Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen bőrfeszesítő krémeket ismertek, amik hatásosak? fórum

Milyen bőrfeszesítő krémeket ismertek, amik hatásosak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. dec. 22. 01:03
nem tudom,de azt tudom/sajat anyukamrol/ha sok vizet iszol es borre fontos vitaminokat tartalmazo etelt eszel nem leszel rancos.70 eves koraban sem volt rancos.
54. Chicho
2012. ápr. 1. 16:51
Sziasztok! Kb. 3 hete használom az Eveline karcsúsító és bőrfeszesítő slim extreme 3d szérumot és nekem nagyon bejött. Sok pluszkiló van rajtam és kenem karra, hasra, fenékre, combra és biztos, hogy továbbra is használni fogom. Mindenhol látható a változás a legjobban a hasamon. Nagy felületre kell úgyhogy el is fogyott :) Most a szérum helyett a testápolóját használom kíváncsi vagyok ez milyen lesz.
2011. szept. 8. 22:19
Sziasztok! A heten kezdtem el a tekercselest :) csak azt nem tudom pontosan hogy a kremet megvarjam amig beszivodik vagy nem kell es mar mehet is ra a folia?? elöre is köszönöm
2011. jan. 18. 20:34

Rossmann, gyógynövényes rész. Aromax masszázsolaj narancsbőr kezelésére. szó szerint ez van ráírva. Elhasználtam már 1 üveggel és lényegesen jobb a helyzet mint előtte. jah és ne 2 perces masszírozás legyen, 10-15 perc. Én radíroztam előtte a bőrömet, így könyebben eljutnak a hatóanyagok a bőr mélyére.

És még valami, mindenki haggya a fenébe a drága és ilyen olyan avon meg nívea meg garnier cuccokat mert szart sem érnek. Kozmetikus ismerősöm mindig azt mondja nekem hogy mindenből a lehető legtermészetesebbet vagyis natúrkozmetikai termékeket érdemes venni.

2010. aug. 8. 16:48

sziasztok

én az aphoteker thermo body gélt javaslom!nekem nagyon bejött, persze ezs em 100százalékos, de sokat javít a gödröcskéken, és valóban érzed a hatását

2010. júl. 13. 15:22
Én is sokat keresgettem jó feszesítőt, és hosszú évek csalódása után nekem a futur line bőrfeszesítő bevált, pedig nem vártam elsőre túl sokat tőle. viszont vonzó volt a leírás az összetevőkről. Később kipróbáltam a narancsbőr elleni krémet is, és az is legalább olyan jó (pl. a lábamon a hajszálereket is teljesen elhalványította - mert én végigkentem)
2010. júl. 5. 12:36
Én mostmár a tornát egész rendszeresen csinálom,de ebben a krémben kicsit csalódtam.Dehát nem várhatunk ezektől csodákat :)
48. mess23
2010. jún. 15. 13:32
Hát igen ha nem érzed hogy égeti a bőröd akkor szerintem sincs igazi hatása vagy ha van akkor jóval gyengébb.Az tök jó hogy tornázol is én nem tudom magam rávenni, pedig nem ártana:(
2010. jún. 13. 11:35

Még nem adtam fel,használni fogom továbbra is és próbálok 1héten többször tornázni is mellé,hátha segít valamit:)

Arra gondoltam,hogy nem fóliázom be,mert úgy nem égette,nem is fájt egyáltalán...de akkor meg nincs igazi hatása,nem? Mert gondolom,ha nem éget,akkor nincs is olyan erős hatása :S remélem,hogy tényleg segít :)

46. mess23
2010. jún. 12. 22:24
Én kb.2 hete használom és szerintem már látszik is hogy egy kicsit jobb lett a helyzet.Bár én most rászoktattam magam a napi 3 liter víz megivására és az is lehet hogy ez inkább annak a számlájára írható.Eleinte naponta 2x használtam de már meguntam úgyhogy most csak esténként kenem be magam vele.Meg találtam otthon maszírozót és most azt is használom hozzá.Kár hogy csak most vettem észre hogy van nekünk ilyenünk is amikor a krém felét már elhasználtam.Amikor először kipróbáltam(úgy hogy éreztem is a hatását) én is azt gondoltam hogy na ebből nekem ennyi elég,de aztán úgy voltam vele hogy ha használ akkor valahogy kibírom a "kellemes bizsergést" :),és szerintem használ vagy legalábbis ezerszer jobb azoknál amiket eddig használtam, és ahelyett hogy bármit is segítettek volna csak egy halom pattanással áldottak meg.Elvileg 4 hétig naponta 2x kell használni ahhoz hogy elmúljon a narancsbőr úgyhogy ne add fel természetes hogy még nem látod az eredményét.Remélem neked is beválik.
2010. jún. 10. 12:02
Kíváncsi leszek,hogy neked milyen hatása lesz...én csináltam eddig kb háromszor,tudom,hogy a szépségért meg kell szenvedni,de ennyire?utána szerintem ne zuhanyozz,mert nekem a hideg víz is égette nagyon. és mindig sima testápolót rakok rá,hogy előbb elmúljon ez az érzés...csinálnám,ha tudnám,hogy tényleg érdemes.De 4-5használat után semmi változást nem látok.De azért nem adom fel :)
44. mess23
2010. jún. 7. 10:09
tervezem hogy kipróbálom a befóliázást csak nincs itthon fólia és mindig elfelejtem mikor boltban vagyok hogy kéne venni..:)..de,majd ma veszek és kipróbálom
2010. jún. 5. 11:29
Én a Rekongem Paprika masszázs emulziót ajánlom meleg szívvel mindenkinek,aki narancsbőrét akarja eltüntetni vagy feszesíteni szeretne!!Iszonyat jó,pedig én már próbáltam ezerféle ilyet,de ez vitt mindent!Mondjuk én fóliázni is szoktam utána,mikor bekenem,baromira éget,de megéri!
2010. jún. 5. 09:38

Szia! köszi szépen :)

Megpróbálom úgy is,mert tegnap este úgy csináltam,hogy befóliáztam krémezés után és szerintem próbáld ki te is,mert nagyon hatásos volt.Úgy égette,mintha 40fok lenne alatta. Mondjuk utána zuhanyozni elég fájdalmas,mert még a hideg víz is égeti.

41. mess23
2010. jún. 4. 21:42
szia!Legelőször én sem éreztem semmilyen bizsergést aztán bekentem egyszer magam vele közvetlenül zuhanyzás után és akkor már éreztem,szóval nekem csak zuhanyzás után hatásos.Szerintem próbáld ki te is így hátha úgy jobb lesz.
2010. jún. 3. 20:52
Sziasztok!ha még jár valaki erre,akkor lenne egy kérdésem.Vettem ugyanilyen krémet Eveline és a drágábbik,amiről írtatok. Az baj,ha én nem érzek semmi bizsergetést,meleget, stb?...szóval nem égeti a bőrömet. Akkor nem is hatásos?
2010. márc. 31. 13:50
én mindig fent hagyom, biztos hogy fogyasztó is mert rajta van a tubuson hogy 4 hét után csökkenhet a combméret 2.5 centit. Ebből gondolom hogy nem csak cellulitra jó. Én nem mértem a változást, szemmel láthatóan formásabb fenék és simább és feszesebb bőr. én 1700ért vettem, evelin márkába asszem ez a legdrágább.
2010. márc. 30. 23:51
jah és amúgy ezt le kell mosni vagy simán maradhat és rendesen beszívódik? bocsi, csak még nem használtam ilyesmi krémet, aztán azért kérdezek ennyit! :)
2010. márc. 30. 14:27

huh ezzel most nagyon felkeltetted az érdeklődésem.. :)) szerintem a napokban veszek is..centiben amúgy van változás vagy azt nem mérted?

kb mennyibe kerül?

2010. márc. 30. 08:12
én hasra is meg derékre is használom, nem csak cellulit ellen jó hanem zsírégető és bőrfeszesítő. az extreme slim 3d univerzális, de van Eveline márkából több fajta is, és azok olcsóbbak, tehát van külön mellre, combra, van terhességi csík eltüntető meg kell nézni az üzletbe, én azért ezt is választottam mert van benne alga.
2010. márc. 29. 20:38
de ez cellulit krém igazából vagy mire való?:) hasra is lehet kenni szerinted?
2010. márc. 29. 20:26
ugyan a használatin az van hogy reggel este kell használni és hogy 4 után látszik a hatás, én csak esténként használom és nekem már egy hét után szembetűnő volt pedig én elég kritikus vagyok magammal szemben. Jah és 250ml-s tubus nekem több mint 2 hónapig kitartott.
33. mano088 (válaszként erre: 32. - TMono89)
2010. márc. 29. 14:01

és mennyi idő után tapasztaltál változást?? meg ha nem krémezed akkor is megmarad a hatás? csak feszesit vagy esetleg karcsusít/fogyaszt is? :) bocsi, csak a hasamra keresnék valamit, mert csinálok hasizomtornát, de ugyebár attól a háj még ott marad! :S :)

köszi szépen a választ!

2010. márc. 29. 13:37
Eveline slim extreme 3D! Rossmann-ban lehet kapni és nagyon jó. Bár az igért bizsergető kellemes meleg érzés helyett nekem szó szerint égette a bekent bőrfelületet, dehát a szépségért meg kell szenvedni.
31. bögre (válaszként erre: 30. - Fodrász21)
2010. jan. 29. 12:58

Egy héten hányszor kell fóliázni, és mennyi ideig kell fenthagyni?

Most vettem egyet! :)

2010. jan. 17. 10:55

Szia!

Én a LadyStella fahéjas zsirégető krémet ajánlom,testtekercseléssel kombinálva tuti hatás már 3-4 nap mulva!Fodrász.-kozmetikus boltban lehet kapni 1000 ft+ folia 600.Sokáig elég!

2010. jan. 16. 14:11
jó az algás fürdőgél,algás testápoló,algás testradír
2009. nov. 26. 11:53
Ja és még amik nagyon jók azok az Evelin termékek.Rossmanban lehet őket kapni.Azok a narancsbőrre is jó hatással vannak.Nekem eltűnt tőle teljesen és jól feszesítenek is.
2009. nov. 26. 11:50
Sziasztok!Én egy a gyógynövény boltokban kapható bőr feszesítőt használok.Nagyon jó és meg is éri.1 kg-os kiszerelésben kapható a pontos neve:Lady Stella Professional Massage cream-Bőrfeszesítő masszázskrém Alga kivonattal.És csak ezer ft-ba kerül.Nekem nagyon bejött és még olcsó is 1 kilóért.Csak ajánlani tudom.
2009. aug. 4. 10:02
hahooooooo nincs itt senki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook