Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » KÁPOSZTALEVES diéta! kezdjük együtt! fórum

KÁPOSZTALEVES diéta! kezdjük együtt! (beszélgetős fórum)


1 2
6. 995261fe57 (válaszként erre: 5. - Ági82)
2008. okt. 19. 16:26

szia.

végre egy elszánt jelentkező :)

.Nekem mindegy mikor kezdjük csak kezdjük el.Neked mikor lenne jó? holnap?

2008. okt. 19. 16:20
épp' ma jutott eszembe nekem is, mikor megláttam a zöldségesnél a káposztákat. Mikor kezded? Csatlakozom!
2008. okt. 19. 16:16

Sziasztok!

Én már, többször is nekiugrottam ennek a diétának, de 4 napnál tovább soha sem jutottam. Addigra már olyan szinten rosszul voltam tőle, hogy egész nap hányingerem volt. És a 4. napnál is csak annyival voltam kevesebb, amennyi általában minden diéta kezdeténél, mivel ilyenkor víz ürül ki a szervezetből. Aztán mikor visszaálltam a normális étrendre, ami persze nem azt jelenti, hogy éjjel nappal szénhidrát, visszajött az a kevés is, szóval nekem nem jött be. De, ha ti végig tudjátok csinálni, az egy hetet, hát komolyan mondom csajok, hogy le a kalappal elöttetek, és persze sok sikert hozzá:)

3. 995261fe57 (válaszként erre: 2. - Judit0625)
2008. okt. 19. 16:03

hát én ezt csak olvastam de hogy mennyi igaz belőle azt majd akkor tudja meg az ember ha tapasztalja!

Akkor komolyan gondolod? :)

2008. okt. 19. 15:58

Hát én csatlakoznék szivesen, de egy hét alatt 5-9 kilót

leadni csak akkor lehet, ha semmit sem eszel!!!! akkor viszont elájulsz!!!!!!!!!!!!!!!

2008. okt. 19. 15:54

Sziasztok

szeretném elkezdeni a káposztaleves diétát mert az mellett lehet enni mást is.Állítólag 1 hét alatt úgy megtisztítja a szervezetet,hogy 5-9 kiló is lemehet.Csatlakozna hozzám valaki?mert egyedül nem merek neki vágni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook