Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós fogyás és karcsúság fórum

Tartós fogyás és karcsúság (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. ápr. 13. 20:53

sZIA!

És milyen diétával?

2009. ápr. 13. 20:49

Sziasztok!


Én 8 nap alatt 3 kilót fogytam. Most 92 kiló vagyok és az álom határ kb.75-80 kiló. Talán ha igy folytatom el is tudom érni pár hónap alatt.

2008. jún. 27. 10:06

Szia Mókica, nem tudom, honnan jutottam el ehhez a bejegyzésedhez. Érdekelne a szóban forgó cikk.

Üdv. Gyöngyi

5. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 3. - Danya)
2008. jún. 27. 10:02
Kedves Danya, valahogy "elémjött" ez a pár sorod, s most látom csak, hogy milyen régi. Hogyan alakultak a dolgaid azóta. Vannak tapasztalataim arról, amiről írsz. Szívesen megosztom veled. Megtalálsz itt is a nevem alapján. Üdv. Gyöngyi
2006. okt. 16. 07:21

Szia danya !!!

En csak annyit tudok hozza szolni, merthogy nem vagyok orvos, es csak a tapasztalataim soran amit mar en is meg eeltem a fogyassal kapcsolatban, a rantott suti vagy hus legyen barmi, az mar magaba hizlalo bomba, merthogy ugy mondjak erre mifelenk, rejtett zsir:) es a sajt is nagyon hizlal , nagy a kalloriaja:((( (en is szeretem)

2006. okt. 5. 19:12

hát nem tudom olvassa e valaki az irásom, de referálok, legalább későbbiekben látom, hogy hogyan alakult a jó sorsom. Hát most pontosan nem is tudom mikor kezdtem a csökkentett kalória bevitelt, de azóta hol fent, hol lent vagyok. Most ugy néz ki a héten még mindig tartottam a 90 kilót, ami -3 kiló a kezdetihez képest. Pedig most ez a hét a zabáról szólt vagyis ez igy nem igaz, csak este ettem többet és mást is a megengedettnél, nem tudom miért, és mégsem hiztam.

Iszom még a mézes mate teát, most már ugy hiszem kb. 4 hónapja?? vagy az hat? Nem tudom mi hathat, de remélem ez a folyamat nem szakad meg. még ha egy évbe is telne a tiz kilótól való megszabadulás, annak is örülnék, most nagyon kivánkozom már a 90 alá, akkor ugy már másabb nem?

Na ennyit szerettem volna.

2006. szept. 3. 18:42

sziasztok:)


Hát igen ami ebben a cikkben iródott nagyon-nagyon igaz. Életem során (44) nagyon sok mindent kipróbáltam, volt amikor 16 kilót, volt amikor 10-et vagy 8-at majd később már csak 7-et sikerült leadnom. Ettem már káposzta levest, szurtak tüvel, végig csináltam a 90 napost, böjtöltem, miden megjelent "jó cuccot" megvettem. Nem fogytam tőlük csak hiztam.

Most ugy gondolom, hogy lehet, hogy egyedül nem megy????

Három hete kezdtem, a tesulyomhoz a koromhoz megállapitott kalóriánál kb. 500 kalóriával kevesebbet eszem, heti egyszer viznapot iktatok be hétfőn, és fél órát szobabicajozom. Mindent eszem csak mértékkel, vacsorát lecsökkentem zöldség és gyümölcsfélékre.

Három hét alatt eddig 2 kg ment le, nagyon remélem, hogy ez az ütem nem marad abba.

De ami igaz az igaz, "az a szekér nem telik amit nem raknak"

2006. aug. 30. 23:31
Fontos stratégiák az ideális alakért

Akinek állandóan vigyáznia kell a vonalaira, a legfontosabb fogyókúrák kockázatai és előnyei szinte már a könyökén jönnek ki. Sőt jól ismeri valószínűleg a jo-jo-hatást is. Szeretne végre tartósan lefogyni különféle mellékhatások nélkül? Ha igen, tartson velünk.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook