Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegeden a Rókuson hol van jó edzőterem, sportolási lehetőség? fórum

Szegeden a Rókuson hol van jó edzőterem, sportolási lehetőség? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 7. 13:50
sziasztok!Én is Tarjánban lakok,és velünk szemben van a City Fitness.Valaki tud róla valamit?Mert én ki szeretném próbálni,csak egyedül parázok odamenni:P:D
2009. febr. 17. 13:07
Sziasztok!Tud e valaki kismama tornát Szegeden?
18. cskata (válaszként erre: 17. - Babcsosz)
2009. jan. 5. 15:45

köszi a segítséget!

a Csillag térit és a József A. sgt-it tudom, azok koedukáltak, én viszont kimondottan női konditermet szeretnék találni.. (frusztrálnak a konditermekben a pasik..:D)


(konditerembe szeretnék járni - futópad, bicikli, súlyzók -, nem tornázni)


A Szatymazi utcában merre van..?

ezt nem ismerem..

17. Babcsosz (válaszként erre: 16. - Cskata)
2009. jan. 5. 15:36

szia!

Úgy tudom, hogy a Csillag téren van egy elég jó, City Fitness a neve. Van a József Attilán is egy, de az nem csak női, de ott van minden más is, tornán kívül és elég nagy. A Szatymazi utcában is van, az is csak női.

Nem tudom milyen tipusút keresel, tornázni, kondizni, vagy egyéb.

16. cskata
2009. jan. 5. 13:34

Sziasztok!

Női (és nem koedukált!) konditermet keresek Szegeden.

Látom, hogy írtátok az Attila utcában lévőt, de az ugyebár még javában fizető parkoló zóna, én meg lusta disznó (+ smucig..:D) autósként olyan helyre mennék, ahol nem kell fizetni a parkolásért.. (vagy nem kell 6-ig várni, hogy elmehessek edzeni)

Tud valaki ilyet?

Egyáltalán az Attila utcain kívül van még női konditerem ebben a városban..?:S

15. izabel
2008. nov. 26. 18:22
köszi szépen :)
14. Babcsosz (válaszként erre: 13. - Izabel)
2008. nov. 26. 06:29

A Szilágyi utcában legfőképp különböző tornák vannak, konditerem nincs. Meg a szokásos szolgáltatások: szolárium, szauna...

Állítólag jó, mert sok torna közül lehet választani

13. izabel
2008. nov. 26. 00:56

hali


valaki nem tud valamit a szilágyi utcában lévő euro-fitness nevű helyről????

egyébként meg a tesco környékén nem rég nyilt a feeling center (pulz utca)

12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Babcsosz)
2008. okt. 23. 18:32
Köszike... Lehet megkukkolom :)
11. Babcsosz (válaszként erre: 10. - Moncsicsi83)
2008. okt. 19. 14:30

A Szatymazi utcában van, majdnem a Damjanich utcánál. Különböző tornák vannak. Zsírégető, aerobik,kardio, stb...

Állítólag az oktató nagyon jó.

10. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Kismanó86)
2008. okt. 18. 22:49
Ez hol van? Engem is érdekelne. Nem is tudtam, hogy Rókuson van ilyen fitnesz terem...
9. Babcsosz (válaszként erre: 8. - Kismanó86)
2008. okt. 16. 19:36

Én is jókat hallottam róla. Nekem nincs túl messze, csak a munkám miatt nem tudom mikor érek rá, így különböző órákra nem tudok mindig elmenni.

Inkább olyan érdekelne, ahova bármikor el tudok menni, mikor ráérek.

Mondjuk valamelyik iskola tornatermében, vagy ilyesmi. Régebben voltak különböző tornák, edzések a Kodály tériben. Ilyesmire gondoltam.

2008. okt. 16. 19:17

Sziasztok!


A TESCO közelében van a B52 Fitnesz, amiről tudok. Nem konditerem, hanem torna. Nem voltam még ott, de jókat hallani róla. Különösen a Tünde jó oktató, szinte minden szegedi edző az ő tanítványa. Sajnos nekem nagyon kiesik, nem járok arra.

2008. okt. 16. 13:08
a kenyérgyári úton a squash klubban nagyon jól felszerelt fitnesz terem van
6. Crysta80 (válaszként erre: 5. - Babcsosz)
2008. okt. 16. 12:31
Arra sajna nem tudok,pedig tuti van.Ez is olyan lesz már mint a műköröm,minden sarkon ott van:))
5. Babcsosz (válaszként erre: 4. - Crysta80)
2008. okt. 15. 13:13
Én is hallottam már róla. Sőt több ismerősöm is jár oda. Csak én Rókuson lakom, könnyebb lenne a környéken eljárnom.
2008. okt. 15. 11:32
Szia! Én Tarjánban lakom,de most találtunk az Attila utcán egy fitness termet ahol külön nöi konditerem van,és személyi eddző is van. Ma megyünk először hozzá,az étrendet is beállítja.,
2008. okt. 14. 13:39
Senki nem tud semmi jó helyet? Csak belvárosi, vagy Tarjáni van, amit ismerek :(
2008. okt. 13. 16:20
Rókuson, a Tesco közelében keresek valami sportolási lehetőséget, lehetőleg edzőteremmel, vagy ilyesmit.
2008. okt. 13. 16:19
Szeged - Rókus-on jó edzőterem, sportolási lehetőség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook