Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is unod már a -Fogynod kellene-beszólásokat? fórum

Te is unod már a -Fogynod kellene-beszólásokat? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 26. 22:30
Abban mondjuk igazad van, hogy a túlsúlynak van pár mindenki által jól ismert kockázata, és velejáró betegsége, de ameddig nem drasztikus a túlsúly, és nem veszélyezteti közvetlenül az egészséget addig énszerintem nem gáz. Én személy szerint mindig is túlsúlyos voltam, de ettől függetlenül eddig hál Istennek soha semmi problémám nem származott ebből (Az is igaz, hogy világéletemben viszonylag aktív életet éltem és bár nem versenyszerűen, de sportoltam is, és nagyon sok időt töltöttem a szabadban, erdőkben stb. gondolom ez is hozzájárult, hogy viszonylag jó egészségnek örvendek, pl. nincs magas vérnyomásom, és cukorbetegségem sem..)
32. rekamer (válaszként erre: 31. - Kokii)
2012. jún. 26. 22:22
Nem megbántani akartalak, félre ne érts, de igazából mikor azokra a beszólásokra gondolok, amiket én kaptam, mert híztam x kilót, akkor mai napig fölháborodom, hogy egyáltalán hogy jönnek emberek ehhez (természetesen akkor ki nem nyitottam volna a számat)igazából a súly személyes dolog, és úgy vélem nem ezzel kéne foglalkoznia másoknak leginkább. Az én életemnek nemhogy lökést nem adott, de az általános közérzetemnek is rosszat tettek ezek a "jóindulatú", beszólások. Ha le akarok fogyni, azt önmagamért akarom megcsinálni, nem azért, mert xy-n beszólt, mert épp nem volt más dolga... remélem érted... ez nekem olyan személyes dolog, mi jogon szól bele egy vadidegen ember (vagy akár édesanyám, testvérem, stb..)
31. kokii (válaszként erre: 30. - Rekamer)
2012. jún. 26. 20:52

én egy szóval sem utaltam arra, hogy az, aki túlsúlyos nem ugyanolyan ember, mint bárki más.

egyébként elhízottan már nem csak az a kérdés, hogy szép-e valaki.. az embereknek az egészségük érdekében kéne lefogyni.

szval egy vékony nem feltétlenül szebb, mint egy teltebb, de biztosan egészségesebb. szerintem.

30. rekamer (válaszként erre: 28. - Kokii)
2012. jún. 26. 20:39
hát szerintem meg baromira nem kéne azzal foglalkozni, hogy a másik hogy néz ki, ha Ő így érzi jól magát. Miért CSAK a lefogyott, vékony nők szépek, de komolyan, miért kéne mindenkinek egy kaptafára lefogyni. Szerintem pont ez a lényeg, hogy a szépség önmagában belülről fakad, miért kéne megkeseríteni valakinek a napját egy-egy ilyen beszólással. Ez olyan, mintha valakinek szólunk, csak úgy, hogy nem áll jól neki ez-vagy az... mert nekünk nem tetszik. A szépség baromira szubjektív. Ha jól érzed magad a bőrődben, akkor nem számít, hogy meghízol, lefogysz. Egyik barátnőm nővére jóval teltebb, mint az átlag, mégis annyi szeretet, béke, és életöröm sugárzik belőle, hogy mindig elámulok, ha találkozom vele! Ehhez öltözködni is tud, olyan elegánsan, hogy sok vézna lány megirigyelhetné. A szépség önmagában tényleg belülről fakad. Nem a vékony lányokkal van a baj, mert ők is lehetnek szépek, de nincs baj a teltekkel sem, szerintem...
2012. jún. 26. 18:50

Én nem unom......

Én szarok bele :D ;)

28. kokii
2012. jún. 26. 18:46

Lehet érdekesnek tűnik, de az is adhat egyfajta löketet, ha beszólnak. Mert amíg senkinek sem tűnik fel, hogy kövér vagy, addig neked se igazán és nem is fogsz egy dekát sem fogyni. De ha már néhány emberke megjegyzi, hogy 'de kikerekedtél mostanában', akkor elgondolkodik az ember, hogy lehet igazuk van és fogyni kéne.

Engem (sajnos) soha nem ért a súlyom miatt atrocitás, így szinte észrevétlenül jól meghíztam.

27. Nissi (válaszként erre: 24. - Sötét_hercegnő)
2012. jún. 26. 18:28

163cm hez 54kg hát az minden csak nem tulsuly. Rajtam van egy kis felesleg, de a párom szeret igy, ahogy irtátok szereti ha van mit fogni:)

Egyszer meséltem neki hogy valaki beszólt hogy le kéne fogyni, mondta hogy válaszoljam azt hogy a barátom azt szereti ha van mibe markolni és megtiltotta hogy fogyjak:). Aztán legközelebb amikor beszóltak vettem a bátorságot és viszmondtam... na a csajszinak lesett az álla :)

2012. jún. 26. 15:28
Tudom, hogy elcsépelten hangzik, de szerintem a szépség belülről fakad. Többen mondjátok, hogy az a szép egy nőn, ha van mit fogni, mert a pasik azt szeretik. Szerintem akkor szép egy nő, ha elfogadja önmagát és sugárzik belőle az elégedettség. Én magam régen elfogadtam magam teltebben, aztán jött egy plusz 13 kilós hízás, amit én nem éreztem hibának, mert úgyis viszonylag jól elvoltam, de a környezetemben lévők mind betaláltak, hogy én mennyit híztam, meg ilyenek. Nem is tudtam leadni, de az eredmény az lett, hogy megkeserítették a mindennapjaimat ezek a fajta beszólások. Most babát várok, nem híztam, csak 4-5 kilót eddig (pedig abszolút nem érdekelt a súlyom) és többen mondják, hogy sugárzóan jól áll nekem a kismamalét, azok, akik előtte folyamatosan be-be szólogattak. Sajnos nem volt akkoriban erőm akár ellent mondani, akár leállítani a beszólásokat, de ma már bánom, mert nem attól éreztem rosszul magam, hogy híztam a cigi lerakása után, hanem hogy egyfolytában azt hallottam hogy mennyit híztam. Most nem az lelkesít, hogy mindenki ajnároz, hogy milyen szép kis kerek kismama vagyok, hanem az, hogy én magam élvezem a babavárást. Tényleg jobb lenne, ha ezeket a fajta megjegyzéseket megtartanák maguknak az emberek!
25. bogrács52 (válaszként erre: 17. - Csipkerózsika)
2012. jún. 26. 15:03

Szerintem teljesen igazad van!

Ezt Én is így gondolom!:)

2012. jún. 26. 11:01

Hehe. Én tegnap a tulajdon szüleimtől kaptam meg, hogy fogynom kellene :) 163 cm-hez vagyok 54 kg. 1-2 éve még úgy gondoltam, hogy lefaragok ebből 2 kg-t, de hagytam a fenébe :) Arányosan oszlik el rajtam a súly, nem értem, mi a bajuk az alakommal. Anyám fél fejjel alacsonyabb és 65 kg, elég tömzsi hozzám képest, apám meg, magas, de pocakos, száz kg feletti. Szóval nem tudom, kinek kellene beszólni kinek :D

Ha valaki jól érzi magát úgy, ahogy van, akkor mondhat bárki bármit. Hagyni kell a fenébe :)

23. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - C4f059c04b)
2012. jún. 26. 10:47
Ha te igy jol érzed magad akkor mi értelme ennek a forumnak? Mért törödsz azzal hogy ki mit mond ha neked igy jó???? Mond nekik hogy semmi közük hozzá, Te igy jol érzed magad és ennyi. Hidd el utána többet nem mondanák ezt. Mivel magánügy. hacsak nem a párod piszkál ezzel folyton...
2012. jún. 26. 10:37
Engem meg mindíg azzal piszkáltak, hogy biztos nem eszek azért vagyok vékony. Pedig mindent megettem amit megkívántam,mégsem híztam.Hááát, hízni sem egyszerű.:)Na és fogyni sem.
21. reni79
2009. aug. 24. 09:28
Nem szoktak beszolni
2009. aug. 24. 08:37
tőlem aztán szólhatnak! @rok rá :((( :p
2009. aug. 12. 18:50
NAGYON!!!!
18. winny
2009. aug. 12. 18:41
Nagyon!!!!!!!!!!!!
17. Csipkerózsika (válaszként erre: 15. - NYÁRI MÁRTA)
2008. okt. 16. 15:47

Szerintem azért akar sok nő fogyni, mert a média azt sugallja, hogy soványnak kell lenni. Ez a divat. Tele vannak az újságok, a tvreklámok olyan nőkkel, modellekkel, akiken egy deka felesleg sincs. Csont+bőr. És mindenki ennek akar megfelelni. Bármi áron. Akkor is, ha nem olyan alkat. Akkor is, ha jól állnak neki a kerek formák. Ismertem jópár csajszit, akik addig kínozták magukat, míg soványak nem lettek, és bizony szerintem kereken sokkal szebbek és szexisebbek voltak.

A legjobb barátnőm mindig sovány volt, 2 gyerek után szedett fel úgy 10 kilót, és sokkal nőiesebb, csinosabb lett. És ő maga is rájött, hogy korábban túl vézna volt. Nem akar lefogyni, jól érzi magát a bőrében, és istenien néz ki.

Az emberek azt hiszik, akkor lesznek szépek, ha olyanná válnak, mint a modellek. Micsoda önálltatás. Az igazi szépség belülről fakad. Önismeret, önelfogadás, önszeretet, önbizalom és pozitív gondolkodás. A kilókhoz nem sok köze van a dolognak.

És jól tudod, a férfiak szeretik ha megvan mindene egy nőnek, nemcsak a helye... :)

2008. okt. 15. 08:55
Az a lényeg ha te belenézel a tukorbe szépnek lásd magad, légy magaddal elégedett. Ha te jol érzed magad a borodbe nincs vele semmi gond. Van ski soványan érzi magát jol, van aki pár kiloval.
2008. okt. 15. 08:40

Azt nem értem,hogy miért akar minden nő fogyni.

Én úgy hallottan,hogy a férfiak azokat a nőket szeretik,akin van mit fogni.Vagy rosszúl tudom!!!!!!!!Na jó azért ne legyen gombóc,de ropi sem.Bár mindenkinek más.

14. c4f059c04b (válaszként erre: 13. - Csipkerózsika)
2008. okt. 14. 22:49

Pont ezt gondolom én is :)

A ropiság még a férfiaknak sem áll jól.

13. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - C4f059c04b)
2008. okt. 14. 22:39

Mindenki úgy jó, ahogy jól érzi magát. Ne mások mondják meg - a média sugallatára - hogy mekkora, milyen legyen az ember. Én is kb hasonló alkat vagyok, és jól érzem magam. Csak ez a fontos.

A férfiak közül akikkel eddig ilyen témáról beszéltem, még egynek sem tetszettek a sovány, ropi nők... Őszintén szólva nekem sem.

12. c4f059c04b (válaszként erre: 2. - Martian)
2008. okt. 14. 22:29
Ismerek én is párokat ,ahol a vasággyal együtt 70 kg-os férj(aki természtesen emellett egy fél lovat megeszik ebédre), dirigál hogy hogyan fogyózzon a hízásra hajlamos párja.
2008. okt. 14. 22:26
Most jó formában vagyok, de régen igen zavartak a beszólások. De vannak rá jó válaszok: pl. Neked meg ráncfelvarrás... :D
10. c4f059c04b (válaszként erre: 9. - Gabriel147)
2008. okt. 14. 22:23
A zöldteának állítólag zsírégető hatása is van. Meg finom is.
9. Gabriel147 (válaszként erre: 8. - C4f059c04b)
2008. okt. 14. 20:28
emlékszem pár éve hallottam egy cikket, hogy miért irtják az őserdőket, hisz lehet ott sok olyan növény elpusztul amelyeknek jótékony hatásáról még nem tudunk... mi van ha ott az AIDS ellenszere? vagy mi van ha a fogyásé is? valami lehet benne, mert már léteznek olyan fejlesztések, melyek gyümölcs és növénykivonatokkal és ezek megfelelő mértékű keverésével segítik a fogyást...
8. c4f059c04b (válaszként erre: 2. - Martian)
2008. okt. 14. 20:20

Szerintem is nagyon eröltetettek azok a diéták, amokor szinte csak pl. húst lehetne enni. Tuti hogy a sütit kívánnám egész nap, pedig nem is vagyok édesszájú.

A 90 naposba bele sem kezdenék, tiszta önkínzás. Akik ismerőseim csinálták, többet híztak vissza mint amennyit lefogytak.

2008. okt. 14. 20:19

tornázni semmiképp se árt mert a kondíció az kell


meg diéta ide vagy oda vannak ételek amiket el kerülni akármilyen finom is :)

6. Gabriel147 (válaszként erre: 1. - C4f059c04b)
2008. okt. 14. 20:17
továbbra is azt állítom, hogy sokszor genetika kérdése ez az egész, hogy ki mennyi, van aki olyannak születik és nem kell konditermeznie, más meg izzad és harcol és nem látszik meg vagy kevés hatása van... az szép gondolat hogy elfogadod magad, de szerintem nem reménytelen egy helyzet sem, mindenre van megoldás...
2008. okt. 14. 20:11
jav. van aki
2008. okt. 14. 20:11
Hajrá.. Vanaki azt szokta mondani némi háj az báj..... :-)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook