Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyünk pontosak? fórum

Hogyan legyünk pontosak? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2018. nov. 11. 11:43

Sosem szerettem játszani mások idejével. Ha véletlen elkések, az is max 1-2 perc.

A fővárosban ez miatt sem tudnék élni, mert kiszámíthatatlan a közlekedés.

2018. nov. 11. 09:42
Induljunk el időben.
2018. nov. 11. 09:35
Általában pontos vagyok.
2009. máj. 18. 15:07

Ha volt egy okos feltaláló kitalálta a mobiltelefont.

A régebbi kiadásokba is van olyan hogy naptár. Abba sok mindent be lehet írni. Én bizony gyakran használom. Nincs könyv alapú határidőnaplóm. Mellesleg az nem jelez ha 1 órán belül ott kell lennem valahol.

2009. jan. 4. 23:10
Én mindíg pontos vagyok,sőt olyannyira,hogy folyton szaladok a busz után.:)
2009. jan. 4. 21:24
induljunk el időben
2007. okt. 11. 09:59

Ne késsünk!

Tanuljon meg nemet mondani,hogy ne tartsák fel minduntalan

Állitsunk fel magunknak időkorlátokat,és a beszélgető társal,már az elején közöljük,hogy sajnálatos módon csak tíz percig tudunk a rendelkezésére állni...

Helyezzünk egy órát a telefon mellé ,és lehetőleg olyat ami ébresztő-riasztó funkciőval is működik.

Tervezzünk be pihenési ,és lazitásra szolgáló szűneteket ,hogy megtudjuk szervezni az életünket...

Alakitsunk ki magunknak például mobiltelefon segítségével jelzéseket,amelyek figyelmeztetnek az aktuális tennivalókra...


Az időhiány valójában mindattól megfoszt,ami ellazítana,feltőltene,és új erővel tankolna fel.


Az idő három művészete:idejében megjelenni,idejében távozni és elidőzni.

2006. aug. 30. 23:16
Korunk betegségének, a neurózisnak leggyakoribb oka az egyidejűleg végzett többszintű tevékenység, és az ebből fakadó időhiány. Futunk vég nélküli teendőink után, stresszt stresszre halmozunk, nincs megállás. Időnket nem tudjuk beosztani, és mások legnagyobb bosszúságára pontatlanok is vagyunk...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook