Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mond csak... elgondolkodtál-e már valaha is azon, mit jelent az, hogy > ura legyél az életednek <? fórum

Mond csak... elgondolkodtál-e már valaha is azon, mit jelent az, hogy > ura legyél az életednek <? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 22. 21:23

"ura legyél az életednek"?

Nagy önhittség lenne.Például irányítanám a rám ható véletleneket, meg a környezeti hatásokat.Sok sok gyakorlás!!!

7. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - 5563cfdeb2)
2011. okt. 22. 18:48
Nekem arra mindig jut időm amire szeretnék szakítani.
2011. okt. 22. 18:46
nem is akarok gondolkodni rajta,egyelőre hagyom hogy teljen az idő,talán majd egyszer,azt csinálhatom,amit szeretnék.
2011. szept. 30. 12:17
igen minden jót,és minden rosszat is magunk vonzunk be az életünkbe..nem született mindenki jó kovácsnak,ezt a mesterséget egy életen át kell tanulni:-)
2011. szept. 30. 10:09
Igen. Mindenki a saját élete kovácsa.
2008. nov. 26. 14:24
igen, mindenkinek saját magának kell kialakitani az életét. Ezt lehet jól is és lehet rosszul is csinálni. Ezt mindenki maga dönti el, hogy melyik irányba.
2. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - 5563cfdeb2)
2008. okt. 17. 06:22
Szia, én is pont ezen dolgozom. Azaz egyelőre még azon, hogy az időmet megtanuljam rendesen beosztani, és ledolgozzam magamról azt a zsírbörtönt, ami korlátoz abban, hogy valóban jól érezzem magam a bőrömben, és élhessek.
2008. okt. 17. 04:15

Ha leszámítod az alvásidőt, az ingázással, munkával, a nap mint nap szükségszerűen elvégezendő teendőkkel eltöltött időt az életedből, valószínűleg nem jut egy vagy két óránál több időd arra, hogy azt csináld, amit valóban szeretnél; és még akkor sem biztos, hogy van rá elegendő pénzed, hogy azt megtegyed.


Én komolyan elgondolkodtam rajta.


Most azon dolgozom, hogy ezen változtassak.


Nektek mi a véleményetek erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook