Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hang telepítése számítógépre S.O.S fórum

Hang telepítése számítógépre S.O.S (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 5. 20:28
Töltsd le a Linux boot cd-jét, ami telepítés nélkül, cd-ről egy operációs rendszer. Tedd be a gépbe és indítsd újra a gépet. A Linux automatikusan felismeri a hangkártyát. Aztán vedd ki a cd-t és kész. Ez nálam is így működik, mert nem sikerült windows alatt feltenni,
2009. jún. 22. 18:41
Azóta sincs hang a gépemen,Senkinek nem sikerült feltelepíteni-letölteni a gépemre-pedig eredeti Windos van rajta:((Szomorú vagyok:((
16. zena01
2009. jún. 21. 16:46
Nálam a youtube-on és a többi videóoldalon nincs hang. A media playeren viszon van. Mi lehet a hiba?
15. tixtina (válaszként erre: 14. - Roni24)
2008. okt. 25. 09:29

Köszi:)Jön ma a haverom,és megpróbáljuk.

Informatikus ismerősöm is van.Itt lakik a közelben.Ha nem sikerül,megkérem,nézze meg.

14. Roni24 (válaszként erre: 13. - Tixtina)
2008. okt. 25. 00:18

Próbáld meg betenni a hangkártya lemezét, vagy internetről lefrissíteni így:

Sajátgépre klikk a jobb egérgombbal - Tulajdonságok - Hardver - Eszközkezelő!

Ha itt látsz sárga felkiáltójelet a Hangnál, akkor klikkelj a jobb egérgombbal rá, utána pedig az "illesztőprogram frissítésére".

Itt kiválaszthatod, hogy vagy az internetről frissíted le az illesztőprogramot, vagy beteszed a hangkártya lemezét, és úgy! Szerintem próbáld meg mindkettőt, valamelyik csak megoldja a problémát! :)

Ha nem, akkor egy informatikus kell! :S

2008. okt. 24. 09:46
Állítólag már telepítve van a hang,csak egy illesztőprogram hiányzik,amit nem találunk,ezért nem működik.
12. Roni24 (válaszként erre: 11. - 9df60c3431)
2008. okt. 20. 21:28

Hát lehet, hogy neked nem jelentene gondot, mert már csináltad párszor ahogy én is, de mi sem a kisujjunkból ráztuk ki!

Ha Ő életében nem csinált még ilyet, inkább kérjen segítséget egy szakembertől, minthogy valamit elrontson a gépén!

Nem mindenkinek olyan egyértelműek ezek a dolgok, mint neked!

2008. okt. 20. 20:46
Szerintem ez nem akkora probléma, hogy ne lehetne megoldani egyedül. Én nagyobbakat is oldottam már meg egyedül. Routerhez kellett egy kis utánajárás, de most már az is megvan segitség nélkül.
10. Roni24 (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2008. okt. 20. 20:44
Azt hiszem ez lesz a legegyszerűbb megoldás. :) Jobb ha valaki olyan nyúl hozzá, aki gyakorlott! Sok sikert!
2008. okt. 20. 20:44

Nekem is volt ilyen gondom a laptopommal. Néhányszor azon is elcsúsztam, hogy központilag ki volt kapcsolva a hang :)

Ezt is ellenőrizd. Ha be van kapcsolva és mégsem szól, akkor hangkártya probléma. Talán telepíteni kéne egyet. Én kaptam a géphez egy cd-t, azon volt rajta a megfelelő driver.

De pl wifihez nem volt driver a cd-n, azt le kellett szednem a netről. Azóta működik.

Nézd meg milyen fajtájú a hangkártyád, és ahhoz keresd meg a megfelelő drivert a neten. Ezt kell majd feltelepítened a gépre és várhatóan akkor működni fog.

8. tixtina (válaszként erre: 7. - Roni24)
2008. okt. 20. 20:40

Igen,én is erre gondoltam mentő megoldásnak.

Szólok egy ismerősömnek,aki ért a gépekhez,hátha sikerül alkotnia valamit.

7. Roni24 (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2008. okt. 20. 20:22
Hát, ha tudod a hangkártya típusát, akkor lehetséges, hogy netről is le lehet tölteni! Ha nem, akkor szerintem csak egy informatikus tudja megoldani a problémát! :S
6. tixtina (válaszként erre: 5. - Roni24)
2008. okt. 20. 20:14

Ó,hát az nincsen sajnos.

Anélkül nem megy sehogy sem?

Utánanézek ennek a lemeznek.

5. Roni24 (válaszként erre: 4. - Tixtina)
2008. okt. 20. 20:10
Nem, hanem a hangkártya telepítőlemeze!
4. tixtina (válaszként erre: 3. - Roni24)
2008. okt. 20. 20:00
Az XP telepítőlemez?
3. Roni24 (válaszként erre: 2. - Tixtina)
2008. okt. 20. 19:58
Kellene a telepítőlemez hozzá!
2008. okt. 20. 19:52

Újra lett telepítve a laptopom /Lenovo/.

Azóta süket,hasztalan próbálkozunk már jó ideje.

Hangkártya van a gépemen.

Ha valaki tudna segíteni,megköszönném.:))

2008. okt. 20. 19:49
Hang telepítése számítógépre S.O.S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook