Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek a szüleimmel, akik folyton tömni akarnak? fórum

Mit tegyek a szüleimmel, akik folyton tömni akarnak? (beszélgetős fórum)


10. benvik
2009. jan. 12. 14:38
Nekem is a lányomat akarja mindig tömni a dédi meg a nagyi. De a dédi a legrosszabb. Szegény gyerek után rohan a kajával, aki menekül, mert a háta közepére nem kívánja. Annakidején én is átéltem, és szörnyű érzés. Már rá sem bírtam nézni, de enni kellett. Tehát most én vagyok a gonosz anyuka, mert megvédem a lányom:-))) De én mindig elmagyarázom, hogy egy ember annyit egyen, amennyit kíván. Minek kell kövér gyerekeket, fiatalokat gyártani? Szerintem ülj le a szüleiddel, és beszéld meg velük, hogy Te így érzed jól magad.
2008. okt. 15. 06:34

nekem az egyik unokatesóm ennek "köszönheti" hogy jelentős súlytöblettel rendelkezik!

Náluk az volt a szokás hogy anyuka kiszedte az ebédet és mindet meg kellett enni

Mert ugye a tányérban nem hagyunk ennivalót!!!

2008. okt. 15. 06:31
A túlsúllyal vigyázni kell!! Szerintem inkább legyen 1 kicsit soványabb valaki mint kövér.
2008. okt. 15. 06:24

Nálunk az egyik nagymama tömné állandóan a gyerekeimet ))), mert hogy milyen soványak, szerintem meg pont jók...

a túlsúllyal csak baj van ....

2008. okt. 15. 06:15

Es ez akkora problema, hogy segitsegert kell kiabalni?

Azt hittem, minimum agyon keszul csapni a ferjed vagy megittal veletlenul egy pohar hipot...

2008. okt. 15. 06:10
Tegyél nekik eleget! De kérd meg őket hogy olyat adjanak amit Te kérsz!!( Ami persze nem hízlal) Így a Te vágyad is teljesül mert nem hízol, és ők is békén hagynak!!!!
2008. okt. 15. 06:09
szerintem a 170 cm-es magasságodhoz jó a 71 kg, csak túlzásba ne vidd a fogyókúrát!
2008. okt. 15. 06:05
Sziasztok, az a kérdésem, hogy mit tegyek a szüleimmel, akik folyton tömni akarnak? Szerintük "csont és bőr" vagyok, csak mert pár kg-t fogytam. Egyfolytában azzal nyaggatnak, hogy egyek, de én meg nem akarom visszahízni, amit eddig fogytam!
2008. okt. 15. 06:04
Miben kell segíteni.
2008. okt. 15. 06:02
SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook