Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyűrű jelképe fórum

A gyűrű jelképe (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A gyűrű jelképe

13. Andee5 (válaszként erre: 11. - Porcellán)
2008. okt. 21. 20:11
Sok boldogságot nektek!!! :)
12. 2d539db31c (válaszként erre: 11. - Porcellán)
2008. okt. 17. 10:20
Nagyon boldog közös életet kívánok.
2008. okt. 16. 21:00

Én megtaláltam az igazit, és jövő héten végre össze is kötjük az életünket.


Ez a te, az az én. A világ közepén

Az ismeretlen vár.

Ez az én, az a te, és ez a Mi. Tudod-e,

Hogy így vagyunk egy pár?

10. otis (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 16. 17:08

Sajnálom. :(


Ez jutott eszembe:


"Nem hiszek a véletlen találkozásokban. A világ törvénye olyan, ami egyszer elkezdődött, azt be is kell fejezni. Nem valami nagy öröm ez. Semmi sem érkezik idejében, semmit sem ad az élet akkor, amikor felkészültünk rá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon egyszer észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben... két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra. Megértek nem éppen szeszélyeikkel vagy hajlamaikkal, hanem belülről, valamilyen kivédhetetlen csillagászati törvény szerint, ahogy az égitestek találkoznak a végtelen térben és időben, hajszálnyi pontossággal, ugyanabban a másodpercben amely az ő másodpercük az évmilliárdok és a tér végtelenségei között."



Ez a Márai idézet volt az esküvői vendégkönyvünk belső lapján. :)

9. badonyimariaeva (válaszként erre: 8. - 740e36de32)
2008. okt. 16. 13:28

Aranyos vagy!

Nektek is sok boldogságot és a babatervezéshez is sok szerencsét és minden jót kívánok!

2008. okt. 16. 13:25
Sajnos akkor az már falrahányt borsó!Párkapcsolat tehát két emberröl beszélünk nem csak egyröl!Ha csak te próbálsz tenni akkor egy ideig kényelmesen érzi magát és neked mégnagyobb lesz a csalódás ,és ugy érzed majd hogy nem vagy teljes értékü ember,pedig te az vagy mert mindent megtettél csak nem a megfelö társnak.Tudom nehéz ezt mondani de keress mást aki értékeli a lényedet ügy ahogy van!Nekem 7 év kinlódás utén sikerült találni!Most babát tervezünk!:-))!És nem elkeseredni!!Sok szerencsét!!
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Otis)
2008. okt. 16. 13:21

Nem,mi már túl vagyunk a váláson.

Én megpróbáltam mindent,de sajnos nem sikerült beszélni vele normálisan!

6. frutty (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 16. 13:20

akkor jóbb,ha ellválnak!

az,élet ajándék,tudni kell,vele jól gazdálkodni.

lehet egykapcsolatból,bokol és menyország!

5. otis (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 16. 13:18
Ebben a helyzetben vagy?
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Sivilla)
2008. okt. 16. 13:13
De mi van akkor,ha az egyik fél már nem is akar azon dolgozni,hogy a házasságukat meg tudják tartani.
3. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - Sivilla)
2008. okt. 16. 12:22
Csatlakoznék a véleményedhez! :-)
2008. okt. 16. 12:18

Tökéletesen igazad van!

Ha egy férfi el akar veni egy nőt az jelenti igazán, hogy mennyire fontos neki a másik. Nekem olyan pasi nem is kéne aki nem akarna elvenni.

Férjem is azt mondta, hogy olyan jó kimondani hogy neki én a felesége vagyok, mert az több mint egy barátnő , életárs. De ezzel én is így vagyok.

Igazából senki nem is gondol bele, hogy ez egy milyen jó dolog, hogy van egy ilyen lehetőség, hogy hivatalosan is együtt van két olyan ember akik szeretik egymást.

Ha nem lehetne akkor meg mindenki ezt szeretné...de így meg inkább senki nem házasodik.

De kérdem én.......mire jó az hogy csak együtt élünk?.......ha szakitás van nehéz mindenképp.

De miért kell úgy állni egy kapcsolthoz hogy drága a válás? Én sem azért mentem férjhez hogy elváljak. Bár én mindig házasság párti voltam attól függetlenül, hogy a szüleimnek nem volt jó a házzasága. Az is igaz hogy működjön dolgozni kell érte mind a két félnek.

2008. okt. 16. 11:03
Milyen kérdések merülnek fel az életemben. Milyen gondolatok fordulnak meg az ember fejében bizonyos történések alapján. Miben és mennyiben változik az ember véleménye, ha események érik, más véleményeket, élettörténeteket hall. Több is, de most csak egyet írok le.

Ugrás a teljes írásra: A gyűrű jelképe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook