeket,segitsetek!Nagyon el vagyok keseredve!Ha megnézem a hajam a sirás kapkod.Gyönyörü hosszú szőke hajam volt és a vasalás miatt a nyáron lenyirattam belőle.De sajnálatos módon azóta nem nől:(Vagyis nől,de annyira törik,hogy napról napra rövidebb:(Az a baj,hogy gyakran vasalom,ami tudim,hogy nem jó.Most próbállok leállni vele,de légyszi segitsetek,hog ymit tegyek,mert komolyan napról napra rövidebb a hajam,és lenyiratni nem merem,mert akkor már tényleg nagyon rövid lenne.És nekem a régi szép hajam kell...SEGITSETEK,TANÁCSOLJATOK:)Köszike
2008. márc. 2. 15:26
Ha a hajveg kettevalt mar, akkor milyen csodaszerre gondoltal? Rakensz valamit s ujra osszeforr?
2008. márc. 2. 14:48
Az alfaparf hajvégápoló olaj nagyon jó fodrászkellékesnél kapható az ára 2-3 ezer forint körül van de sokáig elég.
2008. febr. 16. 09:52
Olivaolajjal használj pakolást: éjszakára kend a hajdra tekerd be törölközövel. Nagyon jól hidratálja a hajat és a végét. Zsíros hajnál inkább csak a végére tegyél.
24. uzsus (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 27. 10:34
Ja és zöld színü tubusban van!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook