Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki dr. Neuwirt Magdolna Neurológus Főorvosasszonynál a pesti Bethesda Kórházban? fórum

Járt már valaki dr. Neuwirt Magdolna Neurológus Főorvosasszonynál a pesti Bethesda Kórházban? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 13. 07:19

Szia Dus!

Kb. 1 óramúlva, priviben írok! Akkor érek be a munkahelyemre, most rohanok!

5. gerna (válaszként erre: 4. - Dus)
2008. okt. 12. 22:48

Szerintem olvass bele ebbe:


[link]


Az egyik legjobb gyermekneurológus az országban, azt azért nem feltételezném, hogy "blindre" mentek oda.

4. dus (válaszként erre: 3. - 43170327e5)
2008. okt. 12. 21:36

Szia Jeromos!


Köszi, hogy megosztottad tapasztalatodat!


Ha megkérdezhetem, milyen betegséggel, tünettel mentetek ehhez a dokinőhöz?


Nálunk volt tavasszal egy vírus okozta agyi ödéma (kisebb fajta agyhártyagyulladás), amit gyógyszerekkel kikezeltek, de ahogy haza jöttünk a kórházból, rá 1,5 hónapra ismét volt egy ájulás. Aztán megint és megint, kb. 3-5 hetes eltérésekkel. AZ első ájulás nem olyan volt, mint az utána lévők. Akkor lélegeztetnem kellett, és pillanatokon múlt az élete! A mostani rosszul létekből először hideg víz alá tartással, majd mostanában "magától tér vissza"!

A gyerekdokink elküldött bennünket egy neurológushoz, hétfőn kérek hozzá időpontot.


Van a családban is egy neurológus, aki "belénk akarja beszélni", hogy a gyerekünk epilepsziás. Azért ajánlotta nekünk a fent említett orvost. Egyébként mi messze lakunk Pesttől, nem 10 fillér sem az utazás, sem a vizsgálat, sem a kórházi költség, blindre nem akarunk menni és ilyen tortúrának kitenni a kicsikénket!


Ezért is gyűjtök tapasztalatokat, kérek tanácsokat.

Köszi a hozzászólást!

2008. okt. 12. 19:15
Sajnos jártunk. Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele. Igazából nem segített a gyerekemen, lehet, hogy nem is tudott volna, de egy orvostól elvárná az ember, hogy legalább eljátssza, hogy érdekli a betege sorsa és nem veszi félvállról az esetet. Neki egy eset, nekem a gyerekem. Szóval én ennyit tudok róla. Én nem ajánlanám senkinek. Miután gyermekneurológusról van szó, gondolhatod, hogy nem egy szimpla nátha miatt kerestük fel... Persze, lehet, hogy másnak meg jó tapasztalatai vannak vele kapcsolatban... Én a kérdésre válaszoltam, sajnos nem tudok semmi bíztatót írni vele kapcsolatban!
2. dus
2008. okt. 12. 19:11
Kíváncsi lennék, milyen vélemények vannak róla, mennyire előre kell időpontot kérni, mennyibe kerül?
1. dus
2008. okt. 12. 19:10
Járt már valaki dr. Neuwirt Magdolna Neurológus Főorvosasszonynál a pesti Bethesda Kórházban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook