Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceglédi kórházban ügyeletesnél szülni? fórum

Ceglédi kórházban ügyeletesnél szülni? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 19. 20:31

Sziasztok!


Igaz az a hír, hogy Cegléden nem lehet szülésznőt fogadni, ha nincs fogadott orvosom? 2012-ben mi a véleményetek az ügyeletes orvosnál való szülésről?

18. 56e930fc2a (válaszként erre: 2. - Roka0322)
2010. febr. 15. 14:49

Szia.

Melyik két orvosról volt rossz véleményed? Ha ugy gondolod akkor priviben írd meg a nevüket, és azt is miért.

Köszi.

2009. jún. 7. 11:25
Nekem volt fogadott orvosom mindkét terhességemnél,de az 1-nél a doki bár nagyon kedves volt,de nem túl sokat foglalkozott velem és csak a pénzt és várta.A 2. terhességemnél a doki egy tünemény volt törődött is velem végül úgy alakult hogy nem nála szültem(sajnos).Most megint babát várok,de nem tudok orvost fogadni,remélem a szülésnél rendes dokit fogok ki,mert az előző szülésemnél nem voltak jó tapasztalataim sem a dokival(Jakobovics) sem pedig az utálatos szülésznővel.
2009. máj. 30. 12:09
Sziasztok! Én is a Ceglédi kórházban szültem 20 hónapja.Fogadott orvosom nekem sem volt és úgy mentem be 13 órakor,hogy már szivárgott a magzatvíz,ekkor még a Deáki volt az ügyeletes orvos,mivel nálam gyorsan zajlottak az események sűrűn megvizsgált és rendes is volt. Őt a Pusztai(aki távoli rokonom)és innentől biztonságban voltam,utoljára 20:30-kor vizsgált meg és azt mondta,hogy még másfél óra és szülök.Rögtön ez után olyan érzésem volt,mintha kakilnom kellene,de ez már a toló fájás volt.A nővérkék gyors kapkodásba kezdtek,felraktak a szülőágyra,hívták a Pusztait és ő már arra ért le,hogy a kisfiam benne van a szülőcsatornába.Második tolófájásra már kint is volt.Másnap azzal jöttek az orvosok,hogy hallották majdnem kipottyantottam a gyereket.Őszintén megvallva még orvos nélkül is simán megszültem volna.De amúgy a Deákival is és a Pusztaival is nagyon meg voltam elégedve figyelmesek és rendesek voltak.
15. Csiby
2009. máj. 29. 22:22

Sziasztok!


Nekem két gyermekem van és mindketten nehezen fogantak meg. Nekem a fogadott orvosom Habony főorvos úr volt.


Sajnos a lányom születését pont lekéste. Konferencián volt Nyíregyházán. Amint telefonáltak neki útnak indult. Fél háromra ért haza de a lányom 2óra 5perckor megszületett. Akkor pont Bihari Tóth György volt az ügyeletes. Egy kincs volt. Nagyon kedves, aranyos és türelmes volt. Kár hogy már elment.


Mikor a fiam született már résen volt és pont ő volt az ügyeletes. Mikor komplikáció lépett fel akkor fél percen belül mellettem termett, pedig pont fenn volt a nőgyógyászaton.


Szóval ha valaki fogadott orvost keres őt maximálisan tudom ajánlani. Nekem csak jó tapasztalatom volt vele. Azóta is hozzá járok, bár már nem tervezünk több csemetét.


Jó egészséget és boldog anyaságot kívánok minden kismamának. :-)

2009. máj. 29. 22:20
Sziasztok,nekem a Harmos doktor volt a fogadott orvosom és kislányom is nála született,pont ő volt az ügyeletes.Én mindennel meg voltam elégedve:-DD
2009. máj. 29. 21:56
Ja,és utólag adtam neki egy kis pénzt amit először vissza is utasított.
2009. máj. 29. 21:54

Sziasztok Cegléden szülő nőtársaim.

Lehet hogy meg fogtok lepődni,de én a Harmosnál szültem(császár) ügyeletben karácsony másnapján és tökre meg voltam vele elégedve!Pedig nem volt fogadott orvosom,sem ő sem más.Se szülésznő nem volt.

Ez az egy jó élményem volt ott.Előtte is és utána is borzalmas volt az ellátás és a hozzállása a dolgozóknak!

Tragédia ami ott van.pedig azt hallottam hogy nagyon minőségi munka megy ott azért nem mentem Szolnokra.Ha lesz második babám akkor Szolnokra megyek,csak a Harmost is vinném magammal.

11. tari
2009. máj. 27. 19:49

Én is ügyeletes orvosnál szültem Cegléden!

A véleményem nem jó!

Bár az egész nőgyógyászatról rossz a véleményem!

De az is lehet, hogy csak rosszkor voltam rossz helyen!

10. tari
2009. máj. 27. 19:47
Sziasztok!
2009. ápr. 18. 23:18
Igen van:)Ceglédi kórházban szültem nemrég, ügyeletes orvosnál, aki amúgy a fogadott orvosom is volt...
2009. márc. 19. 17:33
Hahó van itt még valaki?
7. kriszti0430 (válaszként erre: 5. - Roka0322)
2008. okt. 20. 21:48

Hát igen a Harmos :(

Pont ma voltak vele borzalmas élményeim :(

Utálatos volt:(

2008. okt. 20. 21:41

Húú, most megnyugtattatok. Emlékeim szerint is kedvesek az orvosok, de az én szülésemnek már 4 és fél éve.

Bízom abban, hogy az ügyeletes orvos is megfelelően fog ellátni. Csak sajnos az emberek többsége őrültnek néz, amiért nem fogadok orvost.

2008. okt. 20. 21:35
Hát igen nehéz dolog okosat jót mondani.Egy biztos én mostis fogadnék orvost még akkoris, ha én így jártam, hogy szerencsém volt mivel az ügyeletes orvos a Kopár volt.De ha mondjuk a Harmos lett volna biztos, hogy felhívtam volna a fogadott orvosomat és kértem volna hogy egy másik orvos vezese le a szülést.Az igaz, hogy a fogadott orvosom felhívott és megbeszéltük hogy ki helyetesíti.A pénzt így neki adtuk és két puszival búcsúzott el tőllem.Nem könnyű szülésem volt császáral végződött.
2008. okt. 20. 21:04

Én is a Kopárnál születtem!!! :)

Én nem szültem még de növérem a Ceglédiben szült.Nem volt fogadott orvosa és így is megvolt elégedve :)

Lenézett hozzá elég sűrűn megvizsgálta nagyon szépen levezette a szülést és utánna is szépen bánt vele pedig nem kapott egy vasat sem!!!

Egyébként Deáki dokinál szült(hát én nem szülnék nálla) de nem volt gond!

2008. okt. 20. 20:59

Teljesen pozitív tapasztalatom van, próbállak megnyugtatni. A nőgyógyász főorvos úr,aki fogadott orvosom volt a terhesség megállapításától kezdődően, illetve azt megelőzően magánrendelésein a páciense voltam. Szabadságra utazott, amit előre jelzett felém, ez a szülés várható időpontját megelőzően 6 héttel történt. Elkezdett folyni a magzatvíz...gyermekem ülő pozícióban helyezkedett el a hasamban...nem volt mire várni...az éppen ügyeletes orvos császármetszéssel levezette a szülést...viszonylag gyorsan...

Magzatvíz szivárgástól számítva a születésig eltelt idő 3,5 óra volt...kellemes élmény marad számomra...

Az orvos és a szülésznő, illetve a nővérek részéről tapasztalható volt a gondoskodás, köszönet érte. Sok szerencsét és kitartást kívánok !

2. roka0322 (válaszként erre: 1. - Motherbear)
2008. okt. 20. 20:54
Szia énis Cegléden szültem 2007 júli 15 én volt fogadott orvosom, de a lányom hamarabb jött másfél hétel és az orvosom pont akkor nemvolt itthon.Így ügyeletesnél szültem de iszonyat szerencsém volt , mert azért azt hozzáteszem hogy akárki keze alá nemfeküdtem volna.Sajnos a terheségem alatt voltam korházba Cegkéden és egy két orvosról nagyon rossz tapasztalatom volt.Kopárnál szültem számomra Ő egy tündér volt.
2008. okt. 20. 20:44

Sziasztok!


Jelenleg második gyermekemmel vagyok várandós. Az elsőnél volt fogadott orvosom, de annak ellenére, hogy 9 hónapig hozzá hordtuk a pénzünket, az utolsó pillanatban "lepasszolt" másnak. Tanulva ebből, most úgy gondolom, hogy az ügyeletesnél fogok szülni.

Mi a tapasztalatotok a Ceglédi ügyeleten való szülésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook