Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek az érzelmeimmel ha sokat van távol a férjem, kimutassam vagy ne? fórum

Mit tegyek az érzelmeimmel ha sokat van távol a férjem, kimutassam vagy ne? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 4. 04:18
nem azert kell az erzelmeinket kimutatni,mert parod messze van!gondolod ha kozeledben lenne normalis lenne az,hogy erzeketlen legyel?
23. Fedo (válaszként erre: 13. - Brigika)
2010. szept. 26. 05:59

pasiból van.áááááá

mi nők sokkal lelkizőbbek, érzékenyebbek vagyunk.

2008. okt. 15. 14:12
Na innen folyt. köv. később ( ha lehet),mert mennem kell az oviba. Köszönöm az eddigi véleményeket!!!!
2008. okt. 15. 14:10

Most kicsit dúrva leszek, de ha csak a pénz a fontos Neki, azt tartásdíjnak hívják, és mellette Te még lehetsz boldog, elégedett, más oldalán!

A gyerekek akkor boldogok, ha a szüleik is boldogok, és az teszi Őket (is) tönkre, ha boldogtalan szülőkkel kell felnőniük. Ezt magukkal viszik egész életükre.

2008. okt. 15. 14:10
Nem ilyen volt Ő 14 éve,és az életkörülményeink sem ilyenek voltak. Ha ezt tudtam volna akkor, valószínüleg nyitottam volna már egy jósdát :-)
2008. okt. 15. 14:06
Nem értem, ez a kapcsolat elején, a 3 gyerkőc előtt nem derült ki számodra? Ha nem illetek össze, csak az idegeidet őrlöd fel!
2008. okt. 15. 14:04
Sztem a párom azok közé a pasik közé tartozik ,akiknek a felelősség abból áll,hogy megkeresi a lóvét,és játszik a gyerekekkel,mikor épp itthon van. Amivel nem lenne nagy bajom,ha nem az én párom lenne. Vagy mondjuk ha én nem lennék ilyen érzelemközpontú.
2008. okt. 15. 14:01

Egy ismerős példájával tudnék élni: 3 gyerek, anyuka otthon neveli őket, mert még picik, apuka dolgozik. Lehetőség lett volna előrelépésre, de az utazással járt volna, külföldre(USA). Az apa nemet mondott, mert tisztában volt azzal, hogy ez hogy hatna a családra, és egyszerűen a feleségét sem akarta magára hagyni.


Tartok tőle, hogy a férjed egyrészről nem felelősségteljes a családjával (mert nem minden a pénzen múlik!) Másrészt Veled sem volt fair, hogy tudva a következményeket, elfogadta az előléptetést.


Legyél határozottab, és tudd irányítani a férjedet! Nem praktikákkal, hanem őszinte beszéddel. Vázold fel neki, hogy így mindent elveszíthet. Vagytok-e annyira fontosak neki, hogy próbáljon más megoldást találni.

2008. okt. 15. 13:59
A beszélőkémmel nincs gondom,remélem vele is sikerül megbeszélnem a dolgainkat:-)Fontos lenne,nem csak magunk miatt. 3gyerekből 2 mondta már nekem,hogy Anya,leszel te még boldog!! Pedig előttük aztán igyexem nem mutatni semmit,ami negatív.Csak hát ugye,nem hülyék.....
15. petka (válaszként erre: 13. - Brigika)
2008. okt. 15. 13:52

Sajnos ismerem az érzést :( Van amikor én egyáltalán nem kaptam választ, bár az utóbbi időben sokat változtak a dolgok, jóirányba. A mi esetünkben én rájöttem hogy vagy beletörődök vagy megőrülök, és ő nem napokat hanem heteket van távol. Volt amikor 3 napig nem tudtam hogy egyáltalán mi van vele. Tudom hogy a topik nem rólunk szól, úgyhogy bocsi.

Próbáld meg beszélj vele, talán nem veszítesz vele semmit, lehet hogy képes javulni a helyzet.

2008. okt. 15. 13:51
Azért lakunk itt,ahol lakunk,mert itt építette tovább a karrierjét. Most még magasabb szintre került a cégnél,amivel viszont együttjár az országjárás. Tulajdonképpen úgy érzem magam,mint a 3 gyerekét egyedül nevelő nő.
2008. okt. 15. 13:48
Petka én egyetértek veled sokmindenben. Valóban neki is nagyon rossz,hogy ennyit vagyunk távol egymástól. de én szeretném vele érzetetni,hogy akkor is fontos nekünk ,amikor mondjuk már negyedik napja nincs itthon. csak nem nagyon van rá lehetőségem. Egy pl : vmelyik este küldtem neki egy nagyon kedves-jópofa jóéjtpuszis sms-t. akkor nem reagált rá...másnap reggel kérdeztem,hogy teccet-e az sms. válasz: ja! azt kitöröltem... Hát ne tudjátok meg,hogy esett...
12. ce8b002a07 (válaszként erre: 6. - Brigika)
2008. okt. 15. 13:44

Ez nagyon szomorú. Így könnyen lehet "másik" élete, kimarad a gyerekek mindennnapjaiból, a mesélésből, a jóéjt pusziból, nem beszélve kettőtök magánéletéről. Így nem csoda, ha elhidegültök.


Ha kivitelezhető, oda kell költözni, családostól, ahol a munkahely van. Ez így nem családi élet.


Te szépen felnevelsz Neki egy családot. Öntudatra kellene ébredned, és kezedbe venned a család sorsát, mert ha így marad...


Nem értem, hogy hagyhatott benneteket ennyire egyedül. Nekem ez elfogadhatatlan!

2008. okt. 15. 13:43
NEM IS GONDOLNÁ AZ EMBER, HOGY SOKSZOR MILYEN EGYSZERŰ HELYRE RAKNI A DOLGOKAT. CSAK SAJNOS A MINDEN NAPOS ROHANÁSBA, SOKSZOR ELROHANUNK EGYMÁS MELLETT.
10. petka (válaszként erre: 1. - Brigika)
2008. okt. 15. 13:42
Hasonló cipőben járok, ezért tapasztalatból mondom: szerintem neki is rossz hogy távol kell lennie. Ha kimutatod hogy ez neked rossz, azzal csak fokozod a rossz helyzetet. Szerintem inkább fogd vissza egy kicsit az érzelmeidet és meg fogod látni hogy akkor ő fog jobban ragaszkodni. Gondolom nem jószántából van távol a családjától, hanem mert anyagi biztonságot akar teremteni. Inkább támogasd ebben. Remélem nem mondtam rosszat. Én nagyon sokat szenvedtem ugyanilyen dolog miatt, de beláttam hogy nem tudok rajta változtatni így inkább beletörődöm és elfogadom.
2008. okt. 15. 13:41
Volt már egy ilyen leültetős beszélgetésünk. akkor jó is volt egy darabig!! baromi boldog is voltam!! de aztán minden visszaált a régibe.... na ezt nem szeretném mégegyszer átélni
2008. okt. 15. 13:38
Szóval akkor mindenképp közöljem vele,hogy mi minden zajlik bennem. Pénzeken lesz ennek a napja. Pontosabban estéje :-)
2008. okt. 15. 13:37

Szia.

Nincs sok tapasztalatom, mert én még csak 2 éve vagyok házas.

Én mindig azt tapasztaltam, hogy a legrövidebb út, az egyenes.

Ültesd le, és mondd el hogy mit szeretnél.Beszélni nem olyan könnyű, de ha már meghallgatnak, akkor félig nyert az ügy.

Én ha akarok valamit, akkor elmondom egyszer, elmondom kétszer, de utána vissza húzódok és nem beszélgetek.

Nálunk ez mindig célhoz vezet. :-)

2008. okt. 15. 13:37
A munkája miatt van ennyit távol és ilyenkor általában egy hétig nem alszik itthon :-(
2008. okt. 15. 13:36
Az őszinteség nálam fontos dolog. Próbálkoztam is megosztani Vele jót-rosszat,de sajna nem volt mindig partner ebben.
4. 1eb84e4bad (válaszként erre: 2. - Vica26)
2008. okt. 15. 13:34
Egytértek, nálunk is így van. a "hazugság", a magadban tartott érzelmek semmi jóra nem vezetnek. Mondd el neki, és majd kezd vele valamit. Hogy mit, az az ő dolga.Megbeszéli veled, vagy megpróblja magában megemészetni.
2008. okt. 15. 13:33
Miért van ilyen sokat távol? Másik városban dolgozik? Nem alszik minden nap otthon?
2. Vica26 (válaszként erre: 1. - Brigika)
2008. okt. 15. 13:31

Biztos nem könnyű a helyzeted, és sok minden a férjeden is múlik.

Én csak annyit tudok, hogy mindig őszinte vagyok a férjemmel, elmondom neki, ha valami bánt, vagy egyszerűen csak az érzelmeimet. Semmit nem bírok magamban tartani, és ez olyan jó, hogy megoszthatom vele.

Szóval szerintem a legfontosabb az őszinteség, mindenféle praktikák helyett.

2008. okt. 15. 13:27
Sziasztok!!!Munkája miatt elég sokat van távol a férjem és amúgy sem egy romantikus alkat,velem ellentétben ...:-( Naponta bszélünk pár perceket telón,és ha ilyenkor véletlenül érzelmekről beszélek,akkor egyből tesz 3 lépést,hátrafele... Ha itthon van ,akkor egyből ráakaszkodik a 3 gyermekünk,én meg várok türelmesen. És akkor sem biztos,hogy jut rám ideje-energiája. Nem akarok elhidegülős házasságban élni. Mit tegyek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook