Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi is az a szerelem? fórum

Mi is az a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 10. 15:23
sziasztok! a véleményetekre lennék kiváncsi. volt egy pasim kb 4 hónapja és nem is jártunk sokáig kb 1 hónapig de én azóta is állandóan rá gondolok (kivéve pár hetet mert akkor felkeltette 1másik pasi az érdeklődésemet)és mielőtt jártunk volna kb 1 évig álmodoztam róla. magam se tudom h mit érzek iránta mert magam se tudom meg mondani h mi tetszik benne v h mért akarom visszaszerezni hiszen tudom h nem is néz ki oan jól és nem is volt oan jó fej de mégis. egyik pillanatban ugy érzem nagoyn kell a másikban meg h szerzek én magamnak másik pasit nem kell ő nekem megmutatom neki h én is tudok szerezni mást magamnak. szerintetek ez mért van így , ez a szerelem?szeretem őt?
2008. nov. 24. 14:52
Jó is az.., de már régen volt, de talán még lesz az életemben benne részem!!!
2008. nov. 10. 12:40
hm... amikor ha csak rá gondolsz, libabőrős leszel, a hasadban repdesnek a pillangók, remeg kezed-lábad. mikor egész nap csak énekelnél egy közös dalt, mikor meglátod, és a szíved rögtön hevesebben ver. amikor a karjaiban alszol el, és nyugodt az álmod. mikor úgy lépkedsz, mintha pici felhőkön szállnál és mindenen csak mosolyogsz. :) hát valami ilyesmi. :) és ez a legszebb dolog, ha becsap a villám! :)
34. o.andi
2008. okt. 30. 20:49
Amikor nem számit semmi csak hogy vele legyél,mellette ugy érzed örül a szived töle!!Jelenléte fontos számodra...szinte csak ez számit"akkor"
33. 9df60c3431 (válaszként erre: 30. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 20. 17:50

Pár napig én is igy érzek, miután találkozunk. De aztán elmúlik ez az érzés, és már nem is hiányzik annyira. Szerintem megszokom, hogy külön vagyunk és nem látjuk egymást hetekig.

De nem tudom elképzelni az életemet nélküle, valahogy tök üresnek érezném :(

Viszont tudom, hogy meg kell tennem a szakítást, mert nem passzolunk össze, minden apróságon összeveszünk stb..

2008. okt. 20. 17:48
Még akkor is ha belehalok..
31. 9df60c3431 (válaszként erre: 30. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 20. 17:48

Én meg most mondtam meg neki, hogy jobb ha szakítunk mert nem illünk össze :(

Lehet, hogy holnapra megbánom, de utálom ezt a se vele se nélküle dolgot. Tiszta vizet akarok önteni a pohárba, és ez tünt a legjobb ötletnek :(

2008. okt. 20. 17:20

Én már megint úgy érzem szeretem,szerelmes vagyok...

A minap láttuk egymást , és jobban vert a szívem mint valaha , már megint álmodozni kezdtem vele kapcsolatba.

Saját magam sem értem, de egy biztos , én már megint szerelmes vagyok ,vagy valami hasonlót érzek :)

2008. okt. 19. 10:46

Kész csoda, hogy a barátom ezt enyire jól tolerálja. Ugyanis ha szakításról beszélek akkor egy valamit csinál: megvárja, míg elmúlik :D

Talán kicsit hiányolom a figyelmét, azért fenyegetőzm néha a szakítással, mert akkor legalább figyel rám, kérdezget stb.. Ez is egy ok lehet, elég beteges de most mit csináljak :(

28. 9df60c3431 (válaszként erre: 19. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 19. 10:42

Igazad lehet. De annyira zavaró érzés ez, az ember nem tudja hányadán is áll a dolgokkal :S

Egyszer megőrülök érte, a másik nap meg kidobnám valami apróságért. NEm lehet, hogy túl szeszélyesek vagyunk :)

Nekem már mondta más is ,hogy szeszélyes vagyok és percenként változik a véleményem.

27. 9df60c3431 (válaszként erre: 24. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 19. 09:52

Ha tényleg félénk egy fiú, akkor ettől a kezdeményező lépéstől is megijedhet. Én inkább várnék és egyértelmű jeleket küldenék felé pl a szememmel. Mi nők állítólag jók vagyunk ebben,nem? :)

Szóval a lényeg, hogy fogja ezeket a jeleket, és akkor remélehetőleg lépni fog. Végülis az sem baj, ha te kezdeményezel, csak esetleg megijed Tőled. Néha jobban félnek, mint mi.

2008. okt. 18. 22:52
Érdekes, amiket írtatok. Ez a se vele, se nélküle rám is olykor igaz. Van, hogy olyan mérges vagyok rá, hogy fenéken tudnám billenteni, de mégsem tudom, mert kell, mert akarom, mert hiányzik, mert jó vele, mert SZERETEM. :-)
2008. okt. 18. 22:47
köszi szépen!!majd esetleg beszélek vele...amúgy bonyolult a helyzet, mert most nem lenne túl jó az időzítés...neki sem, meg nekem sem....
24. kivancsika_kivancsika (válaszként erre: 23. - Viktorin)
2008. okt. 18. 22:35

Szia! Azt már próbáltad,hogy leülj vele beszélgetni és felhozd a témát ? -Emlékszel még arra az időszakra,mikor járni akartál velem? ... Mit gondolsz,ha akkor össze jöttünk volna most is együtt lennénk? Vagy ha most lehetséges lenne és igent mondanék neked,hogy járjunk,belemennél ?- Kb. igy. Ne légy félénk! Ha úgy érzed szereted ,ne vesztegesd az időt ,lépned kell.

Én is igy tettem, én voltam ki odalépett Ő hozzá,mert éreztem,hogy kedvelem.

Igaz,most össze vagyok zavarodva, de tudom bátor döntés volt,és jól tettem,mikor nyiltan beszéltem vele.

Próbálj meg te is hasonlóan tenni :)

2008. okt. 18. 21:49
Egy kis segítséget kérnék!!!Általában én adok tanácsot a párkapcsolatokban, de néha rá kell jönnöm, hogy saját magam helyzetét nem tudom kezelni...Van egy nagyon jó barátom, és két évvel ezelőtt többet akart tőlem, de én elutasítottam...amúgy nagyon rendes srác, és a tenyerén hordozna...és mostanában sokat gondolok rá...nem tudom mit csináljak...közeledett hozzám, és járni akart velem, de sohasem próbált megcsókolni..elég félénk srác...de az a gond, hogy én is az vagyok...néha úgy érzem, hogy azért jó lenne tudni mit érzek iránta, mert már teljesen összezavarodtam....szerintem még mindig tetszek neki...Mit csináljak???
2008. okt. 18. 21:35
hogyan mondjam el neki???
21. mandella (válaszként erre: 20. - Álommanó)
2008. okt. 18. 21:33

pontosan

és egy gombóc van a gyomrodban időnként

főleg, amikor meglátod, hirtelen ugrik egyet az a gombóc, majd ugyanolyan hirtelen vissza is zuhan...

2008. okt. 18. 21:32

A szerelem egy nagyon csodálatos dolog.

Amikor baromira hiányzik neked valaki, teljesen kivagy mert nem látod, aztán amikor összetalálkoztok úgy érzed magad, mintha egy pillangóverseny lenne benned.Nem tudsz tisztán gondolkodni, nem vagy képes másra figyelni...és nagyon boldognak érzed magad!

19. kivancsika_kivancsika (válaszként erre: 17. - 9df60c3431)
2008. okt. 18. 21:19

Én is voltam igy. Elgondoltam,nos oké ,véget vetek mindennek,többé tényleg látni sem akarom, legyen vége a kapcsolatnak . De csak tervezgettem.Szólni nem mertem volna,mert éreztem megbánom,ha megteszem.

Szerintem ez szerelem, csak Te is, akár csak én is

félünk ... lehet hogy épp a ''Kedvestől''?Hogy az Ő érzelmei nem olyanok mint a mijeink ,netán úgy érezzük nem szeret annyira és ezért van az a látni sem akarom, de mikor ott van,akkor mégis a világ legboldogabb embereinek hisszük magunkat.

Ilyen is lehet...

nem tudom ...

2008. okt. 18. 20:13
Amit párom iránt érzek:) bááár az már több a szerelemnél...az már MINDEN....Ő a mindenem:) szószerint;)
2008. okt. 18. 20:12

Sőt én sokszor a szakításon is elgondolkoztam.

De ezt mindig megbántam, mert másnapra mintha elfújták volna ezt az érzést. Általában dühömben szoktam hozzávágni egy egy szakítós mondókát veszekedés közben. Másnap rendszerint megbánom és azután mintha mi sem történt volna ugyanúgy dúl a lámúr. Nem értem, komolyan mondom..

16. 9df60c3431 (válaszként erre: 15. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 18. 18:26

Igen, pontosan így. Engem is megzavar ez se vele se nélküle érzés. (én igy fogalmaztam meg magamnak) Van úgy velem is, hogy nem akarom látni. Máskor meg majd megveszek azért, hogy vele lehessek. Teljesen ambivalens érzelmek, én azt hittem csak velem van ez így. De ezek szerint Te is hasonló cipőben jársz :S

Én folyton azon gondolkodom miért van ez, és vajon elmúlik-e? Lehet,hogy bizonytalanok vagyunk magunkban, vagy a párunkban? Én sem tudom az okát, de nagyon jó lenne rájönni.

2008. okt. 18. 18:05

Az elején én is úgy éreztem ez szerelem.De most már zavarban vagyok,nem tudom.Valahogy úgy érzem ,ha ez tényleg szerelem lenne,nem érezném azt,hogy ''jaj,ma látni sem akarom''.Ha szerelmes vagyok,miért van az,hogy néha-néha látni sem akarom?

Talán félek ettől az érzéstől?Félek a szerelemtől?A csalódástól?Ja és mikor látom,úgy érzem az enyém az egész világ,repülni tudnék,boldog vagyok,és mindig csak vele lennék.

Beautiful Te is igy vagy ezzel?

14. 9df60c3431 (válaszként erre: 13. - 9df60c3431)
2008. okt. 18. 16:14
Azért kérdeztem mert tanácstalan vagyok én is, hogy amit a másik iránt érzek szerelem-e.
13. 9df60c3431 (válaszként erre: 10. - Agnesss0129)
2008. okt. 18. 16:13
:O Miért gúnyolódnék? Úgy hangzott? Akkor bocsi, mert nincs igy.
12. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 6. - Agnesss0129)
2008. okt. 18. 16:01
Én pont igy élem meg a szerelmet:-))
2008. okt. 18. 15:52

Szerelem az olyan, hogy mindig a másikkal lennél. Nélküli egy perc is fájó érzés. Gondolatod, lényed állandóan reá koncentrálódik. Úgy érzed, nélküle nincs élet, számodra csak az a másik létezik.


Amit leírtál az érzéseidről, az úgy 30 eltöltött év után lehetséges. Bár a mai fiatalok egészen másképpen élik meg a kapcsolatukat, mint anno, így én is másképpen gondolom a szerelmet.

10. agnesss0129 (válaszként erre: 9. - 9df60c3431)
2008. okt. 18. 15:18
azt hittem gunyolodsz,és azért irsz ilyet!
9. 9df60c3431 (válaszként erre: 8. - Agnesss0129)
2008. okt. 18. 15:13
Én bizonytalan vagyok ebben sajnos. De szerintem amiket leírtál, azok igazak rá.
8. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - 9df60c3431)
2008. okt. 18. 15:00
van még elég sok jel,de ehhez nem a kor ad movitációt.de szerintem ez is a jelei közé tartozik.vagy szerinted?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook