Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételizni szeretnék fősulira de 3 évet kihagytam.tudja valaki van e valami különleges követelmény ilyenkor? fórum

Felvételizni szeretnék fősulira de 3 évet kihagytam.tudja valaki van e valami különleges követelmény ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 20. 13:08
Felsőoktatási jelentkezési lapot kell kitöltened és beküldened határidőre. (Ez tavaly febrár 15 volt az alapképzések, osztatlan képzések és felsőfokú képzésekre jelentkezőknek. Tehát Neked is. Mesterképzésekre egyébként márc. 15, de ezek diplomásoknak vannak meghirdetve.)A felvin folyamatosan találsz információkat erről, jelenleg a februárban induló képzésekkel kapcsolatos információk vannak fent, de hamarosan indul a 2009 szeptemberi képzésekre vonatkozó tájékozatás is. Érdemes figyelni. Én spec. feliratkoztam a hírlevelükre is, így mindig naprakész információkat kaptam.
9. a74de3d08a (válaszként erre: 8. - Elipszis)
2008. okt. 20. 13:06

hogy lehetne bejelentkezni egy középiskolába, ha már leérettségiztél, és minek?

a pontszámításról minden megtalálható a felvi.hu-n.

annyi, hogy neked másképp számolják a pontodat. legalábbis úgy tudom.

2008. okt. 20. 12:59

Azt hallottam bekell jelentkeznem egy középsuliba, mert csak így lehet felvételizni.

dolgoztam 3 évet.összegyüjtöttem az árát a sulinak.

most kilépek, mert lejár a munkaidőm, de visszaolvasok minden okosságot, mert szükségem lenne a segítségre.A felvi.hu-n nincs semmi ilyesmi sajna.Előre is köszi mindenkinek.:)

7. 9df60c3431 (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2008. okt. 20. 11:10
Akkor biztosan én vagyok hülye. Bocsi a kérdésért!
2008. okt. 20. 10:54
Elipszis! Azt elfelejtettem írni, hogy akkor esetleg kellhet valami, ha valami olyan szakra akarsz menni, ahol olyasmi kellhet. De akkor az ugyanúgy kell annak is, aki most érettségizett, vagy most fog.
5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - 9df60c3431)
2008. okt. 20. 10:52
Úgy érti, hogy miután leérettségizett, 3 évet kihagyott. Szerintem érthetően fogalmazott... :-)
2008. okt. 20. 10:52
Nem, csak máshogy kell kiszámolnod a pontjaidat. Ennyi az egész. Sok sikert! :-)
2008. okt. 20. 10:49
Mit jelent az, hogy 3 évet kihagytál?
2008. okt. 20. 10:44
Milyen különleges követelményre gondolsz?
2008. okt. 20. 10:35
Felvételizni szeretnék fősulira de 3 évet kihagytam.tudja valaki van e valami különleges követelmény ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook