Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szombathelyen Norbi Update Termékek fórum

Szombathelyen Norbi Update Termékek (beszélgetős fórum)


5. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 1. - F2cddbe7f8)
2010. febr. 9. 19:44

Ne őrüljetek már meg!!!!!!

Ugyanolyan termékek mint a többi, csak nagy a felhajtás körülötte! Persze, mert le lehet írni az adóból.

Én naponta járok el egy ilyen pékség előtt, és embert még az eladón kívül soha nem láttam bent, pedig különböző időpontokban járok.


Az otthon főzött főzelékeknek (mirelitből 10 perc!!) nincs párja. Mi fenének dobálnátok a pénzeteket Norbikáék teletömött kasszájába????

Térjetek már magatokhoz!!

2009. aug. 11. 10:12
Sziasztok!most nyilt szhelyen az uránia udvarban ey update,üzlet!Meg a tescoban egy pékség!
2009. márc. 27. 13:03

Hello!

Én már egyszer norbival elértem az álomsúlyom. Akkor még újdonság volt ez az update, és nem is voltak norbis termékek - a vége felé jött be a puding, meg a rudi. Most újra kezdtem, de most is csak rudit vettem, meg a jó estét kekszet vésztartaléknak. De pl. pudingot nem szoktam venni, hanem otthon főzök édesítővel, a kenyeret magamnak sütöm U2-re stb.

2009. márc. 26. 14:36

Szia!

Szombathelyen én is kerestem már az ilyen termékeket!De nem sok sikerrel!Még a legtöbb talán a nagy intersparban kapható!Ott vannak ilyen félkész ételek meg felvágottak meg a szokásos puding,turórudi!De mondjuk ez se túl nagy eresztés!

Veszprémben most nyilt egy ilyen shop!Talán egyszer szhelyen is lesz!Pedig én is tök kiváncsi lennék hogy milyenek azok a péksütik a rendeshez képest!

2008. okt. 12. 15:48
Sziasztok, azért hoztam létre ezt a fóumot is a többi jópár száz mellé, mert az lenne a kérdésem, hogy nem tudjátok-e, hogy Vas megye/Szombathely területén hol lehet Norbi Update ételeket venni. Gondolok itt linzer, puncs szelet, szalámi, zalai felvágott, kakaópor, stb, mert hát persze itt is be lehet szerezni a kenyeret, majonézt, müzliket, tehát a mindenütt kapható termékeit, csak az ilyen "különlegesebbeket" nem. Ha tudna valaki segíteni megköszönném, mert sajnos Pest, Győr, a többi Norbi Update Café and Shop messze van ettől a környéktől :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook