Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobic vagy edzőterem? fórum

Aerobic vagy edzőterem? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 8. 08:51
Aerobic
2014. máj. 25. 07:30
Aerobic edzoteremben
2014. máj. 25. 06:52
tok mindegy.seta,vagy uszas napi szinten is kivallo az egeszsegre!
2014. jan. 12. 12:10

Sziasztok!


Nem tudjátok, hogy a gymcityben budapesten van e lehetőség Aerobic edzésre? Egyébként vélemény a teremről ?

46. Criscito (válaszként erre: 11. - Zsuzsa88)
2012. máj. 6. 15:51

2 hónap alatt hatalmas bicepsz? Ugye ezt senki sem vette be? :) Jól megnevettettél.


Az edzőteremre szavazok! Lehet, hogy nem olyan élvezetes, mint az aerobic, viszont ez a leghatékonyabb módja a testünk formálásához.

2012. máj. 6. 15:44
sziasztok. szerintem az aerobic és az edző terem ugyan az. csak az aerobikot otthon tudod csinálni a tv elött.
2009. márc. 31. 16:20

Nem próbáltad még a térdszorítót, vagy térdpántot...ezek jók lehetnek! Nekem is mikor fájt a térdem úgy, hogy menni alig bírtam, feltettem és semmi bajom nem volt, és ha ebben futnál...

Táncos tornákat szereted?

Akkor elmész párszor, veszel egy bérletet, aztán meglátod.

43. Zsuzsa88 (válaszként erre: 42. - Zsuzso100)
2009. márc. 31. 15:59

Csak a futást nem szereti a térdem. Mostanában futottam pár perceket a futógépen (futás, gyaloglás váltakozva, 2 kercenként), de amikor egy kicsit többet futottam, a térdem rögtön bedagadt, ha behajlitottam a lábam, azért fájt, ha kinyújtottam, azért. A múlt héten csak hétfőn voltam az edzőteremben, akkor futottam egy jót, még jól is esett, aztán jól bedagadt a térdem, csütörtökön, mikor azt mondtam, nem is érdekel, emiatt nem fogom kihagyni az edzést, csak majd nem futok, de épp meg is jött, szal a múlt 7en csak 1x voltam edzeni. Tehát a futás az nekem nagyon nem megy... :( Erősitenem sztem nem kell, van itt izom bőven, ha lefogyom a zsirt, ami rajtam van, gyönyörű formás lennék. És semmiképp sem gebe. Na, az talán soha életemben nem leszek. Max akkor, ha 2 hónapig nem eszek semmit... :) Má' gondolom, abszolúte semmit. Akkor biztos hirtelen csontsoványra fogynék. :D


Az aerobickal csak az a bajom, vagyis GONDOM, hogy annyit mondogattam a néninek, aki tartja az órákat, hogy áprilistól váltok edzőteremről aerobicra, hogy nincs pofám nem elmenni. Legfeljebb elmegyek pár alkalommal, és megmondom neki, hogy egy darabig nem járok, mert üres a kassza... De ezt igy megmondani olyan cikiiii...

42. zsuzso100 (válaszként erre: 41. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 15:39
Hát akkor használd. Viszont a dvd-k nagy része inkább erősítő, az aerobic nagy része pedig ugrálás, ami inkább fogyaszt. Menj el futni és utána jöhet az erősítés Rékára, és akkor megspórolod az aerobic árát és nem kell tömegbe se menned! :-)
2009. márc. 31. 15:24

Úgy gondoltam, eleinte, amig nincs kondim, heti 2 alkalommal járok el, aztán heti 3 alkalommal.


A kaja rendben van, azt mondják jól étkezem, nincs kivetnivaló az étrendemben.


Azért, ha vlki egészségesen étkezik, és 14h után már kerüli a szénhidrátot, azért csak lemegy 2-3kg havonta, nem? :(


Egyébként lehet, csak pár alkalommal megyek el (anyagi gondok), viszont van itthon egy rahedli CD-m, DVD-m, amire ugrálhatok/tornázhatok. Rubint Rékától kezdve a hastánc DVD-sorozaton keresztül a pilatesig van itt minden. Rám lett piritva, hogy ha mát megvettük ezt a rakás hülyeséget, használjam is. Jogos...

2009. márc. 29. 19:59
Havi 2-3 kg? Persze ez sok dologtól függ. Hányszor mész egy héten, mit eszel....ez a 2-3 kg odafigyelést igényel a kajálásra is. :-(
2009. márc. 29. 16:26
Nah, még pár nap, és elkezdek aerobicka járni!!! Nagyon kiváncsi vok! Eddig nem vettem rá magam, hogy kipróbáljam. Most az akaraterő megvan (bár a fogyás nem megy, stagnálok). 1 hónapja megint elkezdtem edzőterembe járni, azzal, hogy inkább csak kardiógépeken edzettem, meg néha felfeküdtem a haspadra. 72,8-cal kezdtem, legutóbbi mérlegelésnél 70,3-at mutatott a mérleg, aminek nagyon örültem. Állitólag aerobikkal havi 2-3 kilót is lehet fogyni. Megpróbálom. Azért továbbra is várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat! :)
38. Zsuzsa88 (válaszként erre: 36. - Koviszabi)
2008. dec. 16. 21:22
Miért lenne ciki? Különben is, legalább jól érzed magad, annyi nőci között! :D De ha pl. a pasim akarna aerobicra menni csajok közé, hát, azt hiszem, kibuknék rendesen...
2008. dec. 15. 20:19
Aerobic !
2008. dec. 15. 17:16
Örülök,hogy így gondolod remélem mások is egyetértenek.
35. zsuzso100 (válaszként erre: 34. - Koviszabi)
2008. dec. 13. 23:30
Szerintem nem
34. koviszabi (válaszként erre: 33. - 00daeee455)
2008. dec. 13. 15:36
Nekem is az aerobic tetszik, csak fiúként cikinek érzem bemenni egy-egy órára, ahol csak nők vannak a teremben. Szerintetek ciki-e egy fiúnak aerobikozni?
2008. dec. 7. 16:26
Nekem az aerobic jön be jobban.
2008. dec. 7. 09:28
Aerobic!
2008. dec. 6. 21:09
Pedig az én nagy álmom gyerekkorom óta a lovaglás volt! :-(
2008. dec. 6. 21:07
Hát sajnos tényleg elég drága. Egy alkalom 2-3000 körül mozog, míg a kondibérlet egy hónapra korlátlanul 7000 Ft...hát látszik a különbség. Pedig nem egy lovarda van a környéken.
2008. dec. 6. 19:48
De igen sokkal többe!Sajnos ez sok városi ember számára nem járható út...
28. Baster (válaszként erre: 27. - 2d5a00656a)
2008. dec. 6. 19:46
Mièrt nem!?Foleg magyrorszàgon!Nem hiszem hogy sokkal tobbe kerul,mint egy edzoterem1
27. 2d5a00656a (válaszként erre: 26. - Baster)
2008. dec. 6. 19:09

Erre írtam,hogy mindenki megtalája a maga mozgását,és mindegy ,hogy kinek mi jön be,csak mozogjon!!!

Azért azt beláthatod,hogy nem mindenkinek adatik meg a lovaglás pl...

26. Baster
2008. dec. 6. 19:02

Nekem az edzotermek tùl unalmasnak ès monotonnak szàmitanak!Szeretek futni,sèta hegyekben,tengerparton!Ha màr van lehetosèg,mièrt ne?Minthogy a sok izadt(nèha nem kellemes szaguak)ember kozott nyomorogni!Termèszetesen imàdom a lovakat,imàdok lovagolni!De csak akkor van alkalmam mikor Magyar orszàgon vagyok:((

Kulonben a lovaglàstòl fogytam 25 kilot!Mindent megmozgat!Szerintem nincs ennèl jobb...........

2008. dec. 6. 18:20

Minden ember más ás más.Mindenkinek más mozgásforma jön be,és nem tudja az éteren kersztül más eldönteni mi a a jó valakinek.Súlyzós edzéssel is lehet leadni tetemeset,edzésmódszer kérdése,és ott vannak a kardio gépek amikkel szintén jól lehet fogyni.Sok ember viszont nem bírja az egyhangússágot és inkább a csoportos mozgásért ,táncos dolgokért rajong,ott van nekik az aerobic.Nem az a lényeg ,hogy mit hanem hogy hogyan milyen intenzitással,megtervezettséggel csináljátok.

Bár az tény hogy az aerobicnál van egy vezető aki hellyel-közzel szakember,tehát vezetve van az edzés,de teremben cardiózni és súlyzózni szakszerűen önnállóan kevesen tudnak...

Érdemes szakemberrel legalább 1-2x vezetett edzésen résztvenni,hogy hasznos is legyen,ne csak egyik gépről a másikra ücsörögjünk és hülyeségeket kövessünk el az izomzatunkon!

24. 6149f2753c (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. dec. 6. 14:59
Kitartás!!!1-2 hónap után ne várj csodát!Tessék edzeni hetente 4-et,5-öt,mellette pedig szigorúan odafigyelni a táplálkozásra!
2008. nov. 3. 00:49

Sziasztok!:)

Nekem a capoeira aerobik jött be.

Én a Réka dvd-ket hamar meguntam,bár néha csinálom az 5perces comb gyakorlatát,de a pálmát nálam a capoeira aerobic viszi!:)

Meg nemrég rátaláltam a Czanik has burningját.

Na az megint nagyon durva ,bár csak 2szer csináltam,de van-volt egy kellemes izomlázam tőle.

2008. nov. 1. 10:39

Lányok!!!

Ha fogyni akartok,nem így kell megközelíteni a kérdést...

1:dieta, semmi zsír, semmi finomitott szénhidrát, sem cukor,sem liszt,egészséges ételek,teljes kiörlésű gabona, párolt husik, zöldség gyümölcs...ez a legfontosabb...a fogyást 70%ba a kajcsi és 30% hozza csak az edzés...szóval először is kajareform.

Másodszor a fogyáshoz mind akettő kell...mert ha nem épitesz izmot akkor nem lesz minek feldolgozni aerob mozgás során a zsirt,mert azok ugye az izom mitokondriumába égnek el...

Szóval jol kell kombinálni,de mindenképpen aerob mozgás legyen több...és min 40 percen túl tartson,mert előbb nem kezdődik el a zsírégetés,és a pulzus számra is figyelni kell...

ÉS...

olyan NINCS hogy a ZSÍR ÁTMENT IZOMBA!!!!

2008. nov. 1. 10:13

Sziasztok!

Én nagyon sok mindent kipróbáltam már, aerobik , torna, kondi, de egyik sem hozott olyan gyors eredményt mint az aqua-fitness gyerekek az valami szenzációs, én nagyon-nagyon szerettem, de most két gyerek mellet sajnos legnagyobb bánatomra a gyesből erre nem tellik, és ami a legfontosabb egyáltalán nem terheli az izületeket, ez főleg azoknak jó akiknek nagy a súlyfeleslegük.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook