Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok már a WellBiz-ről? fórum

Hallottatok már a WellBiz-ről? (tudásbázis kérdés)

10. dorry (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 16. 08:43

nem haragszom!De nekem már volt tapasztalatom hasonló emberekkel!Sőt van olyan rendszer aminek tagja is vagyok!Tehát tisztában vagyok a menetével, ugyanis egy sémára épül mind!sem energiám, sem kedvem pár hónap múlva már nekem telefonálgatni, és meggyőzni embereket, hogy ki ne haggyák életük nagy lehetőségét!

eddig még soha nem tudtam nemet mondani egy ilyen találkozóra, és most nagyon örülök, hogy igen!

az emberek bizalmatlanok!Én sem szeretném, ha más intézné a pénzügyeimet...

Lehet, hogy nem is a Wellbiztől hívtak, annyira nem hajt a kíváncsiság, csak épp a telefonhívás után kb.1,5 órával megláttam ezt a fórumot, és gondoltam rákérdezek!

További szép napot!!!:-)

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Dorry)
2008. okt. 15. 22:08

Dorry ne haragudj, nem bántani akarlak. Szerinted az okos ember mikor hoz döntést? Amikor már mindene információ a birtokában van, van amikor még nem is tudja, miről dönt.

Nem tudhatom, és úgy tűnik ez már nem is fog kiderülni, de talán életed nagy lehetőség passzoltad.

2008. okt. 15. 17:51
Persze, nagyon kedvesen megköszöntem a fáradozását, és nem kértem, hogy jöjjön el hozzánk!
2008. okt. 15. 12:10
a neten olvastam róla. ez is csak uolyan baromság, mint a többi MLM rendszer
2008. okt. 15. 11:39

Mi ez???? Független tanácsadó?????

Mert engem tegnep felhívott valaki, hogy egy közös ismerős ajánlott engem, hogy biztos érdekelni fog... bla-bla-bala... mikor jöhet el hozzánk!nem amway, nem brokernet, nem fundamenta, nem porszívós-ezekre rákérdeztem!A gazdasági válságról is beszélt!

2008. okt. 15. 11:10
igen, ez is egy MLLM rendszerben működők munkalehetőség.
2008. okt. 15. 08:41
Ki lett moderálva a hozzászólásom? Bocsánat, nem reklám célzattal írtam ki ezt a kérdést, pusztán azért, mert érdekel, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata...
2008. okt. 15. 08:34
nem
2008. okt. 15. 08:24
igen
2008. okt. 15. 08:23
Hallottatok már a WellBiz-ről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook