Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Propolisz + C vitamnin tabletta Halls cukorral? fórum

Propolisz + C vitamnin tabletta Halls cukorral? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 21. 16:12
Használt, de melléje még ittam teát is, más cukorkát is ami mentolos, vagy torokfertõtlenítõt. Mindegyik jó, csak általában mindent kombinálok...szeretem saját magamat kikúrálni a betegségekbõl.
4. Safirah (válaszként erre: 3. - 98a882c496)
2008. okt. 21. 14:44

Köszi a választ!:D

Annak külön is örülök, hogy nem csak mondod a véleményedet, hanem már próbáltál is hasonlót!:D Úgy látom, hogy te otthon vagy ebben apropolisz témában.... Én most vettem be eddig életemben először ilyen tablettát! Neked szokott használni a propolisz torok fájásra? Nekem eddig nincs változás, de nem is várhatom még persze, hiszen összesen 1 szemet szopogattam el, mert a rossz ízétől elment a kedvem tőle!:( De így Halls-szal talán érdemes kipróbálni!:D A tájékoztatóban azt írják, hogy 4 - 5 napig illő szedni....

2008. okt. 21. 13:57
szerintem nyugisan elszopogathatod egyszerre...a hatás ugyanaz, sõt, még talán jobb is. Én is szoktam ilyent csinálni :) soha nem volt belõle semmi baj...viszont még egy ötlet: a propoliszt összekeverni mézzel...elég érdekes massza lesz belõle de finom...persze ez nem tabletta-propolisz, hanem nagyobb darab.
2008. okt. 21. 13:41
Tegnap vettem Gyógynövény boltban egy Naturland Propolisz + C - vitamin tablettát. Torokfájásra ezt ajánlotta az eladó. Szopogatós tabletta. Igen ám, de hihetetlen borzalom az íze!:(((( Ma meg vettem egy Halls cukrot a boltban és az pattant ki a fejemből, hogy mi lenne, ha egyszerre szopogatnám el a kettőt? Akkor nem érezném a Propolisz ízét olyan botrányosnak, viszont mégis beszedném.... Szerintetek "össze ehetem" a kettőt? Csinált már valaki ilyet vagy hasonlót?
2008. okt. 21. 13:37
Propolisz + C vitamnin tabletta Halls cukorral?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook