Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napok óta nagyon fáj a tüdőm/mellkasom. Mit tegyek? fórum

Napok óta nagyon fáj a tüdőm/mellkasom. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 06:55
Orvos!!!
2008. okt. 15. 06:29

Szia!

Szerintem is menj dokihoz, az a legbiztosabb. Ha viszont 1 kiadós megfázásod van "csak", akkor javaslom a KINDER LUUF balzsamot. Ezzel kell bedörzsölni a mellkasod estére. A zsíros krémben levő illóolajok beszívódnak éjjel a bőrödbe és könnyítik a légzést. Olyankor hálóruha alá valamit vegyél fel, amit nem sajnálsz kicsit összekrémezni. Ugyanez a megoldás, ha a veséd fázik meg. Pár napig szoktam ezt csinálni. Nekem jobb megoldás, mint a tabletták.

2008. okt. 13. 14:32
orvos feltétlenül!!!!ezzel nem szabad játszani!barátnőm nem ment el,tüdőgyuszija volt,és nem győzték a szövődményeket kezelni!mars dokihoz!
2008. okt. 13. 14:32
holnap van csak elöször orvos...addig is tennem kéne valamit... :S
2008. okt. 13. 14:29

Orvos!

Egyébként a tüdőgyulladás jelentkezhet láz és köhögés nélkül is. Egy ismerősöm majdnem beledöglött, mert 2 hétig állította, hogy semmi baja, majd a gyorsmentő vitte kórházba fulladással.

3. ájrin (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2008. okt. 13. 14:28
menj el orvoshoz.
2008. okt. 13. 14:27
Orvos??
2008. okt. 13. 14:26

Igazán nem tudom eldönteni, hogy a mellkasom vagy a tüdőm fáj-e? De az a valami az nagyon. Nincs semmi tüdőgyulladásra utaló jel, tehát nem vagyok lázas, nem köhögök, semmi ilyesmi. Nem is cigarettázok, tehát az sem okozhatja.

Viszont szombaton faleveleket égettünk, és akkor letüdöztem egy jó nagy adag füstöt. Lehet, hogy ez okozza?

De mit tegyek? Annyira fáj, hogy alig birok beszélni, mert az is fáj.... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook