Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sims 2 imádók ide fórum

Sims 2 imádók ide (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 29. 20:12
Szisztok! Az unokatesómnak megvan a sims 3 de probléma van vele, és ő kért meg hogy írjak. Volt kb. 18 családja, egy este kilépett, és másnap reggel már úgy ébredt hogy nem volt családja. Nem telepítette újra a játékot, se a gépet nem rakta újra. Ha valaki tud választ, lécci segítsen! privibe is írhattok! Amugy meg lehet adni itt az emyilt?
2012. nov. 28. 16:10
Hogyan utáltassam meg egymással a két családtagot? Már szeretik egymást sajnos, mert állandóan örömködnek, az egyiküket nem állítottam elég gonosszá!
2011. júl. 23. 22:16

Sziasztok!

Tudom, hogy ez a Sims2-vel foglalkozó fórum (most jelenleg a 3-mal játszom), de azért megkérdezem. Hogy a bánatban tudok pincét csinálni? De ami még ennél is fontosabb lenne, hogy mégis mi a fenéért nem engedi talajszintezni a telkem? Ugyanis raknám rá az alapot, de nem tudom, mert folyton azt írja ki, hogy Nem talajszintezhető. Iszonyatosan idegesít már. Tud valaki nekem ebben segíteni? Köszönöm előre is.

37. chilipepper (válaszként erre: 36. - Bognárné Erika)
2011. márc. 19. 19:17
Erika, írtam privátban!
2011. márc. 19. 18:17

Sziasztok!

Tudna valaki nekem segíteni a Sims2 játékban. Találok valahol hozzá játékleírást?Köszönöm

35. a9338a7669 (válaszként erre: 34. - SF)
2009. jan. 30. 11:17
Semmi gond, köszi. Pont egyik sincs meg, szóval mindegy :)
34. SF (válaszként erre: 33. - A9338a7669)
2009. jan. 29. 17:24
Nem lettünk okosabbak, a lányom szerint vagy az Egyetemben, vagy az Éjszakákban. Vagy ki tudja? Ez a két tippje van, de már a megjelenés óta játszik vele, és neki is összefolyik. Bocs.
33. a9338a7669 (válaszként erre: 32. - SF)
2009. jan. 29. 10:40

Köszi szépen. Akkor magyarul, kezdhetem újra az építést, ha felteszek egy új kiegészítőt. Lehet, hogy még most az elején kellene mindent feltenni. Na majd meglátjuk.


És köszi előre is, ha megtudsz valamit a rajongótól :)

32. SF (válaszként erre: 31. - A9338a7669)
2009. jan. 29. 10:35

Az elsőre nem tudom a választ, de megkérdezem délután a lányomat, ő a rajongó:-))


A második kérdésedre nem tudok semmi biztatót mondani. A telepítésnél meg fogja említeni a kiírás, hogy mentsd le a mentéseidet, mert az az új kiegészítővel nem fog megjelenni. Ha az előre beépített lakosokkal játszottál, akkor azok visszakerülnek a kiinduló állapotba. Ha viszont leveszed a kiegészítőt, akkor újra élni fognak a régi mentéseid.

2009. jan. 29. 10:24

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik kiegészítőben van olyan dobogó (lehet, hogy nem ez a pontos megnevezése), amivel szinteltolást lehet a házon belül készíteni?

És még egy kérdés, ez lehet, hogy butaságnak tűnik :) Szóval, ha felteszek valami új kiegészítőt, akkor megmarad minden mentés a régiben, ugye?

(régen az 1-ben megmaradt, párom szerint a 2-ben nem)

2009. jan. 8. 20:59

Szia!

Igen ezt tudom, a problámám azzal van, hogy a letöltött cuccok többségéhez kell mesh.És sokszor külön kell letölteni hozzá, és nem tudom mikor melyiket töltsem le hozzá.Egyébként az egyedi tartalom engedélyezve van, a cuccok egy része meg is jelenik a játékban, de most már csak azokat töltöm le, amihez oda van írva:included mesh vagy amelyikhez nem kell...

29. SF (válaszként erre: 27. - 09a2c90eec)
2008. dec. 29. 13:46

Nem! Biztos, hogy nem írja bele e cd-be! A vinyón maradtak a mentéseid, ezeket automatikusan felismeri a játék, és felhasználja függetlenül attól, hogy hányadik telepítést koptatod.


Én mindig vicces neveket használok, mint pl. Marha (a feleség Helénke volt tehenészlánynak öltözve), de volt már Güzü is. Ezek akkor se reklamálnak, ha értelmetlen a nevük!:-DD

28. SF (válaszként erre: 26. - 2461055afa)
2008. dec. 29. 13:39

Ha felment, akkor valószínűleg az alapjátékod sem magyar. Valamikor régen, amikor megjelent az első kiegészítő, ingyen be lehetett az angol nyelvűt cserélni magyarra. Akkor megtettük, azóta nem voltak nyelvi gondjaink, úgyhogy ebben nem tudok segíteni.

Ha eredeti a játékod, esetleg te is megpróbálhatod a cserét.

27. 09a2c90eec (válaszként erre: 24. - SF)
2008. dec. 28. 21:39
Csak azért aggódom, mert kétszer is megvan az alap játék, és amit felraktam nem az enyém. Vissza kell szolgáltatnom. :) És hááát az úgy volt, hogy hülyéskedtem és megcsináltam magamat Sims formájában. Tudom, butaság, de már nem tudtam mit kitalálni. Illetve kitaláltam egy nevet, ami tök fura, mert sem googleban, sem iwiwen nincs olyan ember aki ilyen vezetéknevű lenne. De az én nevem benne van, és átfutott az agyamon, hogy mi van, ha valamilyen csoda folytán benne maradna az alapjátékban.Ciki lenne, de nem hiszem, hogy lehetséges. :)
2008. dec. 28. 21:30
Nekem a sims 2 egy kiegészitö van fent de nem magyar.Kérdésem ha van fent kiegészitő akkor a játék nem magyar? Vagy lekell tölteni hozzá valami magyarositást?
2008. dec. 28. 20:37

Na végre egy hely, ahol mások is imádják a sims-et!!


Én most rakattam fel ujra a gépemre, imádom imádom imádom!!!!

24. SF (válaszként erre: 23. - 09a2c90eec)
2008. dec. 28. 19:45

Ha nem formattáltad a winchestert, csak az XP-t raktad újra, akkor lehet, hogy nem törölte ki az előző mentéseket a játék. Már én is jártam így:-)))

De én kifejezetten örültem neki:-))

2008. dec. 28. 19:23

Sziasztok. Tegnap újra raktam a Sims2-t a gépemen, mert újra lett rakva az XP. Kiegészítők vannak rajta: Évszakok, Csilli-villi, Éjszakák, Mesés díszletek, Állatok, és a Jó utat...azt tegnap szereztem meg. Most így nyomom. :)Meglepődtem, hogy amit csináltam család még mindig megvolt. Remélem nem marad benne örökre a játékban!


Kíváncsi vagyok milyen lesz a Sims3.

22. SF (válaszként erre: 15. - Cc77baa79b)
2008. dec. 28. 18:47
A kiegészítőket meg kell venni, vagy valahonnan fizetős helyről talán le is lehet tölteni. Vannak új funkciókat adó kiegészítők, és olyanok, amik csak tárgyakat tartalmaznak. Ez utóbbiak az olcsóbbak, a többinek kb. annyi az ára, mint az alapjátéknak.
21. SF (válaszként erre: 19. - 7161d4c2ec)
2008. dec. 28. 18:45
Amikor megnyitod a játékot, (ahol rákattintasz, hogy játék, az alatt) felkínálja a letöltött dolgokat, és megkérdezi, hogy mit tegyen velük. Ezeket kell engedélyezni minden megnyitáskor, és elvileg megy.
20. SF (válaszként erre: 18. - 2461055afa)
2008. dec. 28. 18:43
Hát... úgy emlékszem, hogy igen, de nem vennék mérget rá. Elég nehezen jön össze, szerelmesnek kell lenniük egymásba, és valahol 90 fölött kell állni a "rokonszenvezési" mutatóknak. De olyan régen nem játszottam már az első résszel...
2008. dec. 3. 17:02
Halihó!Vannak itt még sims-fanok?Nagyon segítségre lenne szükségem!!!!!Olyan problémám van, hogy töltöttem le egy pár ősz rucit, és semmiképp nem teszi a játékba a ruhákat!Mesht állítólag nem igényel, legalábbis ahonnan letöltöttem nem jelölték, hogy kellene!De ha kellene is, nem tudom melyiket töltsem le hozzá, ami fent van azon az oldalon.
2008. nov. 3. 09:05

Hali.Egyszer már kérdeztem de nem válaszolt senki.Ezért ujra megkérdezem.

sims 1 ben ha csak az alapot teszem fel akkor is összejön a házasság?

Kiváncsi vagyok rá.Ha valaki tudja a biztos választ irja meg legyenszives.Tényleg irjatok.

2008. nov. 2. 22:43
De irjatok már,nehogy kihaljon ez a fórum:-)
2008. okt. 27. 07:56
Nekem nincs olyan kiegiszitöm amit a netről töltöttem le.
15. cc77baa79b (válaszként erre: 9. - 319cd6978b)
2008. okt. 25. 15:40
Szeretném Töled megkérdezni, hogy pontosan melyik oldalról sikerült a kiegészítöket leszedned? Nekem csak a sims 2 alap van meg, és nagyon szeretnék már mellé kiegészitöt, mert kezd unalmassá válni. Elöre is köszi a választ:-)
14. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 13. - 2461055afa)
2008. okt. 24. 14:02
Ha nem eredeti a jéték akkor előfordul, hogy nem tudsz építkezni. Az első nekem is feltört volt és ugyanez volt a probléma. Aztán inkább megvettem a boltban...
2008. okt. 24. 12:33

Sims 2 nekem is van,de nem tudok épitkezni.Mi lehet az oka? A kész házba csak butorokat lehet rakni.A másik kérdésem ,hogy a sims 1 ben ha csak az alapot teszem fel akkor is összejön a házasság?

Különben köszi a választ.:)

12. cc77baa79b (válaszként erre: 9. - 319cd6978b)
2008. okt. 24. 10:30
Szeretném Töled megkérdezni,hogy pontosan melyik oldalról sikerült a kiegészítöket leszedned? Nekem csak a sims 2 alap van meg, és nagyon szeretnék már mellé kiegészitöt,mert kezd unalmassá válni. Elöre is köszi a választ:-)
2008. okt. 23. 23:31

Sims1hez van még a Hot Date is, ami így eszembe jut. Meg lehet van még, nekem megvan az összes, igaz nem játszok már vele. Azt hiszem a Hot Date a vakációs előtt volt.

Ja és nekem a House Party csak külön futott, a többi kieg.gel nem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook