Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha rákényszerül, melyik rosszabb egy passzív dohányosnak: ha a száján vagy ha az orrán szívja be a füstöt? fórum

Ha rákényszerül, melyik rosszabb egy passzív dohányosnak: ha a száján vagy ha az orrán szívja be a füstöt? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 13. 01:59
MindkettQn rosszabb :(
17. Cucus7
2008. aug. 1. 22:00

Nem tudom, én a számon át szivom be, egyből, ahogy iszom a kávémat, vagy evés után, isteni.


A mi házunkban (10 emeletes) a közgyűlés betiltotta a liftbe és a lépcsőházban való dohányzást. Én kint ültem régen, ott fejtettem a rejtvényt még hokedlit és sámlit is vittem, hogy kényelmesebben dohányozzak.

Ez megszünt, nem bánom, sőt, most már engem is zavar, ha valamelyik lakó a liftben dohányzik. Ott én soha.

Tudom, hogy egészségtelen, drága és másnak is ártalmas, de olyan jó. Annyi mindenről le kell mondania az embernek, és pont erről az ártalmas szokásról kellene a legjobban. Nem tudok, de inkább nem akarok, és most kimondtam az igazat.

Igen nem akarok, pedig mondogatom magamnak és másnak is.

Egy kávé és egy cigi reggel, enélkül nem is nap a nap.


Érdekes amikor terhes lettem, szó nélkül letettem, és nem is hiányzott, valaki javasolta, gondoljam azt, hogy az vagyok, és könnyebb lesz. Megpróbálom!

16. Loni
2007. aug. 8. 07:08
Szerintem "jobb", ha az orrán szívja be. Talán ott a kis orrszőrök, csillók valamennyit megkötnek az anyagokból. (Utána jól fújd ki az orrod.)
15. LoLiNa
2007. aug. 8. 07:04
még jó, hogy egy helyre megy, akárhol szívod be...
2007. jún. 20. 14:51
Most akkor melyik igaz??
2007. jún. 20. 14:36
Régen volt egy felmérés ezzel kapcsolatban, sőt a háziorvosunk is tartott egy kiselőadást. Károsabb a dohányfüst ha az orrán szívja be az ember.
2007. jún. 20. 14:22
Ha a száján szívja be.
2007. jún. 20. 13:32
természetesen ezt nem a liftben való cigizésre értettem, ott naná hogy tilos rágyújtani (de már megint, mint olyan sokszor a kérdés feltevője nem fogalmaz pontosan)
2007. jún. 20. 13:26

És mi a helyzet az autók kipufogó bűzével, a különböző üzemek, gyárak légszennyezésével??? Azt hogy jobb beszívni? Szájon, vagy orron?

Bírom, hogy álszent módon folyton csak a dohányosokon túrázik mindenki. Grrrr :(

2007. máj. 26. 14:54
Mindehol ártalmas, rá kelle bírni az embereket, hogy hagyják abba. Nem is olyan nehéz, nekem sikerült.
2007. máj. 10. 21:39
A száján,mer ott azonnal a szervezetbe jut.
2007. máj. 10. 17:45
mindketto artalmas, mindegy, hogy hol szivod be
2007. márc. 20. 22:10

Szia PasszívMéreg!

Hányadikra jársz lifttel? Én a másodikra. Addig nem szoktam levegőt venni. Ez komoly!!! :-)

A gáz az, hogy a 6 hónapos KisCsengém is kénytelen vagyok a lifttel fel- levinni. Valahogy őt nem bírom rábeszélni, hogy ugyan már ne vegyen levegőt egy kicsit... :-)))

Pont most dühöngtem ki magam a dohányzó kismama(!!!) topikban.

2006. szept. 5. 14:00

Na nehogymár én legyek a hibás, amiért joggal utált szomszédaim összefüstölik minden egyes alkalommal a nem dohányzó liftet a házunkban!

Van amikor elkerülhetetlen a dohányfüst szívás és a kérdésem erre az esetre vonatkozott.

2006. szept. 2. 08:17
Szerintem még mindig a szájon át rosszabb, mert az orrban csak tisztítódik valamennyire....
2006. szept. 1. 13:17

Nem tök mindegy, ha úgyis a tüdődben köt ki a füst?

Próbáld meg inkább elkerülni vagy rávenni azokat, akik füstölnek körülötted, hogy ne vagy legalább ne ott tegyék!

2006. szept. 1. 11:13
Mind a kettő nagyon rossz és egészségtelen. A passziv dohányzás igen ártalmas a tüdőnek!!!!!!!!!!
2006. szept. 1. 08:59
Ha rákényszerül, melyik rosszabb egy passzív dohányosnak: ha a száján vagy ha az orrán szívja be a füstöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook