Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az előváladék / ondó mitől olyan erőteljes illatú, hogy például többszöri alapos kézmosás után is érezhető a szaga? fórum

Az előváladék / ondó mitől olyan erőteljes illatú, hogy például többszöri alapos kézmosás után is érezhető a szaga? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 16. 14:24

Élesztőre emlékeztető, esetleg sós is akár...

Van egy vicc : b...ni édes, nyalni sós, de ha rajtakapnak, keserű...

43. cca887cff8 (válaszként erre: 2. - Roni24)
2010. jan. 15. 11:12

ez így van. mindenkinél más ízű és illatú.

sőt a párom íze sem egyforma mindig...


valakinek édeskés, vagy kesernyés,

volt olyan is akinek kimondottan keserű volt..étkezéstől is függ.

2009. okt. 16. 21:24

Van egy " alapillata " a nőinek, és a pasinénak is. De lehet hogy nem természetes, ha nagyon erős. Az se kizárt valami betegség előjele.

Nem tartom rossz témának.

Lejjebb írták, az őskorból hoztuk magunkkal, megjelölés...

Amennyire nevetséges, annyira komoly is lehet a dolog.

2009. okt. 13. 17:26
ugyanúgy a nőknek is van illatuk, főleg ha orális után közel hajol hozzád. Ez akkor fordul elő, ha régóta nem szeretkezetetek. Nekem ezek a tapasztalataim. Ez amolyan természetes illat, amilyen minden embernek van és különböző (akár ondó, akár testillatról legyen szó). Van h akár fürdés után is érzed magadon párod illatát és nem azért,mert nemi beteg vagy mert nem tisztálkodik rendesen, hanem mert természetes velejárója az embereknek. Persze éreznéd ha valami nem lenne rendben pároddal az biztos: az olyan rendellenes SZAG lenne. Valószínüleg a hormonok miatt van ez...mikor nekem "elmúlik" és együtt vagyunk utána elöször, akkor érzem nagyon intenzíven, de ez lehet azért, mert ki vagyunk éhezve... egymásra....
40. Jampipi (válaszként erre: 39. - 98a882c496)
2009. aug. 6. 18:43
Pedig létezik olyan, aminek még mosás után is érezhető az illata elég sokáig. (Nem tapasztalat, csak hallottam...)
2009. júl. 30. 09:57
U.I. : tapasztalatom alapján azt tudom mondani, hogy sem az ondó sem az elõváladék nem kellemetlen. Ahogy Jampipi fogalmazott: kellemesen édeskés :) Engem nemhogy zavar, de egyenesen lázba hoz :P Viszont azt nem tapasztaltam, hogy nem lehet lemosni, nem maradandó az illat..aktus után, amint tusi meg minden, elmúlik...
2009. júl. 30. 09:55
Szerintem nincs ellene semmi, hisz ez nem rendellenesség, hanem normális reakció....és nem is zavaró, legalábbis nem kellene annak lennie ha szerelembõl vagy együtt a pasival. Amúgy szerintem érdekes téma...nem mindennapi, de érdekes :)
2009. júl. 30. 08:53
Hali!!Ha valaki tud valami jó tanácsot,készitményt előnedv ellen,irja már meg nekem ide jjgggggg9@gmail.com köszi
36. 8da8a563b7 (válaszként erre: 34. - Ildi0325)
2008. nov. 14. 12:42
:DDDDD az jó :DDDDD többet nem kérdezem meg tőle, még a végén gyanút fog :DDDD
2008. nov. 14. 09:01
Minden az hangzik el hogy igen, teherbe lehet esni
34. Ildi0325 (válaszként erre: 33. - 8da8a563b7)
2008. nov. 14. 08:57
Teherbe eshetsz akkor is.
2008. nov. 14. 08:26
tényleg. a párommal mi gumizunk, de csak az adott dolog előtt húzzuk fel. Ha addig jön nedv, attól teherbe lehet esni? én mondtam neki, hogy igen, de ő váltig állítja, hogy nem.
2008. nov. 14. 08:22

Xenonn, nem értem, mi a baj ezzel a témával. Nem sértünk vele senkit, és komolyan érdekel(t) a kérdés, amit feltettem. Nem nagyon lehet ilyesmiről olvasni a "szakirodalomban", pedig érdekesnek tűnik a felvetés. Teljesen tudományos-alapon érdeklődöm/tem...

Én is csak azt tudom mondani, hogyha zavar, nem kell idejönni és elolvasni.

2008. nov. 13. 20:15
na felejtsük el...
2008. nov. 13. 20:11
nem erről van szó hogy ki mit hogyan írt. félreértettél valamit, vagy én fogalmazok nagyon szarúl:D ne vedd személyes sértésnek. de nem tépem a pofám tovább mert megígértem:D
29. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 28. - 3a35a2b906)
2008. nov. 13. 19:59

kicsit furi vagy - bocsi.

én véletlenül néztem be ide.

leírtam véleményem stb...

sztem nem csúnyán írtam és a többiek sem.

2008. nov. 13. 19:45
bocs igazad van. más narkót dög magába nem döföm én is magamba, messiás meg nem leszek. ez nem az én forumom, nem tetszésemet kinyílvánítottam, nem zavarok tovább. mindenesetre szerintem nem kell taglalni a dolgokat. szereted a pasid ez a lényeg szerintem nálad is.
2008. nov. 13. 19:41
nem tetszik, hogy a családod idegbeteg őrűltek baltával kergetik akkor kapcsold ki a family funkciót. látom téged meg az zavar ha van ember akit a seggek zavarnak. régi pasid új pasiddal arról tárgyal milyen vagy az ágyban szarúl érzed magad és ideges leszel. pasid másnak arról mesél büdös vagy, ideges leszel. Állatokat darabolnak cafatokra és kenegetnek szét a plafonon rosszúl leszel. szerintem vannak témák amiket az ember magában lejátszik és nem közösködik. de látok ettől rohad szét a világ és születnek a pöcsök. beszéljük meg kinek milyen ízű ez meg aza. roppant értelmes és fontos téma. esetleg barátnők között vész esetén oké. nem nyílvános téma. nem megyek más kertyébe ugatni én sem, mert semmi közöm hozzá
26. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 25. - 3a35a2b906)
2008. nov. 13. 18:40
ez a fórum téma nem? akkor ha nem tetszik nem kell olvasni - sztem...
2008. nov. 13. 18:38
már bocsánat de seggek vagytok komolyan....nincsen jobb témátok?
2008. nov. 13. 18:32

az, h kinek kellemes ízű vagy szagú az előváladék ill az ondó azt mindenki maga tudja.


nekem az előváladék inkább finomabbnak édeskésnek tűnik.

az ondó - hát az már nem. szaga - nem erős de van azért.

íze - mikor milyen de nem a kedvencem az biztos.

de mindent a szeretett ffiért!

23. Jampipi (válaszként erre: 22. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 6. 06:12

17-es hozzászólás, amire reagáltál is.... Elolvastad figyelmesen?! : "Egyébként hangsúlyozom, hogy az illat NEM KELLEMETLEN vagy BÜDÖS, hanem ÉDESKÉS, KELLEMESEN ÉDESKÉS. :-D"

Nem lett írva, hogy kellemetlen...

22. ec63a7fc29 (válaszként erre: 18. - Jampipi)
2008. nov. 5. 23:08

Nem rosszindulat.


Inkább el kell menni szakemberhez, ha kellemetlen a szaga, íze. Minél hamarabb kezelik, annál hamarabb gyógyul.

21. pintyőke72 (válaszként erre: 20. - Jampipi)
2008. nov. 5. 21:31
olvass vissza 1-2 héttel.
20. Jampipi (válaszként erre: 19. - Pintyőke72)
2008. nov. 4. 19:06
Tényleg? Én eggyel sem találkoztam...
2008. nov. 1. 20:46
Nem rosszindulatúság. Csak feltűnő,hogy az utóbbi 2-3 hétben elég sok ondó(v.hasonló) topik nyilt.
18. Jampipi (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 1. 19:58

Miért "mindenki" ilyen rosszindulatú? :-P

Egyébként hangsúlyozom, hogy az illat NEM KELLEMETLEN vagy BÜDÖS, hanem ÉDESKÉS, KELLEMESEN ÉDESKÉS. :-D

2008. nov. 1. 14:43
Mert a muksó összeszedett valami gombát, vagy nemi betegséget.
2008. okt. 19. 10:45

Tesztoszteron vagy mit tom' én. Ez valami őskorból maradt hülyeség lehet, mint az állatoknál, hogy megjelölik a területüket.

Na ez hülye példa volt, de mindegy XD

2008. okt. 19. 10:41
De szerintem az akkor sem az ondónak a szaga:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook