Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok, ha egy nő folyamatosan nézné a melletted űlő párodat és őt az sem zavarná, hogy te is látod mit csinál?! fórum

Mit csinálnátok, ha egy nő folyamatosan nézné a melletted űlő párodat és őt az sem zavarná, hogy te is látod mit csinál?! (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. okt. 30. 09:14
Semmit, meg amilyen bamba vagyok, nekem az ilyesmi fel sem tűnne.
2013. okt. 30. 09:01
boldog lennék
45. coccole (válaszként erre: 44. - Dorina22)
2010. ápr. 23. 01:15
Ha tuti biztos vagyok a pàromban, szolnèk neki: figyi talàltàl egy imàdot, ès nevetnèk, mire a pàrom is nevetne. A làny vagy folàllna ès elmenne szègyenèben, vagy elfordulna. Ha nem megkèrdeznèm suttogva a pàromtol, hogy melyikonk szoljon oda a lànyhoz hangosan ès tisztàn èrtehoen, hogy ne nèzz, mert zavar!Hàt ha erre semmi, akkor drogos ès azèrt nèz, mert tullotte magàt.
2009. szept. 22. 13:18
Beszélgetni kezdenék a párommal(valami vicces témáról, amin nevetünk), de úgy hogy közbe rápillantok a csajra, hogy azt higgye, hogy mi kibeszéljük meg jót röhögünk rajta.
43. mimmo33 (válaszként erre: 12. - Yda)
2009. szept. 22. 13:13
Ezek a hormonok mire nem képesek;)
2009. szept. 22. 13:02
Ágica1976 válasza nagyon tetszik, egyetértek vele:-)
2009. febr. 8. 06:07
Hát én odabújnék a férjemhez, erre ő nagyon valószínűen átölelne és megpuszilna. Ha a nő még mindig bámulná, megkérdezném tőle, hogy van valami érdekes? Ha nincs akkor meg mit bámul. Sajnos dumába, ha kell elég megalázó tudok lenni.
2009. jan. 6. 03:48

már NEM zavarna. :) de volt idQ, amikor zavart,

Persze, az sem volt mindegy, hogy, hogy "nézi..:)"

39. lojoka
2009. jan. 6. 01:40

Innék egy jó házipáleszt, s az alatt a pár perc alatt kitalálnám, hogy mi illik a helyhez...s a társasághoz....

-szem "ölés"

-megkérdezném, hogy mit akar

-pezsgőt kérnék és forma 1-et játszanék, felráznám és körbelocsolnám

-ha vele van valaki, szólnék neki, hogy csináljon valamit, mert 2 perce van és megijesztem!

volna még ötletem!!! de annyira függ a helyzettől, a kinézetétől!!

2009. jan. 5. 22:37
Szemmel tudok ölni,szóval nem lenne gond a csaj :))
2009. jan. 5. 22:22

Ha ez olyan alkalom volt, hogy azt a nőt akkor láttátok először és eddig utoljára, akkor én nem csinálnék ügyet belőle, a nézés még nem vétek, azzal nem okoz semmi kárt, és én is inkább büszke lennék, hogy milyen jó pasim van, másoknak is feltünik :))) Persze, más tészta, ha a párom is "venné a kapot" és szintén ugy nézné a nőt...meg az is más eset lenne, ha olyan nő tenné ezt, akivel nap mint nap találkozunk...akkor azt hiszem megtépném :)

Egyébként az is lehet, hogy csak unalomüzésként nézte a pasidat, néha én vagyok ugy, hogy ha sokat kell várnom valahol, és van ott egy szimpatikus ember, akkor őt nézem, nem mintha valmait akarnék tőle, csak ugy, mégis kellemesebb várni, ha valami jó látványt nézhetek közben :)

2009. jan. 5. 22:08
Semmit amig a Párom nem reagál rá. Sőt még kicsit büszke is lennék! :))) Nézni lehet... :)
2009. jan. 5. 21:46
semmit, amíg az én párom és én melettem ül.
2008. okt. 29. 17:28
Felhívnám rá a nejem figyelmét, aztán jót mulatnék azon, hogy mennyire zavarban van!:DDD
33. d879a0c5b4 (válaszként erre: 31. - A1baa7edcc)
2008. okt. 29. 17:06
Azért az emberen lehet látni, hogy csak bambul, vagy igenis járnak azok az agykerekek valamin :)
2008. okt. 29. 17:02

Ha , csak nezi abbol meg nem kerekedik ki semmi !

Viszont kistucsök helyeben en batran odamennek az adott nöhöz es megkerdeznem hogy , mi a gond ??? Amennyiben elfajulna a helyzet ? ! Felvilagositanam az asszonytarsat hogy , ven szarosokra NEM palyazom ! Tehat ne nevettesse ki magat , s mi több ne suttogjon lehetetlen , ostobasagokat se a gyerekeinek , se a parjanak !

Mert EN is jol akarom erezni magamat az adott rendezvenyen....

31. a1baa7edcc (válaszként erre: 28. - Kicsitücsök)
2008. okt. 28. 15:00

Egyszeruen kerdezd meg toluk, hogy miert neznek rad ugy, mintha egy gyilkos lennel? :)


Latod a topicba irogatok nagy resze milyen hm. erdekesen viszonyul a fenti kerdeshez. Bambulas mint olyan ugy tunik elkepzelhetetlen, a napra lehet nezni... :))

30. ELEN
2008. okt. 28. 14:50

Attól függ,a párod hogy reagált rá?

Mert ha ő is ,az gáz

de ha ő nem foglalkozott vele,engem nem érdekelne a dolog

2008. okt. 28. 14:40
Semmit, azt nez akit akar.
2008. okt. 28. 13:42
Hát sajnos Én is megjártam!Sajnos van egy nagyon rossz szokásom amiről sajnos nem tudok leszokni!Néha elbambulok és megnézek valakit valamin gondolkodok és elmerülök a "szemem világába"!Gondolom egy ilyen pillanatban történhatett meg velem is az,hogy megbámultam egy házas,2 gyerekes apukát!Rég óta ismerem öket még mielött a gyerekek megszülettek volna!A gyerköcök 9-10 évesek!(Ez most nem számit!)Minden héten járok egy közösségbe ahol az emberek békére,megértésre nyugalomra lelnek!(Nem valami szektás,sem hivő nem vagyok,egyszerü átlagos ember)Oda járnak ök is vagyis az egész család a 2 gyerek meg a szülök!Tény,hogy tényleg jó pasi a korához képest de akkor is 20-ével idösebb!Én ha rá is néznék csak jó indulattal,hogy milyen boldog házaspár 2 gyönyörü gyerekkel!Egyik ilyen összejövetelkor(általában elöttünk ülnek 2 sorral elébb)arra lettem, figyelmes,hogy a feleség furcsán néz!Gondoltam,hogy olyan kedve van,én másfele néztem!Eltelt egy ujjabb hét megint néz az asszony(én már csak unalmamban szoktam nézelödni)vmit sugott a nagyobbik gyereknek s az is nézett!Megint eltelt egy ujabb hét rájuk se mertem nézni de félszemmel meglestem,hogy az anya nem néz de a 2 gyerek igen!Szerintem lesik ,hogy nézem-e az apjukat!Kb 1 jó honapja ez igy van már azt sem tudom,hogy mit csináljak,mikor készülök oda!Annyira zavar pedig nem tettem semmit,a pasival életemben 1 szót nem váltottam!S mégis az egész család csúf szemekkel néz reám!Nem is jutott eszembe életemben 1 szer sem,hogy egy házas pasira rá nézzek!Mit tegyek?Múszály mennyek mert elöre ki vannak fizetve egy évre ezek az órák,s nem akarom,hogy a pénzem elusszon!
2008. okt. 28. 12:52
röhögnék rajta, hogy neki nem jut ilyen...
2008. okt. 22. 17:01

A lényeg az, hogy a pasim ne bámuljon más csajokat! A csajt meg jól kiosztanám!!

Betegesen féltékeny tudok lenni.. :(

2008. okt. 20. 18:58
Rádobnék egy lapáttal! "Ugye, milyen jó pasi! Látom, neked is tetszik! ....és képzeld, az enyém!":-DDDD
2008. okt. 20. 18:46
Ránéznék, úgy hogy.... nagyon mérgesen tudok néha nézni :)
2008. okt. 20. 18:30
az enyémet nézhetné itélet napig, röhögnénk rajta egy jót, ennyi.
22. 1e958693ca (válaszként erre: 21. - E71af41436)
2008. okt. 20. 17:50
Dettó, plusz mosolyognék magamban.
2008. okt. 20. 17:14
kihúznám magam,hogy milyen jó pasim van,még mindig bámulják a nők :)))
2008. okt. 20. 17:09
most eszembe jutott,egyszer ez velem is megtortént,és én meg elkezdtem nézni a csajszit,sot bámulni,sokáig és persze észrevette és már nem bámulta tovább.
2008. okt. 20. 14:38
Megkérdezném tőle: Neked is tetszik?Aztán mesélnk róla milyen jó az ágyban... hátha észreveszi magát a kis liba.
18. Dorka29 (válaszként erre: 17. - Dorka29)
2008. okt. 20. 14:31
A kérdés természetesen Yda, neked szól, nem Böbének.:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook