Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béky László természetgyógyásztól kaptuk :)) fórum

Béky László természetgyógyásztól kaptuk :)) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Béky László természetgyógyásztól kaptuk :))

2016. júl. 23. 14:53

Meddig kell csinálni ezt a kúrát tudja valaki? amíg elérem a kívánt súlyt?

Látom nem nagy a tönmeg itt 4 éve senki nem fogyózik :D ?

2016. júl. 23. 14:50
Hmm sosem tudom meg, sikerült e motorospaulonak lefogyni heti 2 kg- ot ... :(
16. AlBundy (válaszként erre: 15. - Motorospaulo)
2012. aug. 17. 13:25
Minél több folyadékot iszol meg annál kevésbé tartja vissza a szervezetet. (Az edzés mondjuk kihajtja a vizet...)
2012. aug. 17. 12:29

megmertem magam62.5 kilo vagyok...nem a viz ment el a szervezetembol mert rengeteget iszok napi 3liter sima.es edzek is minden nap.

mielott ezt a dietat elkezdtem a majva teat ittam napi ketszer,szoval napi ketszer wc. amiota nyomom ezt a monotont azota nincs majva tea,tehat wc-n sem voltam.:( lehet ma iszok majd egyett hogy rasegitsek a dologra. napi egy kavet iszok.tejjel cukor nelkul.

a krumplinapot kihagytam mert nem eszek krumplit.

ma kasa nap lesz.es holnap gyumi.


de mar tanulom az Atkinst es azzonnal raterek arra,csak ezt befejezem ahogy igertem.kivancsi leszek hany kilo minuszom lesz.

meg ket nap.addig is puszi nektek es jo fogyozast

2012. aug. 17. 12:22
a tegnapi nap eleg jol ment ..reggelire harom tojast megettem.majd egy natur joghurtot es egy turot estere/250g/.de jelzem ugy ebredtem a zoldseg nap utan hogy farkas ehes voltam
2012. aug. 16. 00:04
a masodik nap is jol ment..ma ettem a salikat mert tele volt vele a hutom es nem akartam kidobni oket...majd holnap folytatom a megadott kajakkal...de eddig jo vagyok..sokat iszok az segit!! holnap ujra jelentkezek
2012. aug. 14. 19:21

az elso nap jol ment.reggel ittam forro vizet citrommal,utanna egy citromos vizet kesobb.11kor mar ehes voltam ettem egy fel sargadinnyet,majd delutan elkanalazgattam a masik felet.teat iszok,probalom a ket litert legyurni,nem vagyok ehes..szomorkodok hogy miert nem fogytam le mar evekkel ezelott.elszant vagyok!most vegig csinalom!

isteni ez a hoxa oldal!annyi lelki erot meritek belolle1

koszonom nektek!

ja kivettem a fagyobol ket mareknyi malnat azzal fogom zarni a napom,de meg varok vele mert alltalaban ejfelig ebren vagyok,majd olyan 9korul megeszem.

holnap folyt kov!

2012. aug. 14. 00:34

na jo akkor en ezt most kiprobalom!!

holnap reggel az az 08.14.en elkezdem.

65kilo vagyok,32eves 162cm.

ide irom mindin nap amit ettem...es egy het mulva merlegre allok. ha 2kilo lemegy egy het alatt akkor folytatni fogom..ha csak 1 akkor nem mert az kb csak viz lesz...szoval figyu!:D

10. Azurit
2010. ápr. 15. 13:08

Sziasztok!


Jónak tűnik,csak én még szoptatok.

Nem tudom,hogy csinálhatnám-e én is,de ezt én is bevállalnám.

Mennyi idő mutatkozik a hatása?

2009. márc. 10. 09:07
sehol senki?
2008. nov. 7. 19:11

Nagyon tisztelem azokat akik képesek bármilyen diétát végig csináln.

Nekem nem megy.

Ez jónak látszik:))

2007. febr. 24. 11:33
Na? csinálta valaki ezt a diétát?
6. vargaannus (válaszként erre: 5. - Zazuka)
2006. aug. 4. 13:04
Nagyon köszönöm:-)
2006. aug. 3. 12:34

Sziasztok!

A Zenit TV-n nagyon gyakran szerepel. Ott mindig kiírják az elérhetőségét. Volt valahol egy telefonszámom, ahol be lehet jelentkezni, de most hirtelen nem tudom hol van, ha megtalálom ideírom.

2006. aug. 2. 22:18
Igen, én is olvastam és jól hangzik, a * után nagyon lájtosan, de elkezdeném. Hogyan lehet ehhez a természetgyógyászhoz bejelentkezni?
2006. aug. 2. 21:49
Olvasta valaki még rajtam meg Kekxen kívül ezt? :)) mert nekem ez tetszik. :)
2. Kekx
2006. márc. 17. 01:49
Ezt még nem próbálta senki??? Teljesen jónak tűnik! Ha valakinek mégis lenne tapasztalata írjon!
2005. okt. 20. 17:10
Véleményem szerint ez a diéta inkább a 90 napos-hoz hasonlít. Ebben az étrendben is meghatározott sorrendben (napokon)fogyasztahtjuk a különböző étkeket.
A természetgyóygász tanácsa, hogy a kívánt testsúly alá menjünk 2-3 kilóval, mert az étrend befejezése után várható ennyivel gyarapodni fog a súlyunk.
Véleményem szerint a vízet kapjuk vissza :(
Ebben az étrendeben, mint általában a mindennapjainkban nagyon fontos a megfelelő mennyiségű folyadék.
Éhezni, koplalni nem szabad.

Én az első hónapban 6 kilót fogytam ezzel az étrenddel.Aztán elkezdetem kilengedezni, sajna.
de mindent összevetve olyan 10 kilótól szabadultam meg.
Nekem azért tetszik, mert nem kell megvonnom magamtól a zöldségeket, gyümölcsöket, végül is mindent lehet enni.

Ezt az étrendet Zazuka kapta a természetgyógyásztól, hozzá kapott még gyógytea listát is.
Ezek a teák különbözőek lehetnek, egyénre szabottak.
Zazuka elment Béky Lászlóhoz konzultációra és így tudtam meg ezt a diétát.

Ugrás a teljes írásra: Béky László természetgyógyásztól kaptuk :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook